Akce

SMÍŠENÝ SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – august 2018 Bratislava

10. 8. + 11.8. 2018 | BRATISLAVA, Kaviareň MAKANAN

Přijďte na náš smíšený seminář „KLÍČ K SOBĚ“ tentokrát na Slovensku v BRATISLVAVĚ. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou, maminkou, babičkou, dcerou, synem… Budete tak mít příležitost dozvědět se více nejen o sobě, ale i lépe porozumět svým vztahům – osobním, pracovním nebo rodinným. Pochopíte lépe, proč máte k určitým… Pokračovat ve čtení »

SMÍŠENÝ SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – říjen 2018

13. 10. + 14.10. 2018 | Praha, Hotel Troja

Pro páry, pro muže i pro ženy, seminář máme smíšený, můžeš přijít singl nebo v páru, na věku ni stavu nezáleží, to není, oč tu zrovna běží, přestaň srovnávat se, soupeřit, odhoď letitou roli či masku, poznej sebe, pochop své okolí, otevři dokořán okno své duše, i ty největší křivdy pak přebolí.   Přijďte na… Pokračovat ve čtení »

Umění být ženou Praha 2018 - Táňa Havlíčková OCTO CODES

Umění být ženou
s Táňou Havlíčkovou

20.10.2018 | Praha, Hilton Prague Hotel

Táňa Havlíčková jako host na konferenci pro všechny ženy v sobotu 20. října 2018   Přijměte pozvání na konferenci Umění být ženou a přesvědčte se, že být ženou je umění, které i vy dokážete každý den tvořit s radostí. Umění být ženou je konference pro všechny ženy, které mají chuť najít a posílit svou kreativitu, odvahu,… Pokračovat ve čtení »

ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY

září 2017 - červen 2018 | Praha + online

Hola, hola, škola volá, OCTO CODES ACADEMY jediná je v celé zemi, v celé zemi, širém světě, unikátní na planetě. 8 stylů, emoce, smích i slzy, otevíráme již brzy, pokud chuť a odvahu máš, pospěš, ať to nezmeškáš!   Obsah výuky OCTO CODES ACADEMY: Termín výuky: září 2017 – červen 2018 Termíny prezenčních setkání v… Pokračovat ve čtení »