MÓDA MÁ DUŠI

Nová kniha Táni Havlíčkové

MÓDA MÁ DUŠI
aneb
Metoda osmi stylových typů OCTO CODES

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

Duší i srdcem přesto stále zůstávám především módní návrhářkou…

… i když posledních téměř osm let pořádám semináře, přednášky a dlouho jsem taky vedla osobní stylové konzultace, které jsou zaměřeny na popisy osmi stylových typů. Moje práce byla daleko více terapeutická, práce s nevědomými programy žen i mužů, které ovlivňují naši osobnost tak, že neumíme najít to své pravé Já – náš vlastní ojedinělý a nádherný styl.

Moje metoda OCTO CODES je totiž úžasná v tom, že nejprve musíme najít svůj pravý styl a teprve pak se může to naše krásné tělo obléci tak, aby nastala harmonie mezi vnějším a vnitřním.

Mezi energií, kterou v sobě máme, tu krásnou ojedinělou vibrací našeho vnitřního vyzařování a energii oblečení – tedy to, do čeho oblečeme naše tělo. Pokud se nám podaří nalézt soulad mezi naší duší a oblečením těla, tak začneme vysílat opravdovost.

Mnohé ženy se mě u osobních konzultací ptaly na oblečení, které teď, když jsem jim pomohla najít styl, mají nosit. A já jim říkala: zatím to nechte plavat, nezabývejte se oblečením... je třeba svůj styl nasát, procítit ho, prožít ho a začít ho žít naplno. Pak to přijde samo. Prostě vám to najednou bude jasné. Začnete sahat v buticích po oblečení, které bude najisto to vaše, a to vám opravdu bude slušet.

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

První kniha byla o duši… o tom, jak hledat a nacházet svůj styl.

Druhá kniha byla o rodině a dětech – jak pochopit ty naše blízké, jak se naučit s nimi vycházet a jak respektovat jejich i naše vzájemné odlišnosti.

Třetí kniha byla o jídle, které je odlišné pro každý z osmi typů. Protože je třeba vyživit nejen duši, ale i tělo.

Moje ČTVRTÁ KNIHA JE O OBLEČENÍ.
O tom, že MÓDA MÁ DUŠI.

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

Ve čtvrté knize konečně došlo na to, tak dlouho očekávané oblečení. Když mě oslovilo vydavatelství Euromedia group a nabídlo mi vydání mé knihy v Knižním klubu, tak jsem trochu zajásala a trochu se zároveň obávala. Už jsem napsala o osmi typech téměř vše, budu ještě umět napsat něco nového, co moje dosavadní čtenářky opět zaujme? Všechny tři moje knihy jsou úspěšné, píše mi mnoho žen, jak jim pomohly, jak se jim dobře četly, každé z nich se prodaly tisíce kusů, ženy mi píšou, že se půjčují z jedné kanceláře do druhé, že je čtou ženy napříč generacemi v rodinách… dokážu tedy napsat další takovou?

Když jsme pak v redakci nakladatelství cizelovali možný koncept nové knihy, došlo mi, že tato kniha bude opět úplně jiná. Protože díky celému týmu, který na ni s láskou pracoval, jsem se mohla tentokrát věnovat opravdu naplno i oblečení.

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

Nafotily jsme s Adélkou v každém stylu dvě krásné a sympatické ženy v jejich vlastním oblečení. Nic jsme nevybíraly v obchodech, nic jsme uměle netvořili jako stylové outfity. Holky si prostě přinesly to, v čem opravdu chodí a v čem se cítí dobře.

Byla to nádherná práce a nesmírně kreativní.

Všechny modelky jsou mé kamarádky, které jsem vůbec nemusela přesvědčovat, aby do toho se mnou šly. Všem jsem většinou dělala osobní konzultaci, nebo byly studentkami mé školy, nebo byly účastnice mých online projektů. A rády si zahrály na jeden den modelky na plný úvazek.

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

A knihu jsem psala celé léto… a pak ještě i podzim… Nakonec je obsáhlá, je v ní spousta nových informací a postřehů, protože mně to chodí prostě furt – tedy pořád :)… protože když píšu knihu, musím dodržovat spisovný řád naší krásné kreativní češtiny.

Přeji vám krásné a inspirativní čtení a nechte se inspirovat Dášou, Stáňou, Veru, Maruškou i druhou Maruškou, Alicí a Denisou, Hankou a Hankou, Inkou, Marcelou, Bárou, Péťou, Deniskou a Silvií, Zuzkou a Ivčou, Pavlínkou, Petrou a Luckou. Já jsem za všechny moc vděčná, protože díky nim se nám podařilo vyfotit opravdu živé krásné ženy v prostředí, které s nimi krásně harmonizovalo (a to zase neskutečně tedy bavilo vybírat právě mě).

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

Děkuji Dáši Kubecové za skvělé doladění stylingu u všech modelek, děkuji Adélce Sakslové za vyčerpávající a dokonalou fotografickou kreativitu v tolika prostředích, s tolika ženami a za tak krátkou dobu, děkuji Petře Faithové za krásné i někdy nenápadné líčení (třeba u ležérek a sporťaček) a děkuji grafičce Lucii Vavorové, ilustrátorce a redaktorkám Květuši Hrachové, Ditě Murinové a Lence Gregorové.

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

Knihu najdete v knihkupectvích a v Knižním klubu a také si ji samozřejmě můžete objednat u nás.

Táňa Havlíčková Kniha Móda má duši

KOLIK KNIHA STOJÍ A KDE SI JI MOHU OBJEDNAT?

Táňa Havlíčková Móda má duši

Vydala Euromedia Group, a.s., v edici Esence.

"MÓDA MÁ DUŠI"

za 329 Kč s DPH (290 Kč bez DPH)
+ poštovné a balné