Akce

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – březen 2023

18.3. + 19.3. 2023 (sobota + neděle) | Praha, Hotel Troja

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ Přijďte na náš smíšený seminář „KLÍČ K SOBĚ“. Možnost tentokrát jak pro ženy, tak pro muže. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou. Budete tak mít příležitost dozvědět se více nejen o sobě, ale i lépe porozumět svým vztahům – osobním, pracovním nebo rodinným. Pochopíte lépe, proč… Pokračovat ve čtení »

ŠKOLA IN OCTO VERITAS 2022/2023

listopad 2022 až srpen 2023 | online + Praha...

Čeká vás STUDIUM NAPROSTO NOVĚ POJATÉ ŠKOLY OCTO CODES rozdělené do třech částí. OCTO CODES přináší pochopení vlastní osobnosti, přináší pochopení naší rodiny, rodu, dětí, kolegů i přátel. Naučí vás obrovskému respektu ke všem lidem a jejich rozdílů v chování, které vám přijde nejen pochopitelné, ale naučíte se společně vnímat tyto rozdíly jako inspirativní a výhodné pro každou práci,… Pokračovat ve čtení »

DEVÁTÝ KÓD transformační program

| on-line

Chci být šťastná, spokojená, žít ve finanční hojnosti, chci mít čas na své milované blízké a taky chci mít čas na své koníčky. Chci dělat práci, která mě baví a která mi dodává energii. A CHCI TO HNED. Je tohle vaše každodenní mantra, se kterou usínáte a vstáváte? Hledáte neustále v moudrých knihách, jak se… Pokračovat ve čtení »

TAJEMSTVÍ HARMONIE

leden 2022 - prosinec 2022 | ONLINE

ROČNÍ ONLINE PROGRAM – ZAČÍNÁME 10.1.2022 PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE DO 31.1.2022 Čekají vás TŘI TÉMATA, TŘI OBLASTI A TŘI INSPIRÁTORKY. • první téma – oblast hmoty, fyzického těla, stravy, dýchání a oblečení • druhé téma – oblast srdce – naše propojení s přírodou a jejími cykly • třetí téma – oblast – naší neprojevené tvořivosti Tajemství harmonie našich… Pokračovat ve čtení »

REBELIE V BOHEMII

15.11. až 20.12.2021 | ONLINE

NOVÝ ONLINE PROGRAM 2. ČÁST ZAČÍNÁME 15.11.2021 Výsledkem vaší práce bude nacítění a pochopení všech 8 stylů v oblékání. Každý kousek našeho oblečení vysílá energii a pokud je ta energie totožná s energií našeho stylu, pak nám přináší vnitřní sílu, rozhodnost a sebedůvěru. V druhé části se budete učit i sami na sobě energetické a psychologické účinky… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

„VITAE je latinsky ŽIVOT“ Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »

OCTO-GRAM stravovací program

září 2020 - prosinec 2020 | on-line

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY. každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo… MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY! Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní… Pokračovat ve čtení »