ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY 2019

OCTO CODES ACADEMY škola Táni Havlíčkové
Termín: leden - červen 2019
Start: 8.1.2019
Místo: Praha, Šumava + online
Délka: 6 měsíců
Cena:

Hola, hola, škola volá,
OCTO CODES ACADEMY
jediná je v celé zemi,
v celé zemi, širém světě,
unikátní na planetě.
8 stylů, emoce, smích i slzy,
otevíráme již brzy,
pokud chuť a odvahu máš,
pospěš, ať to nezmeškáš!

Obsah OCTO CODES ACADEMY 2019

Škola OCTO CODES ACADEMY je jedním z mých nejdůležitějších, a dokonce bych řekla můj pilotní projekt, na který soustředím vždy v roce své síly a věnuju se mu přímo nadstandardně.
Letošní, už čtvrtý ročník bude rozvíjet novou koncepci, kterou už zažily studentky třetího ročníku a která se nám velmi osvědčila a byla přínosná jak pro studentky, tak pro celý výsledek studia.

Absolvování školy OCA se vám otevírají ohromné možnosti ve vašem životě. Jednak je studium hlubokým ponorem do vašeho nevědomí a podvědomých reakcí, změny stávajících synapsí a programů z dětství a pochopením vyššího smyslu naší cesty tady na této planetě.

Za druhé se vám otevírají vaše nové profesní možnosti, kdy je možné (a mnou očekávané) stát se osobní poradkyní metody OCTO CODES na plný úvazek. O tyto konzultace vedené profesionálními poradkyněmi je neutuchající zájem, protože ženy vidí na svých kamarádkách, které konzultací a projekty prošly, jejich pozitivní proměny. A to je ten nejlepší způsob propagace metody OCTO CODES a zároveň zajištění vaší nikdy nekončící nádherné a léčivé práce s klientkami.
Můžete vést nejen osobní konzultace, ale dělat své vlastní přednášky a po určité době praxe také vlastní semináře a šířit tím metodu OCTO CODES do celého světa.
Samozřejmě pro ty z vás, které jsou jazykově vybaveny a umí přednášet v jakémkoliv cizím jazyce, je možnost (ve spolupráci se mnou) posunout tuto metodu do celého světa.

A za třetí existuje možnost toho, zatím nejvyššího levelu vaší práce po absolvování studia – můžete se stát mou blízkou spolupracovnicí – na mých seminářích, na akcích, kterých se zúčastňuju – ať na přednáškách, nebo různých přehlídkách. Pokud vás metoda vtáhne a budete ji vnímat nejen hlavou, ale necháte ji prostoupit do celého vašeho těla a hlavně srdce, pak se budete moci zapojit do mých vlastních projektů – tak, jak nyní pracuje Veronika, Dáša, Helenka a několik dalších, talentovaných a nadšených studentek. A v tu chvíli existuje možnost, že některé mé projekty taky předávám svým talentovaným absolventkám.

Metoda OCTO CODES je holistickým pohledem na člověka. Je v ní ukryto vše – od vnějšího projevu – tedy módy a oblékání, doplňků, kabelek, bot a šperků, přes naši práci, talenty a zaměstnání až po vzájemné kompatibilitu a pochopení vašich ne vždy funkčních vztahů až k nově pojatému systému školství, kde je metoda OCTO CODES přímo nezbytně nutná pro všechny vyučující (a začala bych u ministerstva školství!!!).
A nově jsem přidala k této holistické metodě i stravování podle osmi stylových a tělesných typů OCTO-GRAM. Takže práce pomocí OCTO CODES je tolik, že je třeba zkušených a talentovaných poradkyň, které metodu budou šířit a předávat to léčivé poselství.

Budu moc ráda, stanete-li se studentkou OCTO CODES ACADEMY.


Škola je rozdělena do tří částí.

První část je základní neboli BASIC STUDIUM.

V této části studia je nutné naprosto základní a všeobecné pochopení metody OCTO CODES. Studentky projdou dva nejdůležitější online projekty, ve kterých metodu OC navnímají v její hloubce a porozumí celému systému.

Prvním projektem je online osobní konzultace MÓDA A DUŠE, 22denní projekt, ve kterém si studentky samy projdou své dětství, rodovou linii rodičů a prarodičů, naučí se oblékat do osmi různých stylů a zažijí si, jakou energii má oblečení každého stylu.

Následuje projekt online semináře  STYLOVÝ KLÍČ – 15 videí, ve kterém seznamuju diváky se záludnostmi OC a taky jak celý systém funguje a jak jednotlivé styly na sebe navazují, jak se projevují, jaké mají priority, jaká je kompatibilita různých stylů a jakými talenty jsou jednotlivé styly obdařeny a na to navazují vhodná zaměstnání pro každý styl.

Tuto část budu provázet živým vysíláním na začátku, mezi dvěma online projekty a na konci.

Pokud již tyto programy někdo z vás absolvoval, projde je samozřejmě celé znovu pod dohledem a ve spolupráci s lektorkami společně ve fb skupině. Cena se vám sníží o 50% z vámi již investované částky do online programu.

Cena první části je 15.000 Kč bez DPH (18.150 Kč s DPH).

Základní část je nutné absolvovat, pokud se chcete posunout do další části studia.

 

Druhá část studia je tzv. střední čili MIDDLE STUDIUM

V této střední části se budeme věnovat více konkrétním a nezbytným záležitostem kolem módy, barev, oblečení, líčení a vlasů.

Čekají vás čtyři společné víkendy (Praha):  23.-24.2. •  16. -17.3. •  23.-24.3. •  27.-28.4.2019
Účast na víkendovém semináři (Praha) Táni Havlíčkové: 13.-14.4.2019
Víkendová setkání i seminář probíhají v Hotelu Troja, Praha.

Dva víkendy povedou jangová rebelka Dáša a hvězda Veronika. Jedním víkendem vás provede Helenka a Katka.

První víkend s Dášou a Veronikou • 23.-24.2.2019 • bude zkouškou toho, co jste pochopily a co jste se naučily. Budete sami na sobě pod vedením Dáši a Veru zkoušet osobní konzultace a obě vaše lektorky vám budou upřesňovat detaily každého stylu. Projdete si společně doplňky, boty, kabelky a šperky pro každý styl. Uvidíte spoustu krásných fotografií a budete hledat stylové prohřešky i v modních časopisech a poznávat energii stylu podle obličeje, gest, stavby těla i hlasu a účesu.

Druhý víkend • 16. -17.3.2019 • povedou mé absolventky školy OCA Helenka a Katka. Obě mají velmi vytříbený cit (obě jsou jinové) pro barvy a tělesné proporce. Katka je absolventka oděvní průmyslovky a budete se s ní učit poznávat materiály a jejich struktury. Helenka má velmi vytříbený vkus na jednotlivé kousky oblečení a obě vás budou provázet pochopením vašeho barevného stylu, vhodného účesu, barev a způsobu líčení. Taky se pozastaví nad výběrem vašich bot a kabelek a vůbec doplňků. Víkend s Helenkou a Katkou bude pro vás znamenat zboření vašich představ o tom, co vám ve skutečnosti opravdu sluší a jak vypadá reálně vaše tělo.

Přes tyhle informace, které získáte o sobě, se naučíte na těla ženy dívat jinýma očima, možná i trochu kritickýma, ale v každém případě se naučíte vyzdvihnout to, co klientka potřebuje zdůraznit a naopak potlačit to, co u klientky není příliš lichotivé.
Tento víkend vám poskytne nové informace o sobě, o barvách a také vašem stylu.

Ve třetím společném víkendu s Dášou a Veru • 23.-24.3.2019 • se budete učit pracovat na barevnicích pro jednotlivé styly a také se budete učit rozeznávat jednotlivé styly v časopisech. Pod jejich odborným vedením pochopíte, že ne vše, co vidíte na ramínku je stylově čisté oblečení a budete chápat oblečení stylově čisté. Naučíte se množství různých kombinací a barev pro daný styl a vyzkoušíte si na sobě oblečení, které vás osobně sluší a které nikoliv. V tomto víkendu zúročíte vědomosti, které vám předala Katka a Helenka a ujasníte si, zda rozumíte barvám a stylům v oblečení.

Čtvrtý víkend vás povedu já osobně • 27.-28.4.2019. Pod mým vedením zažijete rychlé půlhodinové osobní konzultace a budete se učit rychle a intuitivně vnímat rozdíly v jednotlivých stylech. Hlavně se budete učit soustředit právě na práci hlasu, rukou, gest a pohybu těla jednotlivých stylů a naučíte se pozorovat nevědomé vyzařování klientek, které budeme mít pozvány na tyto rychlé konzultace.
Naučím vás vnímat ne to, co si o sobě klientky myslí, ale to, co jsou opravdu pod těma slupkama a nánosema svých převzatých programů.
Naučím vás číst mezi řádky a slyšet nevyřčená slova. A také vás naučím, jak poznáte, když klientka lže – at‘ vědomě či nevědomě.

Vše lze poznat a o našem společném víkendu to zažijete na vlastní kůži, jak se určuje opravdu ten pravý styl.

Tato druhá část neboli MIDDLE STUDIUM je zaměřeno na rozpoznávání podvědomých her u klientů, nebo i u spolužáků, kolegů v práci, rodinných příslušníků. Díky absolvování této části můžete pracovat s lidmi v jakémkoliv oboru, ale naučíte se je vnímat tak, že vám bude jasné, v jakém stylu jsou a budete umět svou komunikaci (hlavně v pracovní oblasti) umět přizpůsobit právě třeba vašemu zákazníkovi, nebo kolegovi.

Cena druhé části je 29.000 Kč bez DPH (35.090 Kč s DPH).

Absolvovat tuhle část je nezbytně nutné, pokud se chcete posunout do fáze konzultantky metody OCTO CODES.


Protože pak vás čeká třetí část a to je tzv. vysoká neboli
HIGHT STUDIUM.

Tato třetí část studia je nejnáročnější a vyžaduje od studentek opravdu vysoké nasazení, důvěru v procesy, které budete absolvovat a čistou a nezatíženou mysl, která bude absorbovat dané procesy studia.

Bude vás čekat společný víkend (Praha) • 18.-19.5.2019 • se mnou a všemi čtyřmi lektorkami. Tento víkend si vyzkoušíte osm stylů oblečení, nasajete vaši energii v každém z nich a garantuju vám, že pokud jste doposud nad vašim stylovým typem mohly tápat, tak po tomto víkendu už nebudete mít pochybnosti.

Pokud chcete být skvělými konzultantkami metody OCTO CODES, je nezbytně nutné mít čisté, nezatížené nitro, absolutní respekt ke všem osmi stylům a schopnost nacítění a porozumění psychickým procesům, které má každý styl jiné a to velmi odlišně se projevující.

V těchto dvou měsících spolu všichni budeme velmi intenzivně pracovat i na fb společné skupině, budete dostávat zajímavé úkoly, které vás donutí vystupovat z vaší komfortní zóny, naučíte se rozeznávat svou řeč těla a budete umět volit své oblečení na různé příležitosti tak, abyste zůstávaly ve svém stylu, ale uměly nasát to nejlepší pro danou akci nebo příležitost.

Součástí této třetí části budou i nákupy s klientkami, které povede Dáša, Veronika, Helenka a Katka. Budete se učit konzultaci s klientkou přímo v prostředí obchodního centra a pak s ní půjdete do butiků nakupovat (nebo vybírat) to nejlepší oblečení.

Dva měsíce práce budou ukončeny společným týdnem • 15.-22.6.2019 • v krásném prostředí zámku na Šumavě, kde zažijeme velmi intenzívní týden prací na sobě, očištění všeho, co by vám mohlo překážet v naprostém respektu k jakémukoliv sdílení vašich budoucích klientek i klientů.
Tento týden nelze popsat detailně, je to v podstatě moje know-how, které nesděluji ani písemně ani ústně, tento týden se mnou můžete jen osobně prožít.

Součástí studia je založení fb skupiny, která bude společná. Postupně se bude s fb skupinou intenzivněji pracovat a já osobně ji budu velmi využívat právě na již zmíněná živá vysílání i plnění vašich úkolů, které nám budete moci posílat právě do této skupiny.

V mých projektech se tato sociální síť velmi osvědčila a skupiny budou samozřejmě vedeny jako tajné, takže přístup a informace, které budeme sdílet, uvidíte jen vy.

Mám-li znovu zjednodušeně sdělit o čem jednotlivé části jsou:

První část je velmi všeobecná, pro ty z vás, které metodu vůbec neznají a neví o čem to celé je, je tato část poznávací. Díky ní uvidíte, jestli vás metoda vtáhne do své nádherné a léčivé energie a jestli chcete jít dál do střední a učit se více poznávat sebe a ty ostatní.

Střední část je možné absolvovat i jako formu doplňkového studia, které bude velmi nápomocno právě vaší práci s lidmi. Díky absolvování druhé části se rychle naučíte rozeznávat jednotlivé typy lidí, a to je skvělá pomoc pro kadeřnice, vizážistky i návrhářky, pracovníky v obchodech, v buticích, ale i v optice, v obuvi… taky pro personální poradce nebo i pro ty z vás, které pracují na úřadech, za různými přepážkami a jejich prací je každodenní setkávání s lidmi.
Pochopení a znalost lidských typů je neocenitelná pomůcka, kterou budete využívat denně.

Třetí část je cíleně zaměřena na budoucí osobní konzultantky metody OCTO CODES.  V této části studia s vámi budu já osobně pracovat intenzivně a vést vás k co nejlepšímu pochopení sebe i všech osmi typů.

Cena třetí části je 53.000 Kč bez DPH (63.130 Kč s DPH).

Další informace, které jste zde nenašly, budeme zasílat všem přihlášeným. 
Kontaktujte nás na e-mailu: support@tanahavlickova.cz

*Uvedené ceny za studium nezahrnují dopravu, ubytování a stravování.
**Autor si vyhrazuje právo na případné změny termínů z organizačních důvodů.

 

Co přinesla škola studentkám druhého ročníku si přečtěte  ZDE >>