Akce

“DÁREK” – KLÍČ K DUŠI

květen 2024 - červenec 2024 | ONLINE

TŘÍMĚSÍČNÍ ONLINE PROGRAM – ZAČÍNÁME 1.5.2024 PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE DO 12.5.2024 Tajemství harmonie našich životů není jen pro vyvolené, máme na ni nárok úplně všichni. Deset let je zdánlivě krátká doba na to, co jsem všechno stihla s metodou OCTO CODES zažít, vymyslet, odpřednášet, udělat, napsat, napovídat. 12. dubna 2024 je to 10 let, kdy jsem… Pokračovat ve čtení »

ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA

duben - červen 2024 | ONLINE

Co bude obsahem tříměsíčního projektu ATELIÉR FARSKÁ ZAHRADA? Naučit se dívat na pozemek jako na kreativní vyjádření svých vlastních potřeb, emocí, nálady… uvědomit si, že každý z osmi archetypů má trochu jinou potřebu, ale přesto všechno nám jde o jednu jedinou věc: ZAHRADA JE ŽIVÝ ORGANISMUS A HLUBOCE SOUVISÍ S NAŠIM ŽIVOTEM. Nebudu vás učit, jak vypěstovat… Pokračovat ve čtení »

BOHEMIA SPIRIT

| online program v uzavřené FB skupině

NOVÝ ONLINE PROJEKT ZAČÍNÁME 1.3.2024 ÚPLNĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TEĎ V TÉTO DOBĚ JE UDRŽET SVÉ VYŠŠÍ VIBRACE A ZVYŠOVAT SVOU VIBRAČNÍ ENERGII LÁSKY, SOUCITU A EMPATIE. Pojďme společně vytvořit komunitu, ve které budeme navzájem sdílet nejen své myšlenky, dojmy a emoce, ale i navzájem se podporovat ve svých talentech, dodávat si odvahu a sílu být ve své láskyplné ale i odvážné a silné energii…. Pokračovat ve čtení »

SIMPLOCITAS online program

3 měsíční online program | online

Připravila jsem vám projekt s názvem SIMPLOCITAS, který je o zjednodušení našich životů v OSMI tématech, samozřejmě s návaznosti na OSM typů metody OCTO CODES. << ZJISTIT VÍCE O PROGRAMU SIMPLOCITAS >>

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

“VITAE je latinsky ŽIVOT” Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »