Akce

POSLEDNÍ SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – duben 2019

13. 4. + 14.4. 2019 | Praha, Hotel Troja

Pro páry, pro muže i pro ženy, seminář máme smíšený, můžeš přijít singl nebo v páru, na věku ni stavu nezáleží, to není, oč tu zrovna běží, přestaň srovnávat se, soupeřit, odhoď letitou roli či masku, poznej sebe, pochop své okolí, otevři dokořán okno své duše, i ty největší křivdy pak přebolí.   POSLEDNÍ SEMINÁŘ… Pokračovat ve čtení »

Táňa Havlíčková OCTO-GRAM stravovací program

OCTO-GRAM stravovací program

únor - duben 2019 | on-line

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY. každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo… MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY! Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES ACADEMY škola Táni Havlíčkové

ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY 2019

leden - červen 2019 | Praha, Šumava + online

Hola, hola, škola volá, OCTO CODES ACADEMY jediná je v celé zemi, v celé zemi, širém světě, unikátní na planetě. 8 stylů, emoce, smích i slzy, otevíráme již brzy, pokud chuť a odvahu máš, pospěš, ať to nezmeškáš! Obsah OCTO CODES ACADEMY 2019 Škola OCTO CODES ACADEMY je jedním z mých nejdůležitějších, a dokonce bych… Pokračovat ve čtení »