Akce

BOHEMIA SPIRIT

| roční online program v uzavřené FB skupině

ROČNÍ ONLINE PROJEKT ZAČÍNÁME 1.3.2024 – DO PROGRAMU LZE STÁLE VSTOUPIT ÚPLNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TEĎ V TÉTO DOBĚ JE UDRŽET SVÉ VYŠŠÍ VIBRACE A ZVYŠOVAT SVOU VIBRAČNÍ ENERGII LÁSKY, SOUCITU A EMPATIE. Pojďme společně vytvořit komunitu, ve které budeme navzájem sdílet nejen své myšlenky, dojmy a emoce, ale i navzájem se podporovat ve svých talentech, dodávat si odvahu a sílu být ve… Pokračovat ve čtení »

PRÁCE SRDCEM

| online program v členské sekci na webu

Podstatou tohoto projektu je představení všech osmi stylových typů, z nichž každý z osmi je naprosto specificky vybaven vlastnostmi, talenty i schopnostmi pro konkrétní zaměstnání. Pokud se seznámíte s osmi typy a jejich přirozeným projevem – ať vědomým či nevědomým – dokážete pochopit mentalitu každého svého zaměstnance. << CHCI VÍCE INFO O PROJEKTU >> Projekt PRÁCE SRDCEM obsahuje celkem 11… Pokračovat ve čtení »

SIMPLOCITAS online program

3 měsíční online program | online

Připravila jsem vám projekt s názvem SIMPLOCITAS, který je o zjednodušení našich životů v OSMI tématech, samozřejmě s návaznosti na OSM typů metody OCTO CODES. << ZJISTIT VÍCE O PROGRAMU SIMPLOCITAS >>

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

“VITAE je latinsky ŽIVOT” Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »