Akce

Umění být ženou Praha 2018 - Táňa Havlíčková OCTO CODES

Umění být ženou
s Táňou Havlíčkovou

20.10.2018 | Praha, Hilton Prague Hotel

Táňa Havlíčková jako host na konferenci pro všechny ženy v sobotu 20. října 2018   Přijměte pozvání na konferenci Umění být ženou a přesvědčte se, že být ženou je umění, které i vy dokážete každý den tvořit s radostí. Umění být ženou je konference pro všechny ženy, které mají chuť najít a posílit svou kreativitu, odvahu,… Pokračovat ve čtení »

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravovací program

OCTO-GRAM stravovací program

září - listopad 2018 | on-line

NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY. každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo… MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY! Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní dlouholetou praxí. Sama na sobě cítím… Pokračovat ve čtení »

ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY

září 2017 - červen 2018 | Praha + online

Hola, hola, škola volá, OCTO CODES ACADEMY jediná je v celé zemi, v celé zemi, širém světě, unikátní na planetě. 8 stylů, emoce, smích i slzy, otevíráme již brzy, pokud chuť a odvahu máš, pospěš, ať to nezmeškáš!   Obsah výuky OCTO CODES ACADEMY: Termín výuky: září 2017 – červen 2018 Termíny prezenčních setkání v… Pokračovat ve čtení »