JÍDLO PRO DUŠI

Za posledních šedesát let se stalo slovo "dieta" posedlostí naší západní civilizace. Média se předhánějí v tom, kdo přinese zajímavější dietu a některé – to si přiznejme – hraničí s lidským zdravím. Jenže, bohužel se projevuje, že i doporučované způsoby stravování světovou zdravotnickou organizací, patří mezi ty, které přispívají k tomu, že škodí našemu tělu i zdraví.

A teď se zjišťuje, že jejich doporučení právě vedla k nesmírnému nárůstu obezity a samozřejmě s ní spojenými doprovodnými nemocemi, jako jsou poruchy autoimunity, alergie, diabetes a následně Parkinson, Alzheimer, a tak bychom mohli pokračovat až do aleluja....

I mně se stalo, že se mi kolem padesátky začala dělat taková malá pneumatika kolem vždy naprosto štíhlého pasu a kila šla pomalu, ale o to zákeřněji a nečekaněji nahoru. "S tím se budeš muset smířit" říkalo mi shodně moje okolí, " to je věkem".

Jenže na mě takové kecy o věku prostě neplatí. Já jsem rebel a bořič mýtů a zrovna já nehodlám podlehnout nějakým mýtům o věku. Když vím naprosto jasně, že to věkem prostě být nemůže. Protože jinak by byli všichni v padesáti a šedesáti tlustí a nemocní. Jenže oni nejsou.

I v tomto věku je mnoho lidí štíhlých a zdravých. A kde je tedy zakopaný pes?

Táňa Havlíčková Jidlo pro duši - kniha o stravování

Začala jsem číst a zkoumat vše, co mi přišlo pod ruce. A taky jsem to začala zkoušet sama na sobě.

Vyzkoušela jsem mnoho způsobů... ale nic na mě neplatilo.

Ani diety, ani superfoods, ani smoothies a ovesné kaše s ovocem na snídani.
Byla jsem přesvědčeným vegetariánem a neustále mě udivovalo, jak to, že když jsem tedy ten vegetarián.... tak nejenže nejsem štíhlá, ale ani taky zdravá.

Bolely mě klouby, moje váha se začínala nazývat už obezitou a já byla nešťastná a tlustá.

Jenže až po přečtení desítek knih s novými poznatky lékařů, s dvacetiletou praxí v různých oborech, kteří se až nyní přiznávají k tomu, že jídlo, které jíme a běžně kupujeme v obchodech – JE VYSOCE TOXICKÉ.... a návykové.
A že až tak moc nejsme za sebe zcela zodpovědní. Protože jídlo, které nám společnost nutí jíst a my to netušíme – je plné toxinů a v podstatě funguje jako regulérní droga, kterou si plníme těla naše a bohužel i našich dětí....

Táňa Havlíčková Jidlo pro duši - kniha o stravování

Ale Vesmír, ten filuta roztomilý – si mě zřejmě nejdříve dostatečně vyzkoušel, zdali je mé přesvědčení a touha přijít na to, v čem to fakt vězí – opravdu dostatečně silná. A taky se asi potřeboval ujistit, že nebudu egoistický sobec a nenechám si ty svoje letité a (draze zaplacené vlastní zkušeností) poznatky a vědomosti pro sebe.
A když zjistil, že taky umím psát a vydávat knihy – tak MI TO POSKYTL.

DOSTALA JSEM OD VESMÍRU OBROVSKÝ DAR – POCHOPILA JSEM,
ŽE NAŠE STRAVA SOUVISÍ S NAŠIMI OSMI TYPY. 

ŽÁDNÁ DIETA ANI STRAVOVACÍ METODA NEMŮŽE FUNGOVAT STEJNĚ
NA OSM LIDSKÝCH TYPŮ TĚL.

Určitě už znáte moji úžasnou a holistickou metodu OCTO CODES, psychologickou metodu osmi stylových typů, která vychází ze starobylé Knihy Proměn neboli I-Tingu, na nějž jsem se přirozeně a nevědomě napojila a svou metodu osmi typů vytvořila. Tato metoda přesáhla původní hranice módy a oblékání, což mě jako módní návrhářku zpočátku zajímalo nejvíce. Oblékání podle osmi stylových typů je jen jednou z částí metody (o oblečení v souvislosti s naším stylem pojednává moje první kniha MÓDA A DUŠE aneb KLÍČ K SOBĚ), protože další součástí jsou naše odlišné talenty, odlišné priority, jiné způsoby chování, myšlení... prostě žijeme v osmi různých realitách a pokud nechápeme metodu OCTO CODES, tak se nemusíme potkávat ani ve vlastní rodině, můžeme mít pocit, že se vůbec nechápeme (na toto téma pojednává moje druhá kniha KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI - přičemž tato kniha není jen pro rodiče a děti, najdou se tam prostě úplně všichni i muži).

Metoda OCTO CODES je o všem – o oblékání, talentech, naší práci, chování... pokud chceme najít svůj styl, musíme pracovat současně na tzv. "svaté trojici" - harmonii hlavy, srdce a těla. Oblékání je jedna z částí "těla" - ale ta druhá je tím, co do toho těla dáváme. A TO JE NAŠE STRAVA.

Už vás nebudu dále napínat.

PROSTĚ JSEM NA TO PŘIŠLA.

POCHOPILA JSEM, DÍKY NEJNOVĚJŠÍM OBJEVŮM A POZNATKŮM TĚCH NEJLEPŠÍCH VĚDCŮ A LÉKAŘŮ NA SVĚTĚ, V ČEM TO VĚZÍ.
A ROZDĚLILA JEJICH POZNATKY DO OSMI STRAVOVACÍCH SKUPIN.

Ale věděla jsem, že to nestačí jen pochopit a objevit, ale že k tomu, abych dokázala, že metoda OCTO-GRAM je platná pro všech osm stylových typů, potřebuju DŮKAZY.

A v tom mi přišel báječný nápad z toho Vesmíru: založila jsem testovací skupinu OCTO-GRAM, přizvala dvě báječné a velmi schopné a talentované bytosti, které obě umí ve svém talentu něco výjimečného. A to rebelku DÁŠU KUBECOVOU, která kromě toho, že pracovala nějakou dobu v Bruselu a pak ji to přestalo bavit, se poté stala výživovou poradkyní a pak nastoupila do mé školy OCTO CODES ACADEMY a tam se potkala s další úžasnou bytostí VERONIKOU KOSTKOVOU, hvězdou s krásně jinovým a vřelým srdíčkem, která v testovací skupině pomáhala ženám s ujasněním jejich stylu. Obě taky přispěly textem do mé nové knihy JÍDLO PRO DUŠI.

Táňa Havlíčková Jidlo pro duši - kniha o stravování

Testovací skupina tři měsíce procházela celým detoxikačním programem. První měsíc byl pro všechny společný a pak jsme společně pracovali na změně synapsí, programů z dětství a změně fungování celého organismu a mysli podle jejich stylového typu. Hned první týden mě čekaly tak neuvěřitelně pozitivní reakce celé skupiny, v níž bylo téměř 500 žen a několik mužů, že jsme byly všechny tři totálně paf... bylo to nečekané až ohromující. 

A v tu chvíli jsem už věděla, že přichází ten okamžik, na který si mě Vesmír přichystal. Takže jsem si sedla a hned týden po spuštění testovacího programu jsem napsala prvních 650 slov. A věděla jsem, že tato kniha bude BOŘIT MÝTY O STRAVOVÁNÍ

Dnes, po skončení tří měsíců vám mohu prozradit, že skupina 500 účastníků ztratila na váze přes TŘI TUNY SÁDLA. Tři tisíce kilogramů... někdo dal dolů 4 kila, jiný 10 kilo, taky 13 i 15 kilo a nejvíce dali dva mladí bratři, synové jedné z účastnic, která se rozhodla, že programem projde celá její rodina a oba shodili za tři měsíce 20 kilogramů.

Tento způsob stravování NENÍ OVŠEM VÝHRADNĚ O SNIŽOVÁNÍ VÁHY.

PRIMÁRNĚ A TO JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ 
JE O NOVĚ OBJEVENÉM ZDRAVÍ VAŠEHO TĚLA.

Kniha JÍDLO PRO DUŠI aneb POJĎME BOŘIT MÝTY O STRAVOVÁNÍ vám ukáže, že vše je jinak. Zbořím vám všechny mýty o tom, co musíte jíst, abyste byli zdraví a podle reakcí a zpětných vazeb celé skupiny, si můžete přečíst, že ztracené kila, návrat těla ke zdravému fungování, vyléčení neduhů spojených se stravováním a zvýšená pohyblivost a hlavně čistota mysli, která překvapila všechny účastníky - je reálná i pro vás.

JÍDLO PRO DUŠI vám ukáže, jak se lze vrátit ke stravování, které vás naprosto zasytí, je zdravé pro vaše tělo i mysl a není vůbec náročné tenhle způsob fungování udržet nastálo a to i v celé rodině.
Nebudete se chtít už nikdy vrátit ke starému způsobu jídla.
Nehrozí vám obávané jo-jo efekty, protože budete naprosto sytí a spokojení.

PŘIDEJTE SE K NÁM OCTOGRAMKÁM (jak si začaly říkat členky naší testovací skupiny)
A ZMĚŇTE SVÁ NEDUŽIVÁ TĚLA V TĚLA ZDRAVÁ.

Neb jak říká staré české přísloví:
VE ZDRAVÉM TĚLE, ZDRAVÝ DUCH.… a já lehce pozměňuji a doplňuji:
VE ZDRAVÉM TĚLE, ZDRAVÝ DUCH A FUNKČNÍ MOZEK.

Nevěříte, že jídlo má schopnost měnit funkci mozku? Ale mozek je přece součást vašeho těla, takže když tloustne vaše tělo a plní se tóninami z jídla a tukem, takže stejně tak se mění váš mozek

Jak vidíte na dvou fotkách mé postavy – jedna je dva roky stará, ta druhá je asi měsíc stará. Jsem to já a věřte tomu, že se mé nové fotky nedotkly žádné úpravy počítačových programů. Takhle vypadám v 62 letech, po roce stravování pomoci metody OCTO-GRAM.

Táňa Havlíčková Jidlo pro duši - kniha o stravování

A můžu vám zcela zodpovědně říct, že jiný způsob stravování mě už neoslovuje. Stejně jako to vnímá celá testovací skupina.

Návrat k toxickému jídlu už není možný. Ten zdravý a krásný stav našeho těla je natolik příjemně nakažlivý, že už pro nás není jiná volba.

Máme vlastní volbu – můžeme být tlustí a nemocní – anebo štíhlí a zdraví.

Pokud chcete zjistit, jak z toho prvního stavu projít velmi příjemnou a nenáročnou cestou k tomu stavu druhému, tak se přidejte k mým čtenářům.
Budete překvapeni stejně jako všichni, kdo se s metodou OCTO-GRAM seznámili, že JE TO PROSTĚ ONO.

Krásné čtení vám přeje autorka metody OCTO CODES a OCTO-GRAM.

Táňa Havlíčková
(štíhlá a zdravá, čerstvá 62letá rebelka)

KOLIK KNIHA STOJÍ A KDE SI JI MOHU OBJEDNAT?

Táňa Havlíčková Jídlo pro duši

"JÍDLO PRO DUŠI"

za 455 Kč s DPH (414 Kč bez DPH)
+ poštovné a balné