Seminář Móda a Duše 31.10. – 1.11. 2015

Zveme vás na seminář:

MÓDA A DUŠE

seminar_10-363x363termín: 31.10. – 1.11. 2015, vždy od 10 – 18h

místo konání: Hotel Trója,Trojská 1/2232,Praha 8 182 00

cena: 3500 Kč

přihlášky zasílejte na: support@tanahavlickova.cz

Oblečení, které máme na sobě, vysílá určité signály a pokud je v harmonii s tím, jaké jsme uvnitř, naše duše září = my záříme.

Stylový klíč otevírá okna do naši duše, aby mohla zářit do světa.

Přijďte zjistit, který z 8 profilů metody Stylového klíče jste. Každý z osmi profilů je jedním malým dílkem velkého celku a každý v tomto celku máme svoji charakteristiku, svou nezastupitelnou roli a své jedinečné poslání. Pokud pochopíme rozdíly v osmi profilech, budeme si vážit více samy sebe a svého chování a naučíme se vnímat ostatní jako nenahraditelnou součást dokonalého celku. Na celé dva dny se stanu Vaší průvodkyní při hledání toho pravého stylu právě pro Vás. Díky tomuto semináři také přestanete soupeřit a srovnávat se s ostatními ženami, objevíte svou vlastní jedinečnost a pochopíte sama sebe.

Na tomto semináři zjistíte, jak nás ovlivňuje to, do čeho se oblékáme, jak působíme na naše okolí a jak se pozitivně změní naše naladění a vyroste sebe-vědomí, když to pochopíme a přijmeme. Zjistíte, kdo doopravdy jste, poznáte svou duši a podle své duše se začnete oblékat. Nelezněte klíč k vyjádření toho, kým skutečně jste! Každý osobní styl je výjimečný a přesto má mnoho společných prvků ve své stylové skupině.

Pomocí nalezení svého stylu Vám bude daleko jasnější:

  • Kdo jsem, opravdu, uvnitř, když shodím role dcery, matky, partnerky, hodné holky, manažerky, (dosaďte si své další role …?)
  • Jaké je moje pravé já a jaké masky jsem si na sebe v průběhu života nasadila a jak je snadno a bezbolestně shodím?
  • Jak se oblékat tak, aby mi to OPRAVDU slušelo?
  • Stylový klíč odemkne nejen Vaši duši, ale také rozzáří vztahy k lidem kolem Vás a podpoří Váš úspěch.

Naučit se poznávat charakteristiku lidí podle toho nejčitelnějšího, co máme na sobě – oblečení, které máme na 90% svého těla, touto jednoduchou a vizuálně čitelnou metodou, je to nejlepší, co pro sebe i své blízké můžete udělat.

1. V případě, že podpoříte svou přirozenost ve Vašem oblečení, dojde k vzácné shodě, díky níž budete sama sobě daleko čitelnější, budete vysílat harmonické signály svému okolí.

2. Poznáte výjimečnost svých dětí, partnera, rodičů, přátel a získáte láskyplný vhled do jejich duší a toleranci pro společné soužití.

3. Lidé ve Vašem okolí pro vás začnou být daleko čitelnější, budete jim více rozumět a mít pro ně pochopení, které je tolik důlěžité k tomu, abychom měly harmonické vztahy.

4. Zjistíte, které oblečení podtrhává Vaši osobnost. V takovém oblečení pak podpoříte nejen své vztahy, ale také svůj úspěch na poli pracovním.

Nezanedbatelná část je finanční úspora Vašeho šatníku. Pokud vím, kdo jsem a co sluší mému tělu a mé duši, pak se nestane, že mi v šatníku visí něco, co nenosím, nebo nosím, ale necítím se v tom. A nadále si už nekupuju věci, které si myslím, že bych měla mít podle svých kamarádek, módních trendů a redaktorek life-stylových časopisů.

Celé dva dny budeme společně hledat propojení mezi tím, co si o sobě myslíte Vy, tím, co vysíláte svým oblečením, převzatými programy, které v sobě ukrýváte a Vaší skutečnou podstatou – Vaší přirozenou stránkou – barvou Vaší duše.

Těším se na společné objevování barvy Vaší duše a to, jak se vydáme na cestu k harmonii, spokojenosti, štěstí a láskyplným vztahům pomocí oblečení

Otevřete okno své duši dokořán a rozzářete se do světa ve své plné kráse. Po těchto dvou dnech budete mít pocit, jako kdyby Vám někdo sundal z obličeje závoj, přes který jste nemohla pořádně vidět sama sebe ani ostatní kolem sebe. Budete se cítit překvapeně a asi pocítíte velkou úlevu a štěstí za to, že objevíte kus sebe sama.

Těšte se na dva intenzivní dny, po kterých Vám spadne kámen ze srdce, Vaše duše bude jásat a už nikdy nebudete mít pocit, že nemáte co na sebe.