Nové dvoufázové studium školy OCTO CODES

Termín: září 2017 - listopad 2017
Start: září 2017
Místo: Praha + online
Délka: 3 měsíce
Cena:


Klíčem k sobě v naší škole
odemkni svůj styl, svou duši,
poznej sebe, co ti sluší,
nehraj role, buď vždy svá,
žena sebe si vědomá.

 

Moje milé,

poslední měsíc mám hlavu jako meloun… znáte to, něco máte vymyšlené, funguje to, ale najednou je to celé nějak jinak – cítíte nějakou změnu, ale nevíte přesně co to je a jak by to mělo fungovat nadále.

Na jedné straně svou školu miluju, na straně druhé je to něco, co mě nejvíce zaměstnává, nejvíce pohlcuje a čemu se nejvíce věnuju.

Hodně z vás mi napsalo, že o školu máte zájem, ale cena je pro vás momentálně vyšší, než si můžete dovolit.
Na jedné straně vás chápu – částka je na první pohled vysoká. Na straně druhé ale vím, že investice do tohoto studia je náročná, že studium je daleko více než obyčejné studium a že výsledek je u každé studentky naprosto ojedinělý.

Samy studentky ví, že je to hluboký ponor do jejich nevědomí – a já jsem jejich průvodcem. Není to snadné ani pro ně ani pro mě.

Částku za desetiměsíční studium OCTO CODES ACADEMY nezměním. Absolventky získají certifikát a možnost pracovat svobodně, nezávisle a navíc v práci, která má velmi hluboký smysl.

A jak řekl stařešina kmene Hoopiů: cesta, která nikam nevede je cesta lidí, toužících po zisku.
A na otázku zda tedy nemáme vydělávat peníze odpověděl:
„tím ziskem je míněno vydělávání peněz na úkor druhých – tedy když lidé díky tomu prochází utrpením (sami si doplňte zisky bank za hypotéky, každým rokem se zvyšující ceny elektřiny, plynu, potravin, nehorázné zisky korporátních společností.. a to vše v době, kdy už víme, že existují volné zdroje energií….).
A vydělávat peníze tím, že lidem otevíráte oči, že je budete léčit, že jim budete dávat a poskytovat naději, radost a lásku – je v naprostém pořádku… „

Nicméně mám v hlavě už delší dobu jeden nový projekt a teď, když jsem si trochu odpočinula po té fyzické námaze po stěhování, mi celý projekt „docvakl“ a navázal na to, co právě řeším.

Představím vám tedy nové dvoufázové studium školy OCTO CODES.

1. prvním stupněm je online worskhop OC – STYLOVÝ KLÍČ

Je to 15 půlhodinových videí, které budete dostávat denně po dobu patnácti dnů. Je to kompletní návod, který vede k pochopení metody OCTO CODES. Videa budou součástí členské sekce a budete k nim mít celoživotní přístup (do doby než zruší někdo internet :))))

Cena za jedno vide je 300* korun, což je u patnácti videí 4.500* korun.

Je to skvělý způsob, který vám v životě usnadní mnohé chvíle a komunikaci.

2. druhým stupněm je tříměsíční kurz OC – KLÍČ K SOBĚ

Tříměsíční kurz začne v září a bude končit k poslednímu dni v listopadu.

Termíny prezenčních setkání v Praha 8, Hotel Troja ve dnech:
Září: víkend  9.-10.9.2017  vede Táňa Havlíčková
Říjen: absolvování online projektu MÓDA A DUŠE společně se všemi ostatními studentkami
             21.10.2017 – v rámci studia účast na Smíšeném workshopu KÓDY K SRDCI – vede Táňa  Havlíčková
Listopad: víkend  4.-5.11.2017 vede Táňa Havlíčková

Tento druhý stupeň vede k pochopení a otevření vašich vlastních témat, během dvou společných víkendů vás povedu ke zveřejnění svého pravého stylu. Málokdo si uvědomuje, kolik programů je v nás zasunutých a jak je představa o sobě samém velmi mylná.

Během těchto tří měsíců budete absolvovat online projekt MÓDA A DUŠE, který je velkou sondou do vašich rodinných karmických témat a já vás tímto projektem povedu.

Tento druhý stupeň je jednou z nejdůležitějších částí školy. Já sama jsem zjistila, že jsem nepočítala s tím, že moje studentky tak dokonale „hrají“ své styly, že jsme někdy měnily jejich pravý styl až koncem studia. Takže jsem upravila v tomto novém ročníku postup.

Klíč k sobě je první a nejdůležitější součástí jednak našeho bytí, našeho života a teprve pak můžeme postupovat k další metě.

Cena druhého stupně je 27.200* korun.

(v této části je možné odečíst cenu za online MÓDA A DUŠE, pokud jste již absolvovaly předtím ve výši 5.990 korun s DPH)

*Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Co přinesla škola studentkám letošního ročníku si přečtěte  ZDE >>

Jsem ráda, že mi intuice pomohla dořešit tento, chvíli pro mě neřešitelný problém.

Ale jak vidíte – důvěra v to, že jsme vedeni, vítězí. A včera v noci jsem věděla, že to, co mi přišlo je informace pro vás, které to přesně takhle potřebujete.

Přeji svobodné a nezatížené rozhodování.

Neboli rozhodujte se srdcem.

Táňa Havlíčková

—–
*Autor si vyhrazuje právo na případné změny termínů z organizačních důvodů.

Pokud se Vám nezobrazuje přihlašovací formulář, přihlaste se prosím na e-mailu: skola2017@modaaduse.cz