Co je to OCTO CODES?

Co je to metoda OCTO CODES?

O čem vlastně pojednává a co mi může změnit v mém životě,
pokud ji pochopím?

Může být ta změna trvalá?

A je to metoda pro všechny nebo na někoho neplatí?

Táňa Havlíčková OCTO CODES

Píšete mi do zpráv na fb spoustu otázek. Většinou na ně odpovídám právě na mé facebookové zdi anebo na webináři.
Jenže je vás mnoho, kteří jste teprve nedávno objevili moje stránky, a to vše je pro vás tak nové. Navíc před čtyřmi léty, kdy jsem s touto metodou začínala, jsem měla jen pár videí, nějaký webinář, jeden eBook… po čtyřech letech je k dispozici na mých stránkách desítky webinářů a videí z televizních Proměn s Táňou Havlíčkovou, dva eBooky, dvě knihy, množství dalších textů na osobním profilu i na oficiální stránce OCTO CODES a několik online projektů, z nichž nevíte, kterým začít a který si vybrat. Také jsou různé akce, přednášky, semináře. Taky velmi úspěšně fungují a neustále se rozrůstají fb skupiny zaměřené na každý z osmi stylů. Máme taky bazarovou skupinu, kde si ženy vyměňují nebo prodávají své oblečení, které už neladí k jejich nalezenému stylu.

Taky máme test… a tím začnu to povídání o OCTO CODES.

Moji původní profesí byla módní návrhářka a tuto práci jsem milovala a byla jsem v ní úspěšná a slavná. A stylovou poradkyni jsem si střihla jako hobby.
V roce 1994 jsem se právě začala bavit tím, že jsem dělala stylové konzultace pro své klientky a klienty. A nacházela jsem fascinující podobnosti u některých žen a mužů a určité shody u některých z nich až jsem si začala všechny ty moje poznatky analyzovat a vyšly mi z toho dva základní typy lidí a v každém z nich čtyři podtypy. Tenkrát jsem tuto metodu opravdu brala jako doplněk k mé práci návrhářky a nikterak jsem ji nezdůrazňovala. I když jsem zjistila, že to vše úžasně funguje a že se podle toho dá rozeznat nejen ta stránka vnější – tedy oblečení, ale taky každý z těch osmi typů je jiný uvnitř – v duši, ve své psyché, jak by řekl C.G.Jung.

Táňa Havlíčková - módní návrhářka

Nebyla zrovna příznivá doba v devadesátých letech na zkoumání duše a já tu metodu nechala být.
Až v roce 2012 se znovu ozvala a chtěla být zveřejněná a to velmi. Začala jsem opět dělat osobní konzultace a cítila jsem, že především ženy jsou touto metodou nesmírně fascinovány a chtějí o ní vědět více a více. I když jsem v té době ještě pracovala jako módní návrhářka, metoda, které jsem v počátcích říkala STYLOVÝ KLÍČ se stávala naprosto prioritní a dominantní v mém životě a já zjistila, že mě každá konzultace obohacuje novými informacemi, stejně jako ženy, kterým jsem konzultaci dělala.

Metoda OCTO CODES je o pochopení základní informace, že nejsme všichni stejní, nemůžeme mít tím pádem stejné vlastnosti, touhy, sny, ale také priority, talenty a stejný typ inteligence (podle posledních vědeckých výzkumů existuje osm typů inteligence – od pohybové až po matematickou…), nemáme stejné představy o životě ani stejné cíle. A nedostali jsme v žádném případě stejnou výbavu ve všech typech lidských vlastnostech.
A samozřejmě se nemůžeme taky stejně oblékat, protože jednomu typu sluší sportovní věci, protože je akční a rychlý a druhému typu sluší měkké přírodní materiály a volné střihy, protože proč by se asi tomu skvělému oblečení říkalo, že nám padne jako druhá kůže? To je přece proto, že takové oblečení přesně padne právě tomu našemu typu. Přičemž samozřejmě nejsme jen osm forem… jsme neskonale barevní… (to je ovšem otázka bonusů a ty rozebírám detailně v obou mých knihách a na seminářích).

Táňa Havlíčková - OCTO CODES

Takže jak vysvětluju v závěrečné pohádce na zadní straně přebalu mé knihy KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI – narodíme se do rodiny, kde může být pět i více různých stylů – přičemž dominantním stylem bude vždy ten, který má nejsilnější člen rodiny – vždy to bývá matka nebo otec, někdy i dědeček nebo babička. Této energii stylové říkám bonusy, ale ty detailně představují na svých seminářích nebo ve svých knihách.

Ty dva základní typy nazývám jinovými nebo jangovými. Přičemž vycházím ze starověkého označení jinu – což je ženská energie – měkká, přijímající, pasivní a klidná a jangu – což je mužská energie neboli ostrá, akční, aktivní a rychlá. Těch rozdílů je samozřejmě mnoho – ale ve stručnosti si jang můžete představit jako den – akční, plný vzruchu a akcí a jin jako noc – zklidňující, tmavou a odpočinkovou.

Dlouho jsem hledala ten pravý název mé metody tak, aby byl mezinárodně pochopitelný, až jsem našla OCTO CODES. Je to latinsky osm kódů a čte se to latinsky nikoliv anglicky (tedy okto kodes). Tato značka je mezinárodně patentovaná a chráněná známým R v kolečku.

Pokud pochopíme význam a specifiku všech osmi rozdílných stylových typů, pak se nám v životě nesmírně rozjasní. Není totiž tím nejdůležitějším hlediskem nalezení vlastního typu, to já osobně považuji za důležité až v druhé řadě. To nejdůležitější, co vám metoda OCTO CODES přinese okamžitě po jejím pochopení a poznání je, že zjistíte, že každý z nás je jiný a že je to tak v naprostém pořádku. Pokud máte sourozence nadaného na matematiku a vy na součet dvouciferných čísel potřebujete kalkulačku a z druhého je skvělý kuchař a vy tak tak udržíte v ruce vařečku, tak pochopíte, že vaše sáhnutí po kalkulačce je v naprostém pořádku a taky už víte, že vaření je jeho talent a vám bude stačit se naučit pár základních jídel (já s tím mezi námi přežila až dodnes v obou případech).

A přestanete se za to vinit (pocit viny je jednou z nejhorších sebedestruktivních energií) a mít o sobě pochybnosti, že jste se nepovedli. Prostě si řeknete velmi jednoduchou a léčivou větu: oni to tak mají a já to mám zase jinak. A vy třeba nádherně vyšíváte nebo malujete… anebo prostě píšete knihy, nebo jste vědecký výzkumník… anebo umíte tři světové jazyky a další dva zrovna studujete.
Pochopení této metody vás okamžitě vyléčí z pochybností o sobě, z pocitů viny, že jste se nepovedli a že byste se měli moc snažit, abyste se opravili. A taky okamžitě zmizí váš pocit nedostatečnosti. Protože vy taky máte svůj talent a jste v něm skvělí.

Tato společnost nám předkládá jakýsi ideální hybrid, který je složený ze všech osmi talentů a lidských vlastností. A my se všichni tak strašně moc snažíme toho hybridu dosáhnout. Ale nikdy se nám to nepodaří, protože ten hybrid je uměle vytvořený. Právě proto, aby vás znejišťoval. Neb nejistý člověk je lehce ovladatelný a poslouchá autority. A o to někdy v této čím dál nemocnější společnosti taky trochu jde.
Metoda OCTO CODES vás vyléčí z toho pocitu slabého nemohoucího, závislého otroka této společnosti. Dá vám velkou vnitřní sílu, protože si uvědomíte, že se nemusíte snažit se všechno dokonale naučit. A hlavně necháte ostatní, aby si byli takoví jací jsou. Říká se tomu RESPEKT a věřte, že respekt je jednou z těch nejsilnějších pozitivních vlastností lidské bytosti.

Táňa Havlíčková OCTO CODES

A pak přicházíte teprve na řadu vy. Můžete si udělat stylový test na mých stránkách, který je pro všechny zdarma (zatím pro ženy, ale pro muže už na podzim chystám taky). Po vyplnění testu vám do pár minut přijde odpověď a teď prochází vaše ego první zkouškou. Co mi přijde? Téměř 70% přijde chaos. My máme přehled, protože to samozřejmě vyhodnocuje počítač. A vím, že ta odpověď s vámi trochu zamává. Většinou to ale nějak zvládnete a začnete přemýšlet nad tím proč vám ten chaos vyšel. Ne – určitě to není proto, abych vás vtáhla do své metody a měla z toho byznys. Je to váš chaos, ne můj :). Ale já vám velmi ráda pomůžu nahlédnout do této metody a to zcela zdarma. Pokud nejste ten několika procentní typ, který se urazí a řekne, že ten test je blbost a že dotyčná testovací osoba ví, že se dobře obléká a že ji za to všichni obdivují a ona si nenechá nějakým testem kazit náladu. A odhlásí se z databáze, vymaže si kontakty na celé OC a zmizí do svého krásného světa.

Ano, všimli jste si, že si z toho dělám trochu legraci. To ego dotyčné nezvládlo tu odpověď. A taky ten test primárně o oblečení není. To oblečení je v testu jen vodítkem k tomu, abyste si uvědomili, je-li vaše skříň v souladu s vaší duší. A jak jsem se již zmínila, v 70 % tomu tak není (podle výzkumu prováděném v západní společnosti asi před 25 lety bylo zjištěno, že 75 % věcí ve skříni nenosíme… ono se to ovšem nikterak za tu dobu nezměnilo, možná bych řekla, že ta procenta se poněkud zvýšila).
Nicméně co ten test o vás okamžitě vypoví, je váš soulad v životě. A taky to, jste-li se svým životem spokojená. Těm zbývajícím 30 % totiž vyjde jejich styl – nebo dva styly, které k sobě mají velmi blízko a to už je výhra. Ten, komu vyjde právě jeho styl totiž má v sobě docela jasno a umí se podle toho oblékat. Měl tu výhodu, že ho rodiče nezformovali podle sebe, ale ponechali mu prostor pro vlastní seberealizaci a sebevyjádření. A toto dítě pak vyrostlo v osobnost, která si je vědomá sama sebe a svých talentů.

Těm z vás, kterým vyjde chaos, právě tady začíná krásná práce s uklidňujícím koncem.

A teď vám napíšu, kde a jak začít.

Nejprve musíte zklidnit a říct si, že jste udělali první krok ke své proměně v bytost, která přestane podléhat vnějším vlivům a uvědomí si sebe sama jako člověka, který ví, kdo je, jaký je jeho talent s vědomím, že právě začíná odstraňovat programy svých rodičů a okolí, které nejsou jeho a nepatří k němu. To je krásný začátek. A k němu vám doporučím shlédnout webináře a videa z televizních Proměn. To vše najdete na mých stránkách a na mém youtube kanálu. Čím více informací o metodě OCTO CODES nasajete, tím se bude váš vnitřní stres z vašich pochybností o sobě, snižovat a vy budete zklidňovat.

Pochopíte, že pokud jste to vy, ten člověk, který nemá talent na jazyky, ale umí to báječně s malými dětmi, tak si konečně přestanete platit každý rok kurz angličtiny pro začátečníky a najdete si práci ve školce, kde na děti budete s láskou mluvit česky.
Naše známá mystička tomu říká: nedělejte si odpory – ty vás zabrzdí a vrátí zpět. A já s ní naprosto souhlasím. Pochopením našeho stylu a stylu svých blízkých – přesně o tom je moje druhá KNIHA KLÍČ K RODINĚ ANEB MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI – si uvědomíte, že nemusíte vše.

Já k tomu na seminářích říkám: uvědomte si, že tady žijete docela směšných cca 80 let… vaše duše je věčná… zřejmě si tady přicházíme prožít nějakou zkušenost a k té nám ta krátká doba docela stačí. V okamžiku, kdy si to takto uvědomíte, máte vyhráno. Protože pak přestanete soupeřit s ostatními a rozhodnete se, že si užijete naplno svůj život, ve svém talentu – ve svém stylu.

Táňa Havlíčková OCTO CODES seminář

Avantgardy se přestanou cpát do vedoucích rolí v korporátech a bydlet v betonových centrech měst, protože jejich přirozená touha a potřeba je pobyt v přírodě, přírodní materiály, přírodní domy… ony to tak prostě mají…
Romantičky, které jsou trochu šprtky a vystudovaly s červeným diplomem si uvědomí, že jejich talent je podpora druhých a nechají tu kariéru klidně na svém manželovi a ony si budou užívat své měkké jinové podporující energie a soucitu v zaměstnání, kde je právě tohle třeba….
Ležérky se přestanou oblékat do barev a třpytek jako hvězdy jen proto, že jim to řekla jejich máma nebo hvězdná kamarádka a zalezou do své nory a budou psát nebo studovat… nebo pečovat o svou rodinu a u toho si číst…
Rebelky se přestanou starat o to, co na to řekne rodina a lidé a začnou opravdu dělat to, co milují a chtějí a svým vlastním příkladem ukazovat, že vystoupit ze systému je docela snadné, když se chce…
Okázalky se přestanou stydět za svou bytostnou potřebu krásy a harmonie a místo toho, aby pěstovaly “zdravou” červenou řepu na své zahrádce a cpaly do sebe (geneticky modifikovanou a naprosto nezdravou) sóju, tak raději budou pěstovat sebe a stráví víkend v nádherném penziónu, kde se nechají rozmazlovat vonnýma masážema v dokonalé spa….
Sporťačky si konečně uvědomí, že nikdo nemá šanci být tak rychlý jako ony a že ti všichni lidé i rodina jsou naprosto normální, když jsou pomalejší a někdy hodně pomalí, protože prostě nejsou sporťáci. A přestanou chodit na psychoterapie a chodit na ženské kruhy o menstruaci a posvátném ženství a raději si obujou značkové kvalitní tenisky a začnou každý den běhat. Jednak okamžitě zhubnou a pak se jejich energie konečně dostane do harmonického stavu…
A elegantním dojde, že ta jejich urputná snaha o dokonalost sebe i všech ostatních… je v dnešním světě naprosto nereálná. Začnou si užívat raději sebe, chodit na turistické výlety, šít, plést, starat se o svou zahrádku, zavařovat a užívat si život v klidu v harmonii mezi svou práci a svým hobby a svou rodinou…
Hvězdám konečně dojde, že ten společenský mýtus o tom, že co je barevné, lesklé a výstřední je taky povrchní – je blábol, a přestanou tomu věřit a začnou si užívat své přirozené potřeby nás bavit a ukazovat směr, kam se společnost posune, protože ony to cítí první ze všech osmi stylů.

OCTO CODES je naprosto ucelená holistická metoda o člověku a jeho vnitřním životě,
který žije v reálném světě.

Už dneska vím, že souvisí nejen s psychologií a talentem každého z nás, samozřejmě souvisí s oblečením, doplňky i zařízením bytu, preferencí místa, kde bydlíme a taky s trávením volného času. Navíc už taky vím, že náš typ je odlišný i v takové zdánlivě nesouvislé podstatě jako je stravování.

K vašemu nalezení a pochopení celé metody jsem připravila společně se svým týmem několik projektů, knih a eBooků. A jen ve zkratce vám je všechny napíšu, abyste se zorientovali, kde a jak začít a v čem jsou projekty specifické.

Tana Havličkova Móda a duše aneb klíč k sobě

První eBook Osm klíčů k vaší duši je seznámení s metodou, z její podstaty vychází moje první kniha MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚ. EBook má výhodu v bonusech, které vám budou chodit mailem zdarma a tento bonusový materiál spočívá v popisu právě oblečení jednotlivých stylů (fotografie jsou převzaty z Pinterestu). Kniha je daleko obsáhlejší a vnímám ji jako nezbytný základ pro každou ženu. Ve vašem životě se budou střídat kamarádi, objevovat noví, vracet staří, budete měnit zaměstnání, partnera, narodí se vám nebo vašim dětem děti a ty všechny budete chtít rozklíčovat a pochopit. A k tomu je přesně určená tato kniha.

První online 22 denní projekt MÓDA A DUŠE je hlubokou sondou do ženské duše. Je to v podstatě osobní konzultace online a rozhodla jsem se ji natočit právě proto, že jsem přestávala absolutně stihat osobní konzultace v reálu. MÓDA A DUŠE má tři základní části – první je návrat do dětství, pochopení své rodové linie a vyléčení dětských programů tak, abychom mohly převzít svou zodpovědnost nad svým životem.
Druhá část je velmi interaktivní a vyžaduje akci od účastnic, protože pod mým vedením se budete vy samy doma oblékat do jednotlivých stylů a budete si prožívat neuvěřitelné pocity, o kterých se vám ani nezdálo.

Táňa Havlíčková OCTO CODES Móda a duše

Třetí část je konkrétní – tam probíráme už doplňky jako šperky, kabelky, boty, účesy a také interiéry a talenty pro jednotlivé styly. Touto osobní konzultací online prošly už stovky žen, máme za sebou několik bonusových verzí, kdy jsem já celou dobu ve spojení s účastnicemi a jsem jim svou radou a zkušenosti v online členské sekci nablízku. Ale není to podmínka pro absolvování tohoto projektu, některým ženám tato společná forma nevyhovuje (já bych určitě byla mezi nimi) a potřebují své tempo a svůj klid na práci na sobě.
Tento projekt online osobní konzultace MÓDA A DUŠE má skvělé zpětné vazby, skvělé výsledky od stovek účastnic.

Pak vám doporučuju shlédnout PROMĚNY S TÁŇOU HAVLÍČKOVOU, které najdete zdarma na mém youtube kanálu, abyste si uvědomily, že za každou z nás je příběh. Je velmi léčivé shlédnout tato videa, protože si taky uvědomíte, že nemusí být každá ležérka stejná jako ty druhé. Naopak – uvidíte, že jsme rozdílné, ale v té podstatě uvnitř, tak stejné, že mě to nepřestává dodnes fascinovat.

MOUDRÁ ŠATNA je další projekt, který je nezbytný vlastnit a kdykoliv do něho nahlédnout. Tento projekt byl pro náš tým jeden z nejnáročnějších, protože je to osm téměř hodinových videí o konkrétním oblečení a doplňcích pro každý styl. V každém díle uvidíte pět oblečených figurín do jednoho tématu, od volnočasového oblečení až po společenské oblečení, taky prádlo a oblečení pro sportovní aktivity. Nabitá videa asi sedmdesáti různými outfity – na kterých vám ukazuju, jak si lze postavit jednoduše šatník na oblečení, které se dá měnit každý den tak, abyste vydrželi s málem a přitom každý den chodily oblékané zajímavě a jinak.

Pro větší pochopení, jak každý z nás vnímá ty ostatní styly jsem pro vás spolu se studentkami druhého ročníku školy napsala eBook OSM POHLEDŮ NA OCTO CODES. Pokud vás trápí to, že některé styly nejste schopny přijmout a zdá se vám, že je nechápete, pak tento eBook bude kvalitním lékem na vaše pochyby. Zjistíte, že je to naprosto normální a že takové pocity má mnoho z nás. A jak z toho ven vám napoví tento eBook.

Táňa Havlíčková OCTO CODES seminář

Za posledních pět let jsem pro vás připravila na padesát víkendových seminářů. Můžete je navštívit i dnes – data jejich konání najdete na mých webovkách. Na každém z nich bylo od 25 do 45 účastnic a jejich atmosféra je nepřenosná. Dneska, z důvodů mé pracovní vytíženosti a orientace na online projekty a na psaní dalších knih, jsou mé osobní semináře max 4x do roka a už dnes nejsou určeny jen pro ženy, ale pro všechny – pro ženy i muže. Můžete na ně přijít se svou sestrou, bratrem, manželem, maminkou. Když zažijí seminář dva členové rodiny, vždy to vede k daleko rychlejšímu pochopení celé rodové linie a nastálé harmonii mezi všemi jejími členy.

Pokud jste z daleka anebo je pro vás účast na dvoudenním semináři v Praze nedostupná (jednou ročně pořádám seminář v Bratislavě), tak přesně pro vás jsme připravili skvělý projekt STYLOVÝ KLÍČ – což je v podstatě můj dvoudenní seminář, který jsem pro vás natočila v podobě 15 půlhodinových videí a jednoho hodinového tak, abyste se dozvěděli co nejvíce o metodě OCTO CODES.
Online projekty mají tu obrovskou výhodu, že je budete mít uloženy v členské sekci a dokud bude fungovat internet, můžete se k nim kdykoliv vrátit, pustit je mamince nebo manželovi a pomalu a jistě seznamovat s touto vzácnou a léčivou metodu klidně celou rodinu.

Táňa Havlíčková Křest knihy Klíč k roodině

Můj nejnovější počin je nová KNIHA KLÍČ K RODINĚ ANEB MANUÁL K DĚTSTKÉ DUŠI. Na tuto knihu mnozí z vás čekali dva, možná i tři roky, kdy jsem slibovala, že se do ní pustím. Letos v lednu jsem opravdu zasedla ke krbu a “nevstala” od něho čtyři měsíce – až do doby, než jsem 1. května napsala finální poděkování.
Reakce na tuto knihu jsou úžasné a já jsem šťastná, že se mi podařilo splnit svou vizi na 100 %. Je to kniha o dětech o rodičích a o jejich vzájemných vztazích. Každý styl má kapitoly o vztahu konkrétního stylu ke konkrétnímu stylu dcery a syna a její matky a jeho otce. Dohromady 192 kombinací!!! Najdete se tam úplně všichni.
Zpětné vazby i recenze na knihu jsou úžasné a mně nezbývá než vám ji všem doporučit. Tato kniha by měla být v každé domácí knihovně, v každé pedagogicko-psychologické poradně a také by ji měl vlastnit každý pedagog a člověk pracující s psychologií dospělých i dětí.
Je vhodná pro mladé maminky, pro slečny, děti i tatínky, dědečky i babičky. Všem jim dovolí porozumět, jak to vlastně máme na tom světě každý zařízeno jinak.

Metoda OCTO CODES je léčivá. Léči duši, léčí vztahy, léčí tělo.

Připravujeme vás společně s mým skvělým týmem nové projekty, aby to naše léčení probíhalo napříč celou společností a všemi směry.

První z nich je stravovací projekt podle osmi tělesných typů s názvem OCTO-GRAM.  A kniha o stravování JÍDLO PRO DUŠI.

A další skvělý projekt se jmenuje OCTO CODES VITAE. Projekt o našich životech, o tom, jak vystoupit z nefunkčního systému a díky své objevené sebehodnotě, vlastních talentech a vnitřní síle – začít žít smysluplně právě tak, jak je pro nás a náš typ dobré.
V tomto projektu pro vás budu natáčet videa s názvem HOVORY Z FARY, ve kterých budu právě pro vás sdílet své poznatky o tom, jak žít smysluplně a naplněně (já to tedy žiju, tak doufám, že pro vás budu alespoň malou inspirací).
V tomto projektu už teď máme připraveno spoustu natočených videí s vámi, vašimi poznatky, jak vám změnila metoda OCTO CODES život. Také moje studentky – absolventky všech tří ročníků školy OCTO CODES ACADEMY vám napsaly zajímavé blogy, které se týkají různých témat – tedy osmi, jak jinak 🙂

Táňa Havlíčková OCTO CODES Fara

OCTO CODES již dnes stojí na velmi silném základním stavebním kameni – ten kámen už je skála a tou skálou jste vy a vašich tisíce příběhů o tom, jak vám tato metoda změnila pozitivní formou váš život… Tato metoda není o tom, jestli jste okázalá nebo ležérní – znát svůj styl je odměna pro každého z nás, která nám přijde v okamžiku pochopení své životní cesty. Nemusí každý hned najít svůj styl. Můžete přebíhat od jednoho k druhému a hledat to, co právě vy cítíte jako svou podstatu.

Pokud jste k sobě upřímní a dokážete se postavit svým strachům, obzvláště té vysoce manipulativní větě: co by tomu řekli lidi… tak vyhrajete. Ale nalezení svého pravého Já je většinou cesta přes hlubokou upřímnost a někdy i starou dětskou, dosud v nás nevědomou bolest. A jak doporučuju já a mnozí moudří psychoterapeuti – objev tu bolest, uvědom si ji a nech ji odejít z tvého života. Každý jsme to zažili. Ale nikdo z nás nemá povinnost s tím taky umřít. Čím dříve pochopíte, že právě takoví jací jste, jste v naprostém pořádku, tím dříve ty všechny staré traumata, dětské nespravedlnosti a programy, které k vám nepatří, protože je do vašeho nitra vložili dospělí – tím dříve vám bude skvěle. A to je naprosto skvělá věc.

Moc vám přeji, aby se ve vaší duši a srdci rozhostil klid a mír se sebou i se svými blízkými. A pak se ten klid přenese na vaše okolí… a dál a dál a dál…

Ano – já věřím, že může metoda OCTO CODES ZMĚNIT SVĚT.
Ale jedině díky vám. V jednotě srdcí je největší síla

V JEDNOTĚ SRDCÍ JE NEJVYŠŠÍ LIDSKÁ SÍLA.