Čekala jsem, co mi Vesmír nabídne jako řešení…

Dobrý den hledačky svého pravého Já,

mám pro vás, myslím, že dobrou zprávu.
Jak jistě víte, nebo se k vám asi dostalo, semináře, které již vedu čtvrtým rokem, jsem musela upravit z dvoudenních do jednodenních, protože ty dva dny včetně určování každé klientky, která se semináře zúčastnila bylo pro mě nesmírně náročné, až vyčerpávající.
Navíc už delší dobu hlásím, že je třeba do metody OCTO CODES taky zařadit muže, protože oni jednak chtějí taky vědět to, z čeho jste tak nadšené a jednak si to zaslouží vědět :).

Před půlrokem jsem měla zkušební první jednodenní seminář pro muže i ženy, bylo to super, takže jsem se rozhodla už pokračovat jen tak.

Táňa Havlíčková - Smíšený seminář Kódy k srdci

A před nějakou dobou jsem vedla jednodenní seminář smíšený – byly tam páry, ženy i muži… bylo to super…. nicméně já skončila opět u určování typů… a domů jsem odjížděla v půl dvanácté v noci.
Tak tohle tedy taky nejde… říkám si už dva týdny a čekám, co mi Vesmír nabídne jako řešení, abyste byli spokojeni vy a abych to dala opravdu ve zdraví i já…

A Vesmír poslal 🙂

Takže vám prozrazuji novou koncepci seminářů, které už takhle asi zůstanou, protože jsou k všeobecné spokojenosti.

Bude možno absolvovat seminář jednodenní nebo dvoudenní.

Jednodenní je můj osobní – tam vám představuju metodu, vysvětluju kompatibilitu partnerů, vaše talenty, rozdíl mezi ženským stylovým profilem a mužským… barvy… atd. Prostě všechny možné informace. Včetně trigramů – které vysvětluji jen tady na seminářích, nebo v našem novém projektu STYLOVÝ KLÍČ.

Pokud chcete tyto informace, pak je ten jeden den ideální. (muži většinou dva dny stejně nevydrží :))
A další den v neděli navazuje rozklíčovávání. Už jsem si vyzkoušela několikrát své letošní absolventky školy Klíč k sobě a získaly moji plnou důvěru. Dokážou vás rozklíčovat stejně jako já a navíc – na rozdíl ode mě – mají v sobě daleko větší trpělivost než já :).

Táňa Havlíčková - Smíšený seminář Kódy k srdci

Takže si můžete vybrat buď jeden den bez rozklíčování pod mým vedením a druhý den prožít rozklíčování s mými absolventkami mé školy. Tento druhý den bude vedený nejprve společnou prací na sobě ve velkém kruhu, uděláte si meditaci, a pak se rozdělíte do malých kruhů, ve kterém se vám bude vždy věnovat jedna z mých – dnes již profesionálních poradkyň metody OCTO CODES.

Jsem nesmírně ráda, že lze tento seminář  vést tímto způsobem, protože jsem si jistá, že jde o velký profesionální posun v naší týmové práci.

Přeji krásný den a těším se na vás na semináři  2. prosince a moje nové poradkyně  3. prosince.

Táňa Havlíčková