SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – březen 2023

Termín: 18.3. + 19.3. 2023 (sobota + neděle)
Start: 10:00
Místo: Praha, Hotel Troja
Délka: 9:30 - 18:30
Cena: *účast v sobotu pro jednotlivce:
1.860 Kč bez DPH, 2.250 Kč s DPH
*účast v sobotu pro pár:
3.289 Kč bez DPH, 3.980 Kč s DPH
*účast oba dny pro jednotlivce:
3.720 Kč bez DPH, 4.500 Kč s DPH
*účast oba dny pro pár:
6.578 Kč bez DPH, 7.960 Kč s DPH

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ

Přijďte na náš smíšený seminář “KLÍČ K SOBĚ”. Možnost tentokrát jak pro ženy, tak pro muže. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou. Budete tak mít příležitost dozvědět se více nejen o sobě, ale i lépe porozumět svým vztahům – osobním, pracovním nebo rodinným. Pochopíte lépe, proč máte k určitým povahám blíže než k druhým. Těšíme se na vás  18. a 19. března  2023 (sobota + neděle) v příjemných prostorách hotelu Troja v Praze.

Můžete si vybrat buď jen první den semináře bez rozklíčování pod vedením Táni Havlíčkové nebo oba dva dny – a druhý den také prožít rozklíčování s Táňou a absolventkami školy.
(**Účast pouze na druhém dni semináře není možná bez absolvování prvního dne.)

Jednodenní seminář je můj osobní – tam vám představuji metodu, vysvětluji kompatibilitu partnerů, vaše talenty, rozdíl mezi ženským stylovým profilem a mužským… barvy… atd. Prostě všechny možné informace. Včetně trigramů – které vysvětluji jen tady na seminářích, nebo v našem projektu STYLOVÝ KLÍČ.
Pokud chcete tyto informace, pak je ten jeden den ideální. (muži většinou dva dny stejně nevydrží :))

Druhý den navazuje rozklíčování. Tento druhý den bude vedený nejprve společnou prací na sobě ve velkém kruhu a pak se rozdělíte do malých kruhů, ve kterém se vám bude vždy věnovat Táňa a její  – dnes již profesionální poradkyně metody OCTO CODES.

Přijďte zjistit, který z 8 profilů metody Stylového klíče jste. Věříme, že toto rozklíčování vám bude sloužit nejen k vylepšení vašeho vztahu, ale i k dalšímu vzájemnému pochopení, jak to ten druhý vlastně má…
Každý z osmi profilů je jedním malým dílkem velkého celku a každý v tomto celku máme svoji charakteristiku, svou nezastupitelnou roli a své jedinečné poslání. Pokud pochopíme rozdíly v osmi profilech, budeme si vážit více sami sebe a svého chování a naučíme se vnímat ostatní jako nenahraditelnou součást dokonalého celku. Na celý den se stanu Vaší průvodkyní při hledání toho pravého stylu právě pro Vás. Díky tomuto semináři také přestanete soupeřit a srovnávat se, objevíte svou vlastní jedinečnost a pochopíte sami sebe navzájem.

Na tomto semináři zjistíte, jak nás ovlivňuje to, do čeho se oblékáme, jak působíme na naše okolí a jak se pozitivně změní naše naladění a vyroste sebe-vědomí, když to pochopíme a přijmeme. Zjistíte, kdo doopravdy jste, poznáte svou duši a podle své duše se začnete oblékat. Naleznete klíč k vyjádření toho, kým skutečně jste! Každý osobní styl je výjimečný, a přesto má mnoho společných prvků ve své stylové skupině.

Pomocí nalezení svého stylu Vám bude daleko jasnější:

Kdo jsem, opravdu, uvnitř, když shodím role dcery, syna, matky, otce, partnerky, partnera, hodné holky, hodného kluka, manažerky, manažera (dosaďte si své další role …?)
Jaké je naše pravé já a jaké masky jsme si na sebe v průběhu života nasadili a jak je snadno a bezbolestně shodíme?
Jak se oblékat tak, aby mi to OPRAVDU slušelo?
Stylový klíč odemkne nejen Vaši duši, ale také rozzáří vztahy k lidem kolem Vás a podpoří Váš úspěch.
Naučit se poznávat charakteristiku lidí podle toho nejčitelnějšího, co máme na sobě – oblečení, které máme na 90% svého těla, touto jednoduchou a vizuálně čitelnou metodou, je to nejlepší, co pro sebe i své blízké můžete udělat.

1. Poznáte výjimečnost svých dětí, partnera, rodičů, přátel a získáte láskyplný vhled do jejich duší a toleranci pro společné soužití.

2. Lidé ve Vašem okolí pro vás začnou být daleko čitelnější, budete jim více rozumět a mít pro ně pochopení, které je tolik důležité k tomu, abychom měli harmonické vztahy.

3. Zjistíte, které oblečení podtrhává Vaši osobnost. V takovém oblečení pak podpoříte nejen své vztahy, ale také svůj úspěch na poli pracovním.

Nezanedbatelná část je finanční úspora Vašeho šatníku. Pokud vím, kdo jsem a co sluší mému tělu a mé duši, pak se nestane, že mi v šatníku visí něco, co nenosím, nebo nosím, ale necítím se v tom. A nadále si už nekupuju věci, které si myslím, že bych měla mít podle svých kamarádek, módních trendů a redaktorek life-stylových časopisů.

Celý den budeme společně hledat propojení mezi tím, co si o sobě myslíte Vy, tím, co vysíláte svým oblečením, převzatými programy, které v sobě ukrýváte a Vaší skutečnou podstatou – Vaší přirozenou stránkou – barvou Vaší duše.

Těším se na společné objevování barvy Vaší duše a to, jak se vydáme na cestu k harmonii, spokojenosti, štěstí a láskyplným vztahům.

Otevřete okno své duši dokořán a rozzářete se do světa ve své plné kráse. Po tomto dni budete mít pocit, jako kdyby Vám někdo sundal z obličeje závoj, přes který jste nemohli pořádně vidět sami sebe ani ostatní kolem sebe. Budete se cítit překvapeně a asi pocítíte velkou úlevu a štěstí za to, že objevíte kus sebe sama.

Co říkají účastníci minulého semináře KLÍČ K SOBĚ?

“Zdravím Táňu a ty, co byli na včerejším smíšeném semináři. Bylo to zase něco nového – ti muži – a přínosného. Energie nám vydržela skoro až do desíti hodin do večera a kdyby nás nevyhodili, sedíme tam dodnes :). Táňa byla ve svém živlu a kdyby se dala, šoupla bych jí mezi hvězdy. Opravdu celá zářila a my jen poslouchali a vydrželi to i muži a očividně je to zajímalo. Už se těším na další setkání.” Stáňa

“Jé, až do desíti? To nás mrzí, utíkaly jsme po 19té na vlak. Co jste ještě probírali? Zapisovala jsem jak drak. E-booky a knihu mám přečtené. Trigramy mi informace opět více spojily k sobě. Bylo to skvělé. Informace o délce tlustého střeva u rebelek mě dostala asi nejvíc (ono to sedí, já sama mám potvrzeno lékařsky) :).” Radka

“Táňo, jste nejlepší na světě.  Po několika letech zase den, který byl super a chápal jsem, co se říká. Máte megadar a posílejte dál zmatlíkům, třeba mně…co dál. My nevíme nic, já vím kulový… Dík moc za celý den. 😊 😘” Jurin

“Táni, děkuji za úžasný den 🙂 Bohužel, jsme museli odejít už v sedm… odcházela jsem s tím, že ač obohacena o spoustu nových informací, tak na tu hlavní si asi ještě počkám…ovšem cestou domů aniž bych se jakkoli snažila a na cokoliv myslela, jsem jen cítila, jak mi hlava pracuje…než jsme dojeli, naskočila nejen ta jedna informace, ale pěkně mi do sebe zapadly informace další 😉 Moc děkuji ♥ Bylo fascinující a zároveň osvěžující sledovat někoho, kdo pracuje intuitivně a přitom je schopen plně využívat své dary Úžasné….smekám…” Andrea

*Výše uvedené ceny za seminář nezahrnují dopravu, ubytování ani stravování.
Cenou za pár se rozumí účast partnerských dvojic
(nevztahuje se na další rodinné příslušníky, kamarádky, kolegyně z práce apod.).

Pokud se Vám nezobrazuje přihlašovací formulář, přihlaste se prosím na e-mailu: support@tanahavlickova.cz