NALEZENÍ LÁSKY NA CELÝ ŽIVOT…

Jasně – to nás holky zajímá úplně ze všeho nejvíce 🙂 .

Jedním z nejčastějších dotazů na mých seminářích je otázka na kompatibilitu partnerství.
Ty účastnice, které jsou ještě natolik mladé, že partnera nemají – těm se dobře radí, ale co my, co už si partnera dávno vybraly… myslíte, že by bylo ode mě fér popsat kompatibilitu a nekompatibilitu do všech podrobností a následků? (a to si pište, že to fakt vím).

Ne, nebylo… protože stejně nic není černobílé. Jednou spolu ladí dva lidé, kteří mají tak málo společného, že to už více nejde a přesto mají krásný vztah a vydrží jim celý život. Jindy je dvojice naprosto v dokonalé shodě, nicméně manželství jim vydrží pár let a oba jsou šťastní, že to mají za sebou…

Nicméně vím, že k tomu, abychom našly partnera tak, aby vzájemná shoda byla co nejlepší, vede pochopení metody OCTO CODES a k tomu, abychom s tím partnerem, s kterým to trochu drhne, našly co největší soulad – vede vzájemný respekt, který z OCTO CODES vychází.

Táňa Havlíčková - OCTO CODES

Na posledním semináři bylo tolik dotazů na tento problém, že jsem si sedla a vypsala to, co mě k tomu napadlo. A tady to je: >>

Jednou z těch nejkrásnějších a zároveň nejtěžších věcí na světě je nalezení lásky na celý život. Všichni máme uvnitř tu překrásnou romantickou duši, která ví, že někde na tomto světě přebývá ten nebo ta, na kterého se podíváme a budeme vědět, že je to prostě ON. Naše láska na celý život. Ten, se kterým si budeme rozumět, ten, na kterého bude spolehnutí, ten, se kterým bude sranda a ten, který bude báječný táta našich dětí.

Můj výběr partnera byl divný…. číst celý článek >>