Historicky první workshop i pro muže

Dneska historicky první workshop i pro muže. A jak vidíte na  fotce, spokojenost ovládla osazenstvo, i když na fotce nejsou všichni, protože jsem workshop ukončila a pak jsme si ještě povídali… než nás napadlo se zvěčnit, protože tohle je opravdu úžasné.

Mám z dnešního dne obrovskou radost, oni muži se určitě ozvou a napíšou zpětné vazby… protože nadšení bylo opravdu na obou stranách. A chci těmto skvělým mužům veřejně poděkovat, že vůbec netušili, do čeho jdou, ale důvěřovali svým ženám, že to bude dobré… a já jejich odvahu velmi obdivuju, protože byli báječní 🙂

První workshop pro páry Táňa Havlíčková

Byl to další počin do naší cesty růstu. A zároveň první část velké změny. Semináře v podobě, jak je znáte budou už jen v dubnu a červnu. A od září jedeme nový typ seminářů, které budou pro muže i ženy a s největší pravděpodobností budou jednodenní – ty povedu já.

Na ně pak budou navazovat dvoudenní workshopy, pod vedením mých absolventek školy, na kterých pak můžete probrat osobní styl i konkrétní oblečení. Nebo se přihlásit na osobní konzultace taky k mým absolventkám, hotovým konzultatkám.

A já se budu pomalu stahovat z osobní práce s vámi a budu se věnovat psaní… čekají mě tři knihy, všechny jsou rozepsané.. je čas je dodělat.

Využijte posledních dvou seminářů ve stávajíc podobě a můžete se hlásit na první zkušební dvoudenní workshop, který povedou moje studentky – absolventky.

Více na  www.tanahavlickova.cz/akce