Ebook

Najděte svůj Stylový klíč!

Baví vás stále nakupovat oblečení, které nakonec nenosíte?
Vracíte se často z nákupu rozladěná a tzv. bez „úlovku“?
Chtěla byste mít pouze oblečení, které skutečně nosíte, cítíte se v něm skvěle a ladí s Vaší duší?
Poznejte, co sluší Vaší duši a ušetřete tak desítky tisíc za nákupy zbytečného oblečení…
Přečtete si můj e-book Osm klíčů k Vaší duši a bude Vám stačit možná i jediný nákup ročně!

PROČ JSEM E-BOOK
„OSM KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI“  VLASTNĚ NAPSALA?

CO VÁM ŘEKNE MŮJ E-BOOK OSM KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI?

Abyste správně nakupovala oblečení, musíte vědět, jaký typ ženy skutečně jste! Jako módní návrhářka jsem během mnohaleté praxe vypozorovala a ověřila, že mezi ženami, navzdory veškerým rozdílům, je i jakási stylová podobnost. A tak jsem pro Vás sestavila 8 profilů:

8 typů žen – 8 stylů oblékání - 8 různých způsobů nákupu oblečení

Přečtěte si e-book Osm klíčů k Vaší duši, který odemkne Vaše skutečné Já. Pochopíte svůj styl i jak se správně obléci od hlavy až k patě.

Princezna – Dáma – Diva – Čarodějka

princezna

Kamarádka – Pozorovatelka – Rebelka – Hvězda

KDO JE TÁŇA HAVLÍČKOVÁ

 

Nekonvenční módní návrhářka a designérka, která ladí oblečení k vaší duši, abyste se konečně cítili ve své kůži a autorkou metody STYLOVÝ KLÍČ díky které pomáhá ženám odemknout jejich pravé JÁ, pochopit vlastní styl i to, jak se správně obléci od hlavy až k patě.

 

Oblečení je velmi silná neverbální komunikace, kterou používáme mnozí naprosto nevědomě a vysíláme chaotické signály - říká fashion terapeutka Táňa Havlíčková a radí, jak komunikovat pomocí oděvu tak, abychom byli sami sebou, abychom se cítily skvěle a aby nám oblečení opravdu slušelo.

 

Autorka knihy Móda a duše aneb klíč k sobě a on-line projektu Móda a duše, kde učí ženy rozumět neverbálním signálům oblečení.

 

 
Táňa Havlíčková

CO ZÍSKÁM A KOLIK E-BOOK STOJÍ?

Ebook Osm klíčů k Vaši duši Táňa Havlíčková
 

 

115 stránkový e-book Osm klíčů k Vaší duši aneb jak nosit to, co sluší tělu i duši. Kompletní popis mé unikátní a jednoduché metody Stylový klíč, včetně podrobných charakteristik každého z 8 stylů, ve kterém snadno najdete nejen sebe.

Cena e-booku je 890 Kč s DPH (736 Kč bez DPH).

PROČ VÁM O TOM ŘÍKÁM AŽ JÁ A DÁVNO UŽ TO NEVÍTE
Z MÓDNÍCH ČASOPISŮ A MÉDIÍ?

Jak jinak by Vás výrobci donutili nakupovat všechny ty zbytečnosti, pokud by vám řekli, že jste v pořádku taková, jaká jste teď? Místo toho Vás konfrontují s dokonalou ženou-matkou-milenkou, což je pro vás jen zoufalá honba za něčím, čím nejste a nikdy nebudete. Ostatně ani nemůžete, protože taková žena neexistuje. Stylový klíč Vám dává zpět volbu a kontrolu nad tím, kdo skutečně jste a jak to vyjádřit navenek správně zvoleným oděvem.

ZAHODIT VŠECHNY ČASOPISY O MÓDĚ
A KLIDNĚ IGNOROVAT TRENDY?

Teď máte možnost najít sama sebe. Metoda Stylový klíč znovu otevře dveře k Vašemu skutečnému Já. Odteď budou Vaše nákupy o něčem úplně jiném. A nejen nákupy!

Můžete stále hledat, zkoušet a doufat, že jednou se to povede a najdete to „něco“, co Vám bude slušet a v čem se budete cítit vážně skvěle. S mým e-bookem Osm klíčů k Vaší duši to najdete již zítra… Život není tak dlouhý, abyste ho celý prožila hledáním sama sebe a svého stylu. Stylový klíč je zkratka, která Vás dovede k Vašemu stylu.


SPECIÁLNÍ BONUSY
K E-BOOKU

Navíc ke všem 8 stylům získáte jako dárek PDF sešity plné tipů a inspirace pro vaši šatnu oblečení a doplňků.

Bonusy k ebooku 8 klíčů k vaší duši
 

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ SE JIŽ SEZNÁMILY
SE STYLOVÝM KLÍČEM?

To co jste vytvořila je jedinečné dílo v celé své šíři a obsahu. Nikde jsem nic podobného neviděla a to ani část z Vaší práce. Je to komplexní a ucelený obsah a naprosto dokonalý pomocník při nalézaní sebe samé a potvrzení i toho, co některé tuší v sobě, některé již praktikují aniž vědí proč a pak dochází k tomu objevu AHA. Jste naprosto úžasná, jak jste toto své dílo pojala a předáváte dál. Velké díky Vám. eBook je nádherný pomocník, návod, psychologický poradce - prostě moudrá kamarádka. Je škoda, že tyhle věci se neučí už na základních školách, spoustě z nás by se ulevilo při hledání své duše. Už dlouho jsem si s tak velkou chutí nepřečetla nic - až ten Váš eBook 8 klíčů k duši - naprosto dokonalý název. Ráda se zabývám psychologií, barvy, chováním lidí, jejich projevem, k čemu inklinují, ale to spojení přes oblékání je jedinečné. Nikdy jsem nikomu nepsala takovéto poděkování, ale Vám jsem musela, aby jste věděla, že to co děláte je naprosto skvělé, úžasné, jedinečné. Lepší než ostatní knihy, časopisy 🙂
Jana Konopková

Za posledních několik let jsem byla na hodně různých akcích osobního rozvoje. A následně se pak předělávala do té „správné“ ženy podle toho, kdo zrovna byl lektor, a přijímala různé koncepty, abych je pak zase opustila. Tento víkendový seminář byl jiný. Snad nikdy jsem ještě nepracovala s tématem, které je mi tak blízké, pro mě osobně tak důležité, a které tak miluju. S tím, jak se obléknout. Vždycky jsem to považovala kvůli tlaku okolí za marnotratnost, za luxus, za zbytečnost, ač jsem se moc chtěla parádit. Jen jsem netušila, jak je to všechno propojené a jak i v oblékání platí, že máme být sami sebou.
Světla

Cítím, že ležérní styl mi přináší osvobození od vzorovaných materiálů a klid, že ve svém šuplíku budu sice hodně blízko avantgardy, ale přeci jen za jejími hranicemi. Boty a výrobky z přírodní kůže, které mají čistý design („bez střapečků a cinkrlátek“) se mi líbily vždy a zrovnatak přírodní materiály, hrubý len, hedvábí a bavlna v surových barvách. Takže to všechno zapadá. Teď vše nechávám usadit a spíše vyčkávám, kam mě to na úrovni „hadrů“, ale i na té hlubší (jak doufám), posune. Děkuji, že jsem to mohla zažít.
Eva

Velice jsem se těšila po poznání Táni v Mahenově divadle. Ale celý seminář mě úplně odboural. Poslední 3 roky se hledám a Tána mi pomohla najít se a hlavně pochopit spoustu věcí, nad kterými jsem dříve hloubala. I poznání všech úžasných žen, které jsem poznala, ta pozitivní a velice přátelská atmosféra byla neskutečná. Wau,wau,wau konečně jsem sama sebou!
Drahomíra

Konzultace s Táňou byla skvělá. Líbí se mi její koncept, dává smysl, a proto i její závěry o osobních stylech mě velmi oslovily. Nejvíc mě překvapilo, že jsem se díky ní vrátila ke svému stylu před pár lety a ohromně se mi ulevilo. V pozici lektorky občas podléhám pocitu, že se musím oblékat elegantněji, abych byla dostatečně reprezentativní, ale došlo mi, jak se pak vnitřně cítím ne-svá, když se převlékám do věcí, které jsou možná vhodnější, ale stylově mi nesedí. S Táňou jsem si to opět uvědomila a s úplnou lehkostí jsem si dala zkrátit vlasy a oblékla zase džíny.
Lucie Kolaříková