Akce

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – srpen 2021

22. 8. + 23.8. 2021 (neděle + pondělí) | Praha, Hotel Troja

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ Přijďte na náš smíšený seminář „KLÍČ K SOBĚ“. Možnost tentokrát jak pro ženy, tak pro muže. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou. Budete tak mít příležitost dozvědět se více nejen o sobě, ale i lépe porozumět svým vztahům – osobním, pracovním nebo rodinným. Pochopíte lépe, proč… Pokračovat ve čtení »

SETKÁNÍ OCTO CODES

26.6.2021 | PRAHA

OCTO CODES – SETKÁNÍ – PRAHA v sobotu 26.6.2021 od 9:30 hod. Společné setkání účastnic našich projektů. Jsem ráda, že se konečně můžeme opravdu sejít. Známe se už tak dlouho a přitom jsme se nemohly potkat… ale dočkaly jsme se. Toto setkání se již stalo tradicí, protože ženy, které se tři měsíce znají jen online, touží… Pokračovat ve čtení »

TAJEMSTVÍ HARMONIE

11.1.2021 - 21.12.2021 | ONLINE

NOVÝ ROČNÍ ONLINE PROGRAM ZAČÍNÁME 11.1.2021 PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE DO 31.1.2021 Čekají vás TŘI TÉMATA, TŘI OBLASTI A TŘI INSPIRÁTORKY. • první téma – oblast hmoty, fyzického těla, stravy, dýchání a oblečení • druhé téma – oblast srdce – naše propojení s přírodou a jejími cykly • třetí téma – oblast – naší neprojevené tvořivosti Tajemství harmonie našich životů… Pokračovat ve čtení »

ZÁZNAM WEBINÁŘE OCTO CODES z 8.11.2020

NEDĚLE 8.11.2020 | ONLINE

ZÁZNAM WEBINÁŘ OCTO CODES z neděle  8.11.2020 << NA ZÁZNAM WEBINÁŘE SE PŘIHLASTE ZDE >> Připojte se ke sledování webináře s Táňou Havlíčkovou,  Veru Kostkovou a Dášou Kubecovou. Na webináři vás seznámíme s našim novým projektem TAJEMSTVÍ HARMONIE Je čas objevit v sobě harmonii našeho bytí. Je čas objevit ty částečky celku, které nám pomáhají toto… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

„VITAE je latinsky ŽIVOT“ Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »

OCTO-GRAM stravovací program

září 2020 - prosinec 2020 | on-line

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY. každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo… MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY! Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní… Pokračovat ve čtení »

DEVÁTÝ KÓD transformační program

říjen 2019 - leden 2020 | on-line

tříměsíční společný transformační program Chci být šťastná, spokojená, žít ve finanční hojnosti, chci mít čas na své milované blízké a taky chci mít čas na své koníčky. Chci dělat práci, která mě baví a která mi dodává energii. A CHCI TO HNED. Je tohle vaše každodenní mantra, se kterou usínáte a vstáváte? Hledáte neustále v… Pokračovat ve čtení »