eBook – Osm pohledů na OCTO CODES

Táňa Havlíčková - Ebook Osm pohledů na OCTO CODES8 žen, 8 stylů,
8 různých pohledů,
s brýlemi i bez brýlí,
se snad ani nemýlí,
co mně na té druhé vadí,
v čem je mi podobná?
co mě na ní irituje,
kdy cítím se svobodná?
svobodná a nespoutaná,
prostě sama sebou.

Moje metoda OCTO CODES dlouho neměla název. Kdysi jsem to nazývala spíše profesí - stylová poradkyně, až po letech, co jsem se začala věnovat více své fashion terapii, jsem začala používat hezký a výstižný slogan "OBLÉKNI SVOU DUŠI" - to se mi líbilo velmi a podobně jsem nazvala i svůj první eBook - 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI. Svou metodu jsem nazývala STYLOVÝ KLÍČ.
Ale pořád to nebylo ono. Věděla jsem, že existuje název, který je určen pro to, čím moje metoda je - něčím naprosto novým, nikým dosud neobjeveným a taky netradičním - dalo by se říct nekonvenčním :). 

A pak mi najednou došlo, že chci jazyk latinský. Já osobně vnímám latinu jako něco hlubokého, jako základ všech evropských jazyků, nevnímám ji jako jazyk mrtvý, nepoužívaný a zastaralý. Latina je pro mě něco jako staré tajemství, které neodkrývá svou pravou tvář snadno a lehce.
Možná právě proto mi připomíná moji metodu, která ke mně přišla jako velké tajemství a já ji postupně rozkrývám. Odkryju jednu vrstvu tajemství a jsem šťastná, že nacházím nové souvislosti a dosud skryté nové zákonitosti našeho pravého Já. A když si pro sebe to tajemství zveřejním, napíšu si ho, prozradím vám ho na seminářích anebo přednáškách, oddechnu si, že vím zase o kus víc. Ale jen co si to všechno hezky sedne a já spokojeně odpočívám... začnou přicházet neodbytné myšlenky... cosi mě ponouká: běž dál, nespokojuj se s tím, co víš... je ještě hodně vrstev, které čekají na to, až je objevíš...

Táňa Havlíčková OCTO CODES

Moji metodu jsem tedy nazvala OCTO CODES. Latinsky to znamená OSM KÓDŮ - osm kódů k vaší duši, osm kódů k pochopení těch kolem nás, osm kódů k našim vztahům, osm kódů k respektu k sobě samému a osm kódů ke svobodnému prostoru při výchově vašich dětí, ale taky osm kódů k otevření vašeho talentu a osm kódů k cestě za vaší hojností.
Osm kódů ke všemu. Tak moc je metoda OSM KÓDŮ všeobjímající, všeříkající a celistvá.

PROČ JSEM SE ROZHODLA E-BOOK
„OSM POHLEDŮ NA OCTO CODES“  VYDAT?

Metoda OCTO CODES má hodně různých aktivit, se kterými jste se mnohé už seznámily a jednou z nich je škola, ve které po dobu deseti měsíců, tedy klasickým školním rokem, učím své studentky hlubokému pochopení této metody od oblečení až po rozklíčovávání jejich budoucích klientek, taky nakupování a hlavně respektu ke každému stylu.
Když jsem zadala ve své škole KLÍČ K SOBĚ mým studentkám úkol, aby popsaly každá svými slovy osm stylů, bylo mi jasné, že mnohé budou nevědomky opakovat moje slova ze seminářů, jak se to stalo v prvním ročníku. Součástí školy je účast na mých seminářích, a když tyto dva nabité dny studentka absolvuje šestkrát za sebou - je jasné, že v její paměti zůstávají fráze a věty, které na seminářích o každém stylu povídám. Ale já jsem chtěla víc, než jen opakovat moje slova. A napadlo mě, jak ten úkol ozvláštnit - chtěla jsem popsat každý styl - ale jejich očima. Nechtěla jsem všeobecný popis - chtěla jsem autentické sdílení, jak to má každá z nich.
Jako paní učitelka bych v klasické výuce asi dlouho neobstála. Nedala jsem jim počet stran, nedala jsem jim konkrétní zadání, nedala jsem jim nic upřesňujícího. Jsem paní učitelka, která využívá intuice, naciťuje si své studentky a pracuje s nimi tak, jak to zrovna ony potřebují. Žádný řád - řeklo by se. Tak jsem čekala, co z toho bude.

Táňa Havlíčková - OCTO CODES ACADEMY

Když mi začaly přicházet do mailu první odpovědi, zaradovala jsem se, protože mě čtení nesmírně bavilo, zajímalo a - světe div se (tedy vůbec jsem se nedivila, protože právě tento styl výuky otevírá intuici i u mých žáků 🙂 ) - já se dozvěděla mnoho nového. Někdy mi až stouply slzy do očí - já rebelka, cítila tak silné a nádherné emoce, že se to nedá ani popsat slovy... Jak ty moje studentky v sobě začaly objevovat obrovský respekt, soucit, jak byly najednou plné lásky, laskavosti, vnímavosti... jak uměly sdílet své niterné pocity, jak dokázaly být otevřené, aniž by se bály svého otevřeného sdílení a jak i jejich kritika byla laskavá a chápající.
Nesmírně mě překvapily jejich nádherně projevené emoce. Věděla jsem, že v tomto ročníku se našly kouzelné bytosti, které metodu OCTO CODES budou s láskou a respektem šířit do celého světa.
Postřehy mých studentek byly tak kouzelné, že jsem se po nějaké době rozhodla, že si je nebudu nechávat pro sebe, ale že je velmi důležité je zveřejnit pro vás všechny. Přece jen jsem jen já jediná, kdo přednáší a píše a i když, jak jsem psala na začátku, nové informace ke mě přichází neustále a ani je nestačím zpracovávat, přece jen bylo tohle něco úplně jiného. I když mi s úsměvem říkají moje kamarádky i studentky, že jsem "osm v jednom" - do nesmírně soucitné duše romantické princezny vstoupit nemůžu, stejně jako do duše rozevláté avantgardy a i když je mi okázalý styl nesmírně blízký a je trochu jako moje druhé já... přece jen jsem daleko drsnější než ony... a taky mě hodně překvapily sporťačky... a jedna mi dokonce napsala: promiň, Táňo - ale já to nedám - nesnáším psaní :).
A pak mě osobně nejvíc překvapily reakce na rebelky.. nikdy jsem si neuvědomila, jak se rebelky pohybují na té nebezpečné hraně... pro mě je to tak normální, že jsem to neuměla popsat jako daný rys tohoto stylu... ale když jsem si to četla od jedné ze studentek, až mě zamrazilo - tak takhle nás vnímají ostatní... a takhle to tedy my rebelky máme.. aha :).
No vidíte.. .jak jsem si mohla nechat pro sebe tohle krásné psaní, když překvapilo i mě - "osm v jednom"? 🙂

Táňa Havlíčková - OCTO CODES ACADEMY

Přeji vám krásné čtení a nenechte se zmást sem tam lehce kritickou notou. Na svých seminářích říkám vždy, že metoda OCTO CODES je vzácná tím, že v lidech vidí krásu, možnosti, potenciál a talenty, ale pokud je některý člověk v nezralé verzi, tak... nám někdy může dost lézt na nervy.
Samozřejmě doufám, že to vůbec není váš případ, že nezralou verzi svého stylu jste už dávno opustily... Ale třeba vám právě ta lehká kritika pomůže zveřejnit váš stín. O svých stínech bychom měly vědět, pak s nimi můžeme pracovat s láskou je navždy propustit.

Začtěte se do těch krásných zpovědí a objevujte v sobě nekonečný laskavý respekt, který čiší téměř z každého odstavce, který si budete číst.

Za každý váš nově objevený a projevený respekt ke všem bytostem, cítím já osobně nekonečný vděk, který vysílám s láskou do celého Vesmíru.

Táňa Havlíčková

CO VÁM ŘEKNE E-BOOK OSM POHLEDŮ NA OCTO CODES?

Nenechá nikoho na pochybách, že v každém z nás je ukrytá nádherná duše, že jsme jedno vědomí, které je propojené a že jsme všechny bytosti úžasné, je v nás nekonečná láska a respekt. Že být sám sebou je něco nepopsatelně krásného, osvobozujícího... ano zpočátku sice vyžadující velký kus odvahy, ale po určité době, kdy si tu svou odlišnost a výjimečnost dokážeme ustát - zjišťujeme, že se pro ostatní stáváme velkou inspirací a že lidé chtějí a touží být v naší blízkosti.

8 typů žen – 8 stylů - 8 různých pohledů

Pokud toužíte být v životě opravdu spokojené a prožívat pocity vnitřního opravdového štěstí - je třeba ty třinácté komnaty otevřít a nechat v nich pořádně provětrat. Otevřít všechna okna - sdílet otevřeně své pocity - nechat otevřené dveře - aby mohli vstoupit i ostatní a přečíst si vaše dosavadní tajnosti - a pořádně rozsvítit, roztáhnout ty těžké závěsy, aby se dovnitř mohlo dostat sluníčko - to světlo, kterým se celé rozzáříte.

Přečtěte si e-book Osm pohledů na OCTO CODES  a rozšířte si vědomí a hloubku jednotlivých stylů

PŘEDSTAVME SI VIZI

Učitelky ve školkách jsou víc v klidu, protože vědí, proč Emička raději v tichosti pozoruje, zatímco Kačenka je šídlo. Nemusí Emičku učit "ostrým loktům" a stresovat ji a na Kačenku křičet - "zklidni se, nebo půjdeš do kouta".

Představme si zdravotníky ať v nemocnicích nebo třeba při odběru krve, nebo u zubaře, už podle vzhledu pochopí pacienta a pacient zase personál. A podle toho všeho každý "nadávkuje" to, co je třeba. Sportovní doktorka pochopí, že se romantická nebo třeba ležérní může více obávat výkonu než ona, která jde přímo k cíli hlava nehlava..  Elegantní doktorka zase pochopí avantgardní maminku, která nejdříve raději vyzkouší bylinky, proč rovnou volit operaci nosních mandlí...

Mít klid na duši, beze strachu být svobodný a sám sebou, potom nemusíme hodnotit a negativně posuzovat a spouštět si špatné chemické procesy v těle a budovat mylné programy a vzorce. Tím prospějeme sobě zdravím. A celku - světu, který by díky tomu jistě prospíval.

PROTOŽE NAKONEC O TO VLASTNĚ JDE 🙂

CO ZÍSKÁM A KOLIK E-BOOK STOJÍ?

Ebook Osm pohledů na OCTO CODES
 

 

130 stránkový e-book Osm pohledů na OCTO CODES je další kousek puzzle do skládačky našich životů. Zase o kousek můžete díky pochopení z jiných úhlů pohledu vylepšovat zázemí rodiny, vztahy v práci, vztahy vůbec... kdekoli a kdykoli.

Cena e-booku je 590 Kč s DPH.

POZNAT SEBE I OSTATNÍ NEBYLO NIKDY JEDNODUŠŠÍ!

Pokud se staneme zralou bytostí ve svém stylu, věřte, že se ve vás objeví jakési neviditelné světlo, kterým přitahujete ostatní jako jsou včely přitahovány krásnými barvami květů.... cítí z vás jakousi nepopsatelnou vůni... jste nějak hezčí, zajímavější, lidé kolem vás začnou obdivovat... a v podstatě se vám začne více dařit ve všech směrech....
Jak je to možné? Vyzařujete vnitřní spokojenost, která není měřitelná hmotnými statky ani dosaženým vzděláním... Takže vidíte - co je vlastně štěstí a spokojenost? Být sama sebou. To stačí.

SPECIÁLNÍ BONUSY
K E-BOOKU

Navíc jako dárek získáte PDF sešity plné tipů a inspirace.

Bonusy k ebooku Osm pohledů na OCTO CODES

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ SE JIŽ SEZNÁMILY
S METODOU OCTO CODES?

Začala jsem pořádně číst ebook, je skvostný, je na tom podobně jako ten první, přečíst minimálně 4x. A stále se můžeš vracet, vždy Ti něco "cinkne". Je to naprosto úžasné, moc se mi v životě změnilo, už vím, že něco prostě nejde změnit, neboť každá to má jinak - a taky v rodině to funguje jinak. Moji drazí už vědí, že mají romantickou princeznu a některé věci "neřeší" a už je nevytáčí stokrát připomenu "musí" chválit nahlas... 🙂 Já se taky snažím... vše je ve větší pohodě, respektování se navzájem, láska, pochopení. Milé ženy studujte, čtěte, fakt to stojí za to.
A Lucerna, Táňo z toho budu žít napořád 🙂 Táňo, Ty i celý tým jste úžasné.... děkuji 

Helena

Ebook je Geniální a já jsem ho o víkendu začala číst 3x. Nejdřív jsem si přečetla vše, co se píše o mém stylu a co napsaly o tom jak vnímají avantgardy další styly.To mi hodně pomohlo v hlubším pochopení sebe sama. Dovoluji si postupně víc a víc být sama sebou i když ostatní na mě hooodně divně koukají. A to mi předtím velmi vadilo a myslela jsem si, že buďto nejsou normální oni nebo já? Uf úleva.
2x jsem poctivě četla vše od začátku do konce. Na začátku každého stylu je básnička jako trefný popis daného stylu.
Díky tomuto čtení jsem jasně pochopila, že náš děda je "těžký" elegán a jsem na tomto stylu schopná vnímat i jeho "výhody"!
Nejvíc ze všeho mne na ebooku teď baví to, že začínám vidět v ostatních lidech jejich styly a dokonce i bonusy.A to je přesně to, co od celé myšlenky OCTO CODES očekávám. Nejen to, že lépe chápu sebe, ale že začínám chápat lidi kolem sebe! Například mám kamarádku romantičku, u které jsem si dlouho nebyla jistá. Má totiž silný bonus po tatínkovi sporťákovi. Jak typické, že?
A tak čtu a mám Ahááá momenty a těším se na další nové Aháá. A život mě baví! Za to moc děkuji všem, co přiložili ruku k dílu.

Jozefka

To co jste vytvořila je jedinečné dílo v celé své šíři a obsahu. Nikde jsem nic podobného neviděla a to ani část z Vaší práce. Je to komplexní a ucelený obsah a naprosto dokonalý pomocník při nalézaní sebe samé a potvrzení i toho, co některé tuší v sobě, některé již praktikují aniž vědí proč a pak dochází k tomu objevu AHA. Jste naprosto úžasná, jak jste toto své dílo pojala a předáváte dál. Velké díky Vám. eBook je nádherný pomocník, návod, psychologický poradce - prostě moudrá kamarádka. Je škoda, že tyhle věci se neučí už na základních školách, spoustě z nás by se ulevilo při hledání své duše. Už dlouho jsem si s tak velkou chutí nepřečetla nic - až ten Váš eBook 8 klíčů k duši - naprosto dokonalý název. Ráda se zabývám psychologií, barvy, chováním lidí, jejich projevem, k čemu inklinují, ale to spojení přes oblékání je jedinečné. Nikdy jsem nikomu nepsala takovéto poděkování, ale Vám jsem musela, aby jste věděla, že to co děláte je naprosto skvělé, úžasné, jedinečné. Lepší než ostatní knihy, časopisy 🙂
Jana Konopková

Za posledních několik let jsem byla na hodně různých akcích osobního rozvoje. A následně se pak předělávala do té „správné“ ženy podle toho, kdo zrovna byl lektor, a přijímala různé koncepty, abych je pak zase opustila. Tento víkendový seminář byl jiný. Snad nikdy jsem ještě nepracovala s tématem, které je mi tak blízké, pro mě osobně tak důležité, a které tak miluju. S tím, jak se obléknout. Vždycky jsem to považovala kvůli tlaku okolí za marnotratnost, za luxus, za zbytečnost, ač jsem se moc chtěla parádit. Jen jsem netušila, jak je to všechno propojené a jak i v oblékání platí, že máme být sami sebou.
Světla

Cítím, že ležérní styl mi přináší osvobození od vzorovaných materiálů a klid, že ve svém šuplíku budu sice hodně blízko avantgardy, ale přeci jen za jejími hranicemi. Boty a výrobky z přírodní kůže, které mají čistý design („bez střapečků a cinkrlátek“) se mi líbily vždy a zrovnatak přírodní materiály, hrubý len, hedvábí a bavlna v surových barvách. Takže to všechno zapadá. Teď vše nechávám usadit a spíše vyčkávám, kam mě to na úrovni „hadrů“, ale i na té hlubší (jak doufám), posune. Děkuji, že jsem to mohla zažít.
Eva

Velice jsem se těšila po poznání Táni v Mahenově divadle. Ale celý seminář mě úplně odboural. Poslední 3 roky se hledám a Tána mi pomohla najít se a hlavně pochopit spoustu věcí, nad kterými jsem dříve hloubala. I poznání všech úžasných žen, které jsem poznala, ta pozitivní a velice přátelská atmosféra byla neskutečná. Wau,wau,wau konečně jsem sama sebou!
Drahomíra

Konzultace s Táňou byla skvělá. Líbí se mi její koncept, dává smysl, a proto i její závěry o osobních stylech mě velmi oslovily. Nejvíc mě překvapilo, že jsem se díky ní vrátila ke svému stylu před pár lety a ohromně se mi ulevilo. V pozici lektorky občas podléhám pocitu, že se musím oblékat elegantněji, abych byla dostatečně reprezentativní, ale došlo mi, jak se pak vnitřně cítím ne-svá, když se převlékám do věcí, které jsou možná vhodnější, ale stylově mi nesedí. S Táňou jsem si to opět uvědomila a s úplnou lehkostí jsem si dala zkrátit vlasy a oblékla zase džíny.
Lucie Kolaříková