PRVNÍ SMÍŠENÝ SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ „KÓDY K SRDCI“ – říjen 2017

Termín: 21. 10. 2017
Start: 10:00
Místo: Praha, Hotel Troja
Délka: 10:00 - 18:00
Cena: pro jednotlivce:
1.860 Kč bez DPH, 2.250 Kč s DPH
pro pár:
3.289 Kč bez DPH, 3.980 Kč s DPH

Octo Codes Worskhop pro ženy i muže - Táňa Havlíčková
Pro páry, pro muže i pro ženy,
seminář máme smíšený,
můžeš přijít singl nebo v páru,
na věku ni stavu nezáleží,
to není, oč tu zrovna běží,
přestaň srovnávat se, soupeřit,
odhoď letitou roli či masku,
poznej sebe, pochop své okolí,
otevři dokořán okno své duše,
i ty největší křivdy pak přebolí.

 

Přijďte na náš první smíšený seminář „KÓDY K SRDCI“. Možnost tentokrát jak pro ženy, tak pro muže. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou. Budete tak mít příležitost dozvědět se více nejen o sobě, ale i lépe porozumět svým vztahům – osobním, pracovním nebo rodinným. Pochopíte lépe, proč máte k určitým povahám blíže než k druhým. Těšíme se na vás 21. října 2017 v příjemných prostorách hotelu Troja.

Přijďte zjistit, který z 8 profilů metody Stylového klíče jste. Věříme, že toto rozklíčování vám bude sloužit nejen k vylepšení vašeho vztahu, ale i k dalšímu vzájemnému pochopení, jak to ten druhý vlastně má…
Každý z osmi profilů je jedním malým dílkem velkého celku a každý v tomto celku máme svoji charakteristiku, svou nezastupitelnou roli a své jedinečné poslání. Pokud pochopíme rozdíly v osmi profilech, budeme si vážit více sami sebe a svého chování a naučíme se vnímat ostatní jako nenahraditelnou součást dokonalého celku. Na celý den se stanu Vaší průvodkyní při hledání toho pravého stylu právě pro Vás. Díky tomuto semináři také přestanete soupeřit a srovnávat se, objevíte svou vlastní jedinečnost a pochopíte sami sebe navzájem.

Na tomto semináři zjistíte, jak nás ovlivňuje to, do čeho se oblékáme, jak působíme na naše okolí a jak se pozitivně změní naše naladění a vyroste sebe-vědomí, když to pochopíme a přijmeme. Zjistíte, kdo doopravdy jste, poznáte svou duši a podle své duše se začnete oblékat. Naleznete klíč k vyjádření toho, kým skutečně jste! Každý osobní styl je výjimečný a přesto má mnoho společných prvků ve své stylové skupině.

Pomocí nalezení svého stylu Vám bude daleko jasnější:

Kdo jsem, opravdu, uvnitř, když shodím role dcery, syna, matky, otce, partnerky, partnera, hodné holky, hodného kluka, manažerky, manažera (dosaďte si své další role …?)
Jaké je naše pravé já a jaké masky jsme si na sebe v průběhu života nasadili a jak je snadno a bezbolestně shodíme?
Jak se oblékat tak, aby mi to OPRAVDU slušelo?
Stylový klíč odemkne nejen Vaši duši, ale také rozzáří vztahy k lidem kolem Vás a podpoří Váš úspěch.
Naučit se poznávat charakteristiku lidí podle toho nejčitelnějšího, co máme na sobě – oblečení, které máme na 90% svého těla, touto jednoduchou a vizuálně čitelnou metodou, je to nejlepší, co pro sebe i své blízké můžete udělat.

1. Poznáte výjimečnost svých dětí, partnera, rodičů, přátel a získáte láskyplný vhled do jejich duší a toleranci pro společné soužití.

2. Lidé ve Vašem okolí pro vás začnou být daleko čitelnější, budete jim více rozumět a mít pro ně pochopení, které je tolik důležité k tomu, abychom měli harmonické vztahy.

3. Zjistíte, které oblečení podtrhává Vaši osobnost. V takovém oblečení pak podpoříte nejen své vztahy, ale také svůj úspěch na poli pracovním.

Nezanedbatelná část je finanční úspora Vašeho šatníku. Pokud vím, kdo jsem a co sluší mému tělu a mé duši, pak se nestane, že mi v šatníku visí něco, co nenosím, nebo nosím, ale necítím se v tom. A nadále si už nekupuju věci, které si myslím, že bych měla mít podle svých kamarádek, módních trendů a redaktorek life-stylových časopisů.

Celý den budeme společně hledat propojení mezi tím, co si o sobě myslíte Vy, tím, co vysíláte svým oblečením, převzatými programy, které v sobě ukrýváte a Vaší skutečnou podstatou – Vaší přirozenou stránkou – barvou Vaší duše.

Těším se na společné objevování barvy Vaší duše a to, jak se vydáme na cestu k harmonii, spokojenosti, štěstí a láskyplným vztahům.

Otevřete okno své duši dokořán a rozzářete se do světa ve své plné kráse. Po tomto dni budete mít pocit, jako kdyby Vám někdo sundal z obličeje závoj, přes který jste nemohli pořádně vidět sami sebe ani ostatní kolem sebe. Budete se cítit překvapeně a asi pocítíte velkou úlevu a štěstí za to, že objevíte kus sebe sama.

Pokud se Vám nezobrazuje přihlašovací formulář, přihlaste se prosím na e-mailu: support@tanahavlickova.cz

Seminář je již plně obsazen – přihlaste se prosím na další termín 2.12.2017 ZDE >>