Táňa Havlíčková

Táňa Havlíčková

 

Táňa Havlíčková je nekonvenční módní návrhářka, která učí ženy, muže i děti, oblékat svou duši.

Po úspěšné kariéře módní návrhářky zažila pocit nenaplnění z této zdánlivě povrchní profese, a protože cítila, že móda zdaleka není jen o oblékání těla, ale že je velmi hlubokou sondou do nitra člověka, začala pracovat jako stylová poradkyně, zkoumat, co vlastně oblečení vysílá a jak s ním pracovat, abychom byli nejen sladěni, hezky oblečeni,ale hlavně nalezli soulad mezi tělem a duší a s tím rovnováhu a harmonii ve svém životě.

Oblečení je velmi silná neverbální komunikace, kterou používáme mnozí naprosto nevědomě a vysíláme chaotické signály - říká fashion terapeutka Táňa Havlíčková a radí, jak komunikovat pomocí oděvu tak, abychom byli sami sebou, abychom se cítili skvěle a aby nám oblečení opravdu slušelo.

Vzhledem k tomu, že se moje aktivity posouvají od osobní práce s klientkou, jejím příběhem a tím, co ji sluší k celistvější formě ve smyslu práce se společností a jejím příběhem a léčením její unavené duše, není již nadále možné pracovat se mnou na bázi osobního setkání.
Dalších dvacet studentek dokončuje rok intenzívního studia a od září budou i ony připraveny poskytnout vám velmi kvalitní službu v rovině osobní konzultace a nákupů s klientkou.