Akce

Kniha Klíč k rodině aneb manuál k dětské duši Táňa Havlíčková

Křest knihy KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI

17.6.2017 | Praha, GALERIE LUCERNA

KŘEST KNIHY SE KONÁ V GALERII LUCERNA v neděli 17.ČERVNA 2018 od 14:00 hod. Slavnostní křest, jak jste si určitě všimli, má stejné datum jako byla Konference OCTO CODES FORUM ORBIS, která se konala ve stejný den ve Velkém sále Lucerny. Zvolila jsem symbolicky stejné místo a stejné datum, protože věřím, že energie toho dne, plného… Pokračovat ve čtení »

ŠKOLA OCTO CODES ACADEMY

září 2017 - červen 2018 | Praha + online

Hola, hola, škola volá, OCTO CODES ACADEMY jediná je v celé zemi, v celé zemi, širém světě, unikátní na planetě. 8 stylů, emoce, smích i slzy, otevíráme již brzy, pokud chuť a odvahu máš, pospěš, ať to nezmeškáš!   Obsah výuky OCTO CODES ACADEMY: Termín výuky: září 2017 – červen 2018 Termíny prezenčních setkání v… Pokračovat ve čtení »

Proměny s Táňou Havlíčkovou v TV

| TV Relax

!!!  MOMENTÁLNĚ STOPSTAV  !!! Jedinečná příležitost, jak zažít konzultaci a nakupování podle vašeho stylu přímo s Táňou Havlíčkovou a zároveň být součástí natáčení pro pořad Proměny Táni Havlíčkové v TV Relax. Konzultace a nakupování v rámci TV Relax probíhá ve dvou středách (mezi nimi rozestup 14 dní). Program: První středa Vstup pro TV od cca 14,00… Pokračovat ve čtení »