Akce

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ

17.10.2017 | on-line

Který z 8 profilů metody Stylového klíče jste? Objevte svou vlastní jedinečnost a pochopte sama sebe! Před třemi léty jsem v Brně poprvé předstoupila před pětačtyřicet žen na svém prvním semináři Stylový klíč. Samozřejmě jsem do té doby udělala několik přednášek, ale ty trvaly tak dvě, tři hodiny, nikoliv dva dny… Byla to pro mě… Pokračovat ve čtení »

PRVNÍ SMÍŠENÝ SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ „KÓDY K SRDCI“ – říjen 2017

21. 10. 2017 | Praha, Hotel Troja

Pro páry, pro muže i pro ženy, seminář máme smíšený, můžeš přijít singl nebo v páru, na věku ni stavu nezáleží, to není, oč tu zrovna běží, přestaň srovnávat se, soupeřit, odhoď letitou roli či masku, poznej sebe, pochop své okolí, otevři dokořán okno své duše, i ty největší křivdy pak přebolí.   Přijďte na… Pokračovat ve čtení »

Nové dvoufázové studium školy OCTO CODES

září 2017 - listopad 2017 | Praha + online

Klíčem k sobě v naší škole odemkni svůj styl, svou duši, poznej sebe, co ti sluší, nehraj role, buď vždy svá, žena sebe si vědomá.   Moje milé, poslední měsíc mám hlavu jako meloun… znáte to, něco máte vymyšlené, funguje to, ale najednou je to celé nějak jinak – cítíte nějakou změnu, ale nevíte přesně co… Pokračovat ve čtení »

ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY

září 2017 - červen 2018 | Praha + online

Hola, hola, škola volá, OCTO CODES ACADEMY jediná je v celé zemi, v celé zemi, širém světě, unikátní na planetě. 8 stylů, emoce, smích i slzy, otevíráme již brzy, pokud chuť a odvahu máš, pospěš, ať to nezmeškáš!   Obsah výuky OCTO CODES ACADEMY: Termín výuky: září 2017 – červen 2018 Termíny prezenčních setkání v… Pokračovat ve čtení »

Móda chytře s Táňou a Petrem

| online

Zrovna nedávno jsem si říkala, že mnohé jste už jen krůček od toho, abyste zvolaly to krásné a slavnostní: Heuréka!!! neboli: našla jsem to – už vím bezpečně, do jakého z osmi stylových typů patřím. I když si to mnohé myslíte, pořád tam někde uvnitř zůstává malinká nejistota – jsem to fakt, nebo si to… Pokračovat ve čtení »

Proměny s Táňou Havlíčkovou v TV

| TV Relax

!!!  MOMENTÁLNĚ STOPSTAV  !!! Jedinečná příležitost, jak zažít konzultaci a nakupování podle vašeho stylu přímo s Táňou Havlíčkovou a zároveň být součástí natáčení pro pořad Proměny Táni Havlíčkové v TV Relax. Konzultace a nakupování v rámci TV Relax probíhá ve dvou středách (mezi nimi rozestup 14 dní). Program: První středa Vstup pro TV od cca 14,00… Pokračovat ve čtení »