Umění být ženou
s Táňou Havlíčkovou

Umění být ženou Praha 2018 - Táňa Havlíčková OCTO CODES
Termín: 20.10.2018
Start:
Místo: Praha, Hilton Prague Hotel
Délka:
Cena: 1500 Kč až 2450 Kč

Táňa Havlíčková
jako host na konferenci pro všechny ženy
v sobotu 20. října 2018

 

Přijměte pozvání na konferenci Umění být ženou a přesvědčte se, že být ženou je umění, které i vy dokážete každý den tvořit s radostí. Umění být ženou je konference pro všechny ženy, které mají chuť najít a posílit svou kreativitu, odvahu, odhodlání a porozumět sobě samé. Nezáleží zda přijdete se svými sny a touhami, nebo už máte své konkrétní předsevzetí a cíle.

Umění být ženou přináší inspiraci. Vytváří prostředí, které reprezentuje sílu ženy a její odhodlání být šťastnou. Prostřednictvím programu konference ženám přinést nejen nové znalosti a zkušenosti, ale také relax a pohodu.

Po domluvě s organizátory akce jsem pro každou z vás připravila možnost získat 20% slevu na každou zakoupenou vstupenku. Stačí zadat kód:  A5UMBZ20

<< OBJEDNAT VSTUPENKY NA KONFERENCI >>

V programu je zkoncentrovaná moudrost a zkušenosti lektorů se zajímavými tématy a trendy věnovanými šťastnému životu, mateřství, zdraví a osobnímu rozvoji tak, aby Vás podpořily a inspirovaly k rozvíjení vlastního štěstí a pozitivní energie, které budete s radostí rozdávat.