Akce

PRÁCE SRDCEM

červen - červenec 2023 | online program

Podstatou tohoto projektu je představení všech osmi stylových typů, z nichž každý z osmi je naprosto specificky vybaven vlastnostmi, talenty i schopnostmi pro konkrétní zaměstnání. Pokud se seznámíte s osmi typy a jejich přirozeným projevem – ať vědomým či nevědomým – dokážete pochopit mentalitu každého svého zaměstnance. << CHCI VÍCE INFO O PROJEKTU >> Projekt PRÁCE SRDCEM obsahuje celkem 11… Pokračovat ve čtení »

SIMPLOCITAS online program

3 měsíční online program | online

Připravila jsem vám projekt s názvem SIMPLOCITAS, který je o zjednodušení našich životů v OSMI tématech, samozřejmě s návaznosti na OSM typů metody OCTO CODES. << ZJISTIT VÍCE O PROGRAMU SIMPLOCITAS >>

ŠKOLA IN OCTO VERITAS 2022/2023

listopad 2022 až srpen 2023 | online + Praha...

Čeká vás STUDIUM NAPROSTO NOVĚ POJATÉ ŠKOLY OCTO CODES rozdělené do třech částí. OCTO CODES přináší pochopení vlastní osobnosti, přináší pochopení naší rodiny, rodu, dětí, kolegů i přátel. Naučí vás obrovskému respektu ke všem lidem a jejich rozdílů v chování, které vám přijde nejen pochopitelné, ale naučíte se společně vnímat tyto rozdíly jako inspirativní a výhodné pro každou práci,… Pokračovat ve čtení »

OCTO CODES VITAE - Táňa Havlíčková

OCTO CODES VITAE

| on-line

“VITAE je latinsky ŽIVOT” Máte rozdělen svůj život na život před OCTO CODES a pak život po OCTO CODES? OCTO CODES VITAE je naše soukromá televize, ve které se budou vysílat jen pozitivní zprávy. Tohle bude naše vlastní silná komunita, kterou si budeme hýčkat a rozšiřovat pomoci ní do celého světa pozitivní zprávy z našeho… Pokračovat ve čtení »