Akce

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – srpen 2020

23. 8. + 24.8. 2020 (neděle + pondělí) | Praha, Hotel Troja

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ V tuto chvíli je možné se na seminář přihlásit pouze jako náhradník. V případě, že někdo z přihlášených svoji účast zruší, budeme Vás kontaktovat. Přijďte na náš smíšený seminář „KLÍČ K SOBĚ“. Možnost tentokrát jak pro ženy, tak pro muže. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou…. Pokračovat ve čtení »

EQUAL PAY DAY 2020

7.11.2020 | Clarion Congress Hotel Prague

EQUAL PAY DAY 2020 7. listopadu 2020 – Clarion Congress Hotel Prague 11. ROČNÍK PRACOVNĚ ZÁŽITKOVÉ KONFERENCE << TÁŇA HAVLÍČKOVÁ JAKO JEDNA Z 65 MENTOREK KONFERENCE >> Chcete zažít něco, co vás nabije na celý další rok? Chcete poznat zajímavé ženy z firem, které se věnují osobnímu rozvoji? Potřebujete novou energii pro sebe či své podnikání? Novou parťačku? Stojíte… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES ACADEMY škola Táni Havlíčkové

ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY 2020

březen - červen 2020 | Praha, Beskydy + online

Hola, hola, škola volá, OCTO CODES ACADEMY jediná je v celé zemi, v celé zemi, širém světě, unikátní na planetě. 8 stylů, emoce, smích i slzy, otevíráme již brzy, pokud chuť a odvahu máš, pospěš, ať to nezmeškáš! Obsah OCTO CODES ACADEMY 2020 Já vím… školní rok začíná vždy v září. Hezky po prázdninách, kdy… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

„VITAE je latinsky ŽIVOT“ Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »

DEVÁTÝ KÓD transformační program

říjen 2019 - leden 2020 | on-line

tříměsíční společný transformační program Chci být šťastná, spokojená, žít ve finanční hojnosti, chci mít čas na své milované blízké a taky chci mít čas na své koníčky. Chci dělat práci, která mě baví a která mi dodává energii. A CHCI TO HNED. Je tohle vaše každodenní mantra, se kterou usínáte a vstáváte? Hledáte neustále v… Pokračovat ve čtení »

OCTO-GRAM stravovací program

říjen 2019 - leden 2020 | on-line

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY. každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo… MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY! Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní… Pokračovat ve čtení »