Martina Lowen

Martina Lowen
 
Styl: nekonvenční
Místo působení: Praha
Cena za konzultaci:   900 Kč/hod.
Cena za nákupování:  1100 Kč/hod.

Proč pracuji s touto metodou

Vždycky jsem věděla, že aby mě má práce naplňovala, potřebuji buď nalézat a vytvářet krásu, nebo pomáhat lidem žít šťastnější život. Jsou to pro mě v pracovní oblasti dva nejdůležitější aspekty a myslela jsem si, že lze prožívat buď jeden nebo druhý. V jednu chvíli mi s tlukoucím srdcem došlo, že při práci s Táninou metodou se oba aspekty setkají a byla jsem "ztracená". Bylo mi jasné, že přesně tohle chci dělat!

Miluji spojení práce na našem vnitřním světě, na naší osobnosti, s hledáním nejlepšího způsobu jak vyzařovat svou vnitřní krásu navenek prostřednictvím oblečení. Je to pro mě neustálé dobrodružství, které mě hodně baví!

Co konkrétně přinesla tato metoda mně?

Tánina metoda stylového klíče mi doslova otevřela oči a pomohla mi uvidět nejhlubší podstatu sebe sama. Moje první konzultace s Táňou, při které mi odhalila mou nekonvenční duši, pro mě byla jednoduše pecka! Já a rebelka? Jakoby ta zašlapaná část mě, která se nikdy nesměla projevit, najednou povstala z popela, začala kreativně tvořit (opravdu jsem si myslela, že jsem nekreativní!) a hlavně se začala mít ráda.

Dnes se lépe chápu, užívám si svých darů a láskyplně přijímám sebe sama. Také lépe rozumím své rodině a kamarádům. Celý svět mi najednou dává jasnější smysl. Venku na ulici už se neporovnávám s ostatními ženami a také je za to, jak vypadají, neodsuzuji. Jednoduše sama sebe už zbytečně neřeším, protože vím, že to mám dobře. JE mi dobře - sama se sebou.

Průvodkyně na workshopech "Oblékám svou duši" - pokračujících víkendech pro účastnice seminářů Táni Havlíčkové Móda a duše  pořádaných ve dnech 25. - 26. 3. 2017  a  20. - 21. 5. 2017.