OCTO-GRAM stravovací program

Termín: září 2020 - prosinec 2020
Start:
Místo: on-line
Délka: 3 měsíce
Cena: 5.281 Kč bez DPH (6.390 Kč s DPH)

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program

NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA,
ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY.

každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo…

MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY!

Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní dlouholetou praxí. A hlavně výsledky detoxikačního programu jsou potvrzeny 700 ženami, které prošly tříměsíčním testovacím programem v roce 2018 a 2019.

Sama na sobě cítím neuvěřitelné oživení a změny mého organismu – jsem naprosto zdravá a své unavené tělo z šílené váhy a vlastního znechucení sama nad sebou s pocitem, že je mi těch osmdesát – jsem dostala do nadšení, nekončící energie a hlavně pocitu, že je mi v těle (ostatně i v mysli) 45.

<< VÍCE O PROGRAMU OCTO-GRAM >>

 

Dozvíte se obrovské množství informací o manipulaci potravinového průmyslu, abyste pochopily, že vaše váha a nemoce vyplývající z toxických potravin, které jíte denně, aniž jste si toho vědomy, není až tak zcela věc vašeho osobního selhání nebo vaší vůle. Ono je to všechno jinak.

Je to otázka vaší etiky a vůle. Naše podpora směrem k vám bude obrovská, protože je to můj cíl – přeji si vidět po třech měsících krásné a spokojené, zdravé a hubenější ženy. To je i můj cíl. Mně se to povedlo a nestálo to zdaleka tolik námahy jako u jiných aktivit.

Bude to zábavné, poučné a sdílecí.
A bude to nakonec docela velká sranda.