Akce

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ
„KLÍČ K SOBĚ“ – srpen 2021

22. 8. + 23.8. 2021 (neděle + pondělí) | Praha, Hotel Troja

SEMINÁŘ TÁNI HAVLÍČKOVÉ Přijďte na náš smíšený seminář „KLÍČ K SOBĚ“. Možnost tentokrát jak pro ženy, tak pro muže. Můžete přijít sami za sebe nebo i s partnerem, partnerkou, manželem, manželkou. Budete tak mít příležitost dozvědět se více nejen o sobě, ale i lépe porozumět svým vztahům – osobním, pracovním nebo rodinným. Pochopíte lépe, proč… Pokračovat ve čtení »

REBELIE V BOHEMII

| ONLINE

NOVÝ ONLINE PROGRAM VÝUKA OCTO CODES – JAKO SCHOPNOST VÉST PŘEDNÁŠKU, zaujmout různé typy posluchačů od žen, mužů, dětí ale i seniorů… v různém prostředí… Budeme vás učit, jak vést přednášky živě a zajímavě, a dát posluchačům pocítit, jaké to je, být v harmonii a souladu se sebou – jak vnímat každou bytost jako originál, který bude… Pokračovat ve čtení »

TAJEMSTVÍ HARMONIE

11.1.2021 - 21.12.2021 | ONLINE

NOVÝ ROČNÍ ONLINE PROGRAM ZAČÍNÁME 11.1.2021 PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE DO 31.1.2021 Čekají vás TŘI TÉMATA, TŘI OBLASTI A TŘI INSPIRÁTORKY. • první téma – oblast hmoty, fyzického těla, stravy, dýchání a oblečení • druhé téma – oblast srdce – naše propojení s přírodou a jejími cykly • třetí téma – oblast – naší neprojevené tvořivosti Tajemství harmonie našich životů… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

„VITAE je latinsky ŽIVOT“ Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »

OCTO-GRAM stravovací program

září 2020 - prosinec 2020 | on-line

tříměsíční společný detoxikační a hubnoucí program NEEXISTUJE JEDNA MOŽNÁ DIETA, ZPŮSOB STRAVOVÁNÍ PRO VŠECHNY. každý to má jinak… neboť má prostě jiné tělo… MY BUDEME PRACOVAT S OSMI TYPY! Projekt OCTO-GRAM vznikl na základě mých vlastních zkušeností a vlastní praxe. Souvisí jednak s jídlem – ale taky s naší psyché. Vše vyzkoumáno a potvrzeno vlastní… Pokračovat ve čtení »

DEVÁTÝ KÓD transformační program

říjen 2019 - leden 2020 | on-line

tříměsíční společný transformační program Chci být šťastná, spokojená, žít ve finanční hojnosti, chci mít čas na své milované blízké a taky chci mít čas na své koníčky. Chci dělat práci, která mě baví a která mi dodává energii. A CHCI TO HNED. Je tohle vaše každodenní mantra, se kterou usínáte a vstáváte? Hledáte neustále v… Pokračovat ve čtení »