Móda a duše aneb klíč k sobě

Táňa Havlíčková Móda a duše aneb klíč k sobě kniha

Naučte se rozumět neverbálním signálům vašeho oblečení pomocí osmi stylových profilů a budete kupovat už jen to, co vám sluší a v čem se cítíte skvěle. Přes oblečení pochopíte své blízké, zharmonizujete své vztahy a díky vědomému oblékání se vám otevře hlubší smysl vašeho života.

CO SE V KNIZE DOZVÍTE?

Kniha Móda a duše aneb klíč k sobě Táňa Havlíčková
  • poznáte, jak je duše propojená s módou,
  • uvědomíte si, že váš styl hovoří za vás,
  • jak vůbec poznáte svůj styl,
  • co vám přinese znalost a pochopení vašeho stylového profilu,
  • pochopíte, že trendy nejsou něčím, co fakt musíte mít,
  • zjistíte, jak najít své povolání, nebo ještě lépe - své poslání,
  • jak může výběr vašeho partnera souviset s vaším stylovým typem,
  • posílíte své sebevědomí a lidé kolem vás budou velmi jasně vnímat spokojenost sama se sebou

 

KDO JE TÁŇA HAVLÍČKOVÁ

Nekonvenční módní návrhářka a designérka, která ladí oblečení k vaší duši, abyste se konečně cítili ve své kůži a autorkou metody STYLOVÝ KLÍČ díky které pomáhá ženám odemknout jejich pravé JÁ, pochopit vlastní styl i to, jak se správně obléci od hlavy až k patě.


 •  pozorovatelka ženských duší
 •  leader vedoucí ženy k pozitivním změnám
 •  podporovatelka starých tradic a hodnot
 •  průvodkyně světem módy a trendů
 •  objevovatelka jemné ženské krásy
 •  kreativní módní návrhářka bořící nefunkční
     pravidla
 •  učitelka a mentorka stylových seminářů
     a workshopů
 •  vizionářka nového světa založeného
     na bezpodmínečné lásce

 

Autorka on-line projektu Móda a duše, kde učí ženy rozumět neverbálním signálům oblečení.

 

 
Táňa Havlíčková

KOLIK KNIHA STOJÍ A KDE SI JI MOHU OBJEDNAT?

Kniha "Móda a duše aneb klíč k sobě"
za 485 Kč s DPH
(401 Kč bez DPH)
+ poštovné a balné
.

Knihu můžete zakoupit také v těchto kamenných prodejnách:

U Džoudyho, Jugoslávská 7/67, Praha

PŘEČTENÍM KNIHY POCHOPÍTE,
JAKÝ VZKAZ SDĚLUJE VAŠE OBLEČENÍ, ANIŽ O TOM VÍTE.

Když se přijmete takové, jaké jste, pak nastanou ve vašem životě vzácné změny – ani si toho možná nevšimnete, ale lidé ve vaší blízkosti už s vámi nemají potřebu se hádat, ustávají letité spory, lidé se ve vaší blízkosti cítí dobře a usmívají se.

KNIHU JIŽ ČETLO VÍCE NEŽ 4 000 ŽEN.
A CO NA KNIHU ŘÍKAJÍ?

Milá Táňo, včera mi přišla Vaše krásná podepsaná kniha - toho podpisu si velice vážím- a jakmile jsem uspala svého čtyřměsíčního syna pustila jsem se s nadšením do čtení. Protože jsem potřebovala už konečně "vědět" přečetla jsem jí na jeden zátah a musím říct, že je opravdu skvělá. Jen Vám chci říct obrovské děkuji!! Jsem ráda, že je opravdu v pořádku, že chci mít VŽDYCKY upravené ruce a nalíčené oči, VŽDYCKY budu hledat kabelku, která se hodí k botám, VŽDYCKY budu ladit barvy tak, aby přesně seděly k sobě a doma si prostě neobléknu klasické tepláky a domácí vytahané tričko, protože se to tak dělá, ale i doma můžu a já vlastně musím 🙂 být upravená a až pak si hrát na zemi se synem a užít si to 🙂
Lenka Vyhlidalová

Milá Táňo, právě jsem dočetla Vaši knížku a myslím, že ještě zítra mi budou skákat motýlci v břiše radostí nad tím, že jsem měla tu možnost objevit samu sebe. Úplně jsem se našla v nekonvenční rebelce, jako jste Vy. Už se vlastně ani nedivím, že pokaždé, když jsem četla Váš blog, fb, nebo když jsem Vás poslouchala na křtu Vaší knihy, říkala jsem si v duchu " ta mi prostě mluví z duše" 🙂 Najít samu sebe je velmi osvobozující pocit a jsem moc šťastná, že se mi to díky Vám konečně povedlo. Ještě jednou děkuji, že jste mi otevřela oči a slibuji Vám i sama sobě, že už nikomu nedovolím, aby mi je zase přivřel a tím mi nedovolil být tím kým sem.
Kateřina Bidmonová

Dobrý den, Táňo, děkuji za skvělou knížku. Musím se přiznat, že jsem k ní přistupovala s velkou nedůvěrou a s tím, že mně stejně nic nepomůže, abych se v mém oblékání vyznala. (Váš test mi vyšel jako totální chaos). A navíc se nerada škatulkuji. Ale Vaše kniha byla balzámem. Krásně napsaná, nikam mne netlačila a je z ní cítit velké pochopení pro ženy. Nejenom, že jsem se našla a pochopila, ale zároveň mi v hlavě běžel další film. Z mé práce, teda spíš vášně.
Andrea Grigerová

Nadělila jsem si knížku od Vás pod stromeček, ale začala ji číst už na slunovrat nad ránem, když jsem nemohla spát. Zatím jsem ji nepřečetla celou, ale musím říct, že mě obrovsky uklidnila a zároveň dodala odvahy v tom, najít, kdo vlastně jsem, odloupnout slupky, které tam navlékla výchova, společnost atd. a jít si za tím. Tím pak odpadají problémy s nevhodnými partnery, prací, atd. no prostě úžasné... Ne, že bych to dříve nevěděla, ale člověk toho ví často spoustu, ale nechová se podle toho. Ale Vaše řádky na mě působily tak laskavým a zároveň podporujícím a sílu dodávajícím dojmem, že to byl asi můj nejhezčí letošní dárek. Prostě kousek skládačky, který zapadl a v hlavě něco zase trošku jinak přecvaklo. Určitě se těším na další objevování. Děkuji ze srdce.
Eva Beťáková

Dobrý večer Táňo, moc Vám děkuji za Vás, za to, že jste. V práci, pracuji v nemocnici jako fyzioterapeutka, čteme Vaši knížku Móda a duše...úžasná 🙂 z knížky jsem byla smutná - vzpomínky na dětství a v testu na internetu mi vyšel chaos......ale někde uvnitř jsem cítila....něco velkého (říkala jsem si, jen aby to vybouchlo...) vždyť mne tak velmi ovlivňuje umění, jsem jím prodchnuta...., od malinka, emoce, psaní..., nikdy jsem nevěděla, jestli jsem introvert nebo extrovert 🙂 někdy exibicionistka, jindy zalezlá v koutku u knížky nebo v lese v potoce, koně a pak presso někde v Paříži 🙂 snad náladová (dle okolí) 🙂 s potřebou "létat" 🙂 odešla jsem ze školy pro fyzioterapeutky k divadlu, ale bohužel se pak vrátila.....pak ke koním.....ale zase se vrátila, teď pracuju sedmým rokem v nemocnici a ......tam se chce řád a kolegyně jsou tak jiné, nechápou mne.....(já se taky zapomněla chápat).....a stalo se a proto Vám píšu. Teď jsem se vrátila k Vaší knížce a čtu....Nekonvenční styl - Rebelka a nestačím koukat.....JÉÉÉÉÉ 🙂 to je o mne, ona (Táňa mne zná???) takže supeeer žádný chaos a léžérka dle kolegyň. Kdepak, vždyť já se v tom špitále doslova pohřbila za živa, první tři dni (když jsem tam nastoupila) jsem proplakala.....takže změna. Zítra si jedu pro psa Olívii - Sáru a dám výpověď. JO 🙂 a moc Vám děkuji. Já ji chtěla dát, jen jsem neměla pořád odvahu. Jste úžasná, dokonalá. Ještě jednou díky:) 🙂
Petra Macháčková

Milá paní Táňo, chci Vám poděkovat. Jelikož jsem ve fázi hledání sebe sama, nadělila jsem si k Vánocům Vaši knihu Móda a duše. Již předtím jsem viděla Vaše videa. V testu mi vyšel chaos, což opravdu odpovídá mé prozatímní realitě. Kniha je úžasná. Jsem teprve na samém začátku, ale Vaše slova mi prostě "mluví z duše" :-). Chvílemi mě to až dojímá.... Konečně mám pocit, že nejsem "divná" nebo jinak "nepatřičná". Jsem prostě taková jaká jsem (i když se to teprve chystám objevit :-)). Evidentně jsem se "cpala" někam, kde není moje místo, čímž mám na mysli především výběr partnerů. Začínám si uvědomovat, že nejsem to, co jsem slýchávala v dětství a od jiných lidí všeobecně. Nejhorší je, když těm "nálepkám" člověk uvěří. Takže ještě jednou děkuji za Vaši knihu!
Radka V.

Děkuji, Táňo, že jste :-)! Děkuji za to, co přinášíte a děkuji, že jste autentická 🙂 Moje máma Rebelka, která v mládí šila podle Vašich střihů, si k Vánocům nadělila Vaši knihu. A já jsem díky ní mohla prožít svátky ve Vaší společnosti a nasávat tu sílu a pravdu, která ve Vás je, a která skrze Vás proudí ven. Já jsem jasná Avantgarda. A Váš projekt jsem nazvala i našim projektem, protože to není o Vás, ale o nás jako společnosti, která má na to být svobodná. Děkuji Vám za vše, co s námi sdílíte.
Natalie Měsíčková