Akce

Konference OCTO CODES FORUM ORBIS

17.6.2017 | Praha, velký sál Lucerny

Největší konference Táni Havlíčkové OCTO CODES My ženy měníme svět! ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ O KONFERENCI TÁNI HAVLÍČKOVÉ Přijďte se s námi potkat osobně na naší akci, kde se dozvíte více o nově vznikajícím projektu >>  Portálu  OCTO  CODES  FORUM  << A dále jak se i vy můžete zapojit do našich dalších aktivit 🙂 a být… Pokračovat ve čtení »

Móda chytře s Táňou a Petrem

| online

Zrovna nedávno jsem si říkala, že mnohé jste už jen krůček od toho, abyste zvolaly to krásné a slavnostní: Heuréka!!! neboli: našla jsem to – už vím bezpečně, do jakého z osmi stylových typů patřím. I když si to mnohé myslíte, pořád tam někde uvnitř zůstává malinká nejistota – jsem to fakt, nebo si to… Pokračovat ve čtení »

Proměny s Táňou Havlíčkovou v TV

| TV Relax

!!!  MOMENTÁLNĚ STOPSTAV  !!! Jedinečná příležitost, jak zažít konzultaci a nakupování podle vašeho stylu přímo s Táňou Havlíčkovou a zároveň být součástí natáčení pro pořad Proměny Táni Havlíčkové v TV Relax. Konzultace a nakupování v rámci TV Relax probíhá ve dvou středách (mezi nimi rozestup 14 dní). Program: První středa Vstup pro TV od cca 14,00… Pokračovat ve čtení »