Jak začít

Jste u nás poprvé a nevíte jak začít?

...jedu čtvrtým rokem jak rozjeté Pendolíno... a spousta z vás, co se mnou v tom rychlovlaku nejedete, nevíte kde a jak začít... z které strany to uchopit.. Pro vás jsem natočila takovou navigaci..., abyste se mohly opravdu všechny najít... máme krásnou a velmi praktickou cestu, jak objevit své pravé Já.
Tak šup do toho 😀

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ SE JIŽ SEZNÁMILY
SE STYLOVÝM KLÍČEM - OCTO CODES?

"Okázalý bonus jsem s radostí a jak lehce vyměnila za ležérně-hvězdný a vše si dosedlo a doklaplo mi spousta věcí. Ještě bych chtěla víc do hloubky informace o všech typech, abych mohla určit své blízké. V neděli jsem určila svého elegantního skoro tchána a najednou je vše jednodušší. Už to není despota, co řeší pozdní příchod o minutu, ale prostě jen elegantní muž, co to tak má. 🙂 "

Soňa (28 let, sportovní)
cvičitelka psů

"Párový seminář byl opravdu skvělý!!! Tolik toho ozřejmil, vysvětlil.. jasně, ale pro muže to chce odvahu přijít. Taky se mi to muži nelehko navrhovalo, bála jsem se jestli vůbec půjde a jak pak bude reagovat, jestli nové zjištění o sobě přijme a nebude chtít celou metodu shodit.. ale NAOPAK!!! Je úžasný, pochopil to možná lépe než já 🙂  a dokonce i svůj styl celkem dobře přijal - avantgarda - to já byla zaskočena a nakonec se musela sama sobě smát - protože se mi líbí avantgardní muži a ten můj byl nějaký příliš normální. Ale vědomě mi to nešlo do hlavy, nicméně když to říkala i Táňa tak na tom přece musí něco být, ne? Navíc přítomné avantgardy se hned zapojili do diskuse 🙂 Čím více nad tím přemýšlím, tak to vlastně VYSVĚTLUJE TO ÚPLNĚ VŠECHNO! - od duševna po fyzično - jak se k sobě chováme, jak doma fungujeme.. Vřele doporučuji párový seminář všem, kdo chtějí styl partnera skutečně najít, co se týče našich nejbližších některé věci prostě sami nevidíme... je to úžasná manželská terapie vedoucí k vzájemnému pochopení a respektu. Tolik se mi ulevilo, zmizelo tolik kritiky.. hlavně teda z mé hvězdné strany

Veronika (29 let, extravagantní)
maminka na mateřské

"Táňo, moc Vám děkuji za Vás, za to, že jste. Z knížky jsem byla smutná - vzpomínky na dětství a v testu mi vyšel chaos......ale někde uvnitř jsem cítila....něco velkého,  vždyť mne tak velmi ovlivňuje umění, jsem jím prodchnuta...., od malinka, emoce, psaní..., nikdy jsem nevěděla, jestli jsem introvert nebo extrovert 🙂 někdy exhibicionistka, jindy zalezlá v koutku a pak presso někde v Paříži 🙂  Sedmým rokem pracuji v nemocnici a ......tam se chce řád a kolegyně jsou tak jiné, nechápou mne.....(já se taky zapomněla chápat).....Vrátila jsem se k Vaší knížce a čtu....Nekonvenční styl - Rebelka a nestačím koukat.....JÉÉ 🙂 to je o mne, ona (Táňa mne zná???) žádný chaos a léžérka dle kolegyň. Kdepak, vždyť já se v tom špitále doslova pohřbila zaživa... takže změna. Zítra si jedu pro psa a dám výpověď. JO 🙂 a moc Vám děkuji. Já ji chtěla dát, jen jsem neměla pořád odvahu. Jste úžasná, dokonalá. Ještě jednou díky 🙂 "

Petra (33 let, nekonvenční)
fyzioterapeutka

"Milá Táňo, právě jsem dočetla Vaši knihu a musím říct, že je naprosto úžasná. Krásně se čte. Aha efekt už jsem si prodělala u koukání na Vaše videa. Pořád jsem přemýšlela, co jsem kdy nosila, v čem jsem se cítila úžasně, vzpomínala na dětství a postupně si tak skládala střípky svého já. A najednou jsem ve videu viděla paní, která měla na sobě přesně to, co miluji a mluvila podobně jako já a já čekala, jestli řekne, co je. A ona to byla okázalka. V první chvíli se mi úplně zastavil dech. Nakonec došlo i na ty slzy, když jsem vzpomínala, jak to ve mě bylo potlačováno a často nepochopeno - když třeba nechápali, že nemůžu jet na tábor, kde není elektrika, protože si nemůžu vyfoukat vlasy 🙂 . A stejně jak už jste psala ve své knize - manžel mi řekl, že je to přece jasný, že to všichni víme, že jsem okázalka 🙂 Tak teď už to vím i já 🙂 Moc děkuji a těším se na Vaše další počiny."

Anna (35 let, okázalá)
manažerka

"Paní Táňo, zdravím Vás, konečně jsem se odhodlala Vám znovu napsat. Koupila jsem si po přečtení Vašeho ebooku o několik měsíců později i knihu. Ta kniha je fantactická, nádherná, má svou úžasnou energii. Po jejím přečtení a vstřebání další nových informací, jsem se rozhodla a koupila další dvě 🙂 , jedna mé sestře a druhá jedné známé. Myslela jsem u sebe, že jsem romantička nebo snad ležérka, ale nakonec zřejmě asi ani jedno… vypadá to, že jsem avantgarda 🙂 Musím říct, že pokud toto Vaše skvělé počínání neviděli v zahraničí, tak pak až jej objeví, tak si asi řeknou, jak na tohle přišla a dokázala tato úžasná a nádherná žena z takové maličké země ? Jakto, že jsme na to nepřišli my?"

Jana (51 let, avantgardní)
prodavačka

"Celý tento projekt vnímám jako začátek cesty ke spokojenosti své duše. Nebude to cesta lehká (alespoň pro mě), možná mě můj egonek bude chtít stáhnout zpět, ale něco se změnilo a i kdyby to byl jen jiný úhel pohledu na lidi kolem mě a větší pochopení pro to, jací jsou, tak to stálo za to. A je to taky změna pohledu sám na sebe. Uvědomění si, že není třeba žít jen podle představ druhých, že to, že to mám jinak, nemusí znamenat, že to mám špatně."

Karla (53 let, ležérní)
učitelka hudby

"Jestli něco někdy předčilo má očekávání, tak tento Tánin projekt. Vůbec jsem netušila, čím vším je moje duše zasypána. Netvrdím, že je teď všechno očištěno a já jen zářím. Ale pochopila jsem spoustu věcí a mám pocit, že jsem hlavně pochopila smysl mého života. A to je ten největší dar, který jsem mohla dostat. Táňo, tvoje metoda má nesmírnou (řekla bych až vesmírnou) cenu, ale to ty víš! Jak by asi svět vypadal, kdyby se s ní mohly seznámit všechny Pozemšťanky? Přeji ti i nám všem, aby se to stalo skutečností. "

Mirka (55 let, romantická)
učitelka v mateřské škole

"Určitě jsme se já - i dcera - posunuly dál. V sobotu ráno jsem do Prahy cestovala s unavenou, nevyspalou "mladou" ženou, bez jakéhokoliv očekávání. Z informací, které jsem o Táně získala na internetu, z proměn i zakoupené knihy, jsem však byla přesvědčená, že domů pojedu s jiným, "novým" člověkem. Očekávání byla naplněna, obě jsme byly seminářem nadšené. Ač dvoudenní program byl náročný, domů jsem cestovala s jinou dceruškou, dívkou plnou elánu, energie a plánů do budoucnosti, neboť, jak zdůraznila, ve svém ležérním stylu vykvete. 🙂 "

Zdena (64 let, elegantní)
právnička v důchodu