Mám v mailové schránce skřítka…

Dobrý den moje milé přítelkyně,

napsala jsem vám velmi milý mail o našem novém projektu… a odeslala, ovšem tam, kam měl dorazit, nedorazil a v odeslaných mailech nebyl. Mám zřejmě v mailové schránce skřítka, který si se mnou pohrál.
No tedy nemyslete si, že jsem byla klidná jak želva

Musela jsem se pořádně uklidnit… nalila si dvojku (normálně skoro vůbec nepiju), a  pustila si krásnou a uklidňující hudbu… a protože mě ta hudba absolutně zklidnila, tak vám ji taky posílám, abyste si zažily tu krásnou meditaci v objetí těch  pohodových tónů >>.

A najednou se ve mně objevil tak krásný klid… no a co, říkám si, tak vám to napíšu znovu a jinak, protože já to dvakrát stejně neumím.
A o čem ten mail byl? No přece o našem novém úžasném projektu, který se jmenuje  STYLOVÝ KLÍČ.

V podstatě jste si vyžádaly tento projekt vy samy – vy maminky na mateřské, které máte malé děti a nezvládáte od nich odjet na dvoudenní seminář do Prahy, taky vy, které jste zdaleka a letět do Prahy na seminář přes moře, je pro vás dost nerozumné, a taky spousta vás dalších, které jste nějak omezeny místem, časem a okolnostma a nemohly a nemůžete přijet osobně na můj seminář.

Tento projekt je pro všechny vás, ale také vás, které jste absolvovaly můj seminář a chtěly byste si ho zopakovat ještě jednou (víte, že si zapamatujeme z mluveného slova jen 20-40% významu?).

Táňa Havlíčková Stylový klíč

A proto vznikl tento skvělý nový projekt online seminář  STYLOVÝ KLÍČ.
Je to patnáct půlhodinových videí, ve kterém velmi detailně popisuju celou vzácnou metodu OCTO CODES.
A taky je to moje povídání proloženo spoustou úžasných příběhů, které jsem zažila já s představiteli různých stylových profilů a zapamatovala jsem si je právě pro vás, aby vám byla metoda pochopitelnější, ale hlavně díky těmto laskavým a humorným příběhům, vám přijde život ve vašem stylu veselejší a daleko pohodovější.

Neb metoda OCTO CODES je léčivá a vy, co jste se mnou zažily Lucernu, nebo četly velmi milý a otevřený eBook OSM POHLEDŮ NA OCTO CODES víte, že každá z vás, která se najde, objeví své pravé Já, svou opravdovou barvu své duše… už nikdy neztratí vnitřní sebedůvěru a tohle pochopení ji otevře oči k daleko laskavějším vztahům v celém jejím okolí.

Přeji vám, aby vám metoda OCTO CODES  změnila život tak, jako téměř tisícovce žen, které prošly v uplynulých letech mými seminářemi.

Táňa Havlíčková Stylový klíč

Protože jsem rebel a ti jsou v té své větrné energii hnáni neustále dopředu, tak semináře v podobě, jak jsem je dělala čtyři roky už nejsou. Život je změna a proto jsem pro vás vymyslela tento seminář online, který vám zůstane v počítači už napořád a budete z něho moci neustále čerpat nové informace.

Moc ráda se s vámi uvidím na prvním ze dvou webinářů, které právě soustředím na  STYLOVÝ KLÍČ. Budu vám o tomto online semináři povídat, pozvala jsem si na něj bezva hosty, které vám v něm představím.

První webinář  budu vysílat v pondělí 9.10.2017 ve 20:00 hod. ve vašem počítači a vy jen vyplníte vaši mailovou adresu, na kterou vám zašleme odkaz na vysílací stránku webináře.
A pište mi otázky, moc ráda na ně odpovídám, protože mě nesmírně těší, kolik toho už o mé vzácné metodě víte a jak moc se o ni neustále zajímáte.
A samozřejmě na obou webinářích budu losovat tři výherkyně, které online seminář dostanou ZDARMA.

Moc se na vás těším v pondělí večer u vás doma

Táňa Havlíčková