59

VÝSLEDEK TESTU “SPORTOVNÍ STYL”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: SPORTOVNÍ STYL (kamarádka)

Jste komunikativní, přátelská a svým přátelům vždy po ruce. Dokážete velmi rychle navazovat přátelství a vaši blízcí ví, že se na vás mohou obrátit s čímkoli a kdykoliv. Rychlá, akční, bezkonfliktní, mladá duchem, trochu upovídaná a někdy trochu zbrklá, dokážete vyřešit okamžitě každý problém rychlou akcí.

Vaše práce musí mít především dynamiku, sedět každý den od do v kanceláři by vás ubilo.. Potřebujete akci a pohyb – nedíváte se na hodinky a děláte to, co je právě třeba. Žijete teď a tady.
Někdy s vámi ostatní nedovedou držet krok a chtějí, abyste zpomalila.. Nemusíte to dělat, jen buďte svá, jsou styly, kterým je vrozená pomalá energie. Kdybyste se o to snažila vy,ublížila byste své vzácné aktivní energii. Jste právě tak dobře, jak jste.

Když se řekne sportovní styl, představíme si džíny, tenisky a tričko. Ale to by pro sportovní ženu bylo opravdu málo. Její styl je barevný, rozmanitý a velmi mladistvý. Ženy ve sportovním stylu jakoby nikdy neměly čas zestárnout, žijí současným okamžikem a nemají čas ani náladu zabývat se včerejškem, přemýšlet nad nesmrtelností chrousta či plánovat dalekosáhlou budoucnost. Jejich svět je teď a tady a žijí v rychlém tempu sportovního soutěžení. Mají rády oblečení, které nesvazuje, neomezuje, ale zároveň nikde nepřekáží a nenadbývá. Prostě určené k pohodlnému nošení. Musí mít kapsy, kapuce, být ušito pokud možno z elastického materiálu a ve výrazných živých barvách. Je fakt, že sportovní ženy často vnímají jen to základní oblečení, a jsou překvapeny rozmanitostí, kterou jim opravdu sportovní styl nabízí. Sportovní žena je ženou činu, má obrovskou energii a je vždy připravena přiložit ruku k dílu. Umí se poprat i s typicky mužskými profesemi, je třeba schopná řídit kamion, dokáže nasekat dříví, umí se pohybovat i v nebezpečných situacích, dokážebýt skvělou novinářkou, výbornou fotografkou, samozřejmě úžasnou cvičitelkou aerobiku a fitness (a možná i divoké zvěře). Je pro ni důležitá její fyzická kondice, potřebuje ke svému životu pohyb a výzvu. Na sportovní ženě je úžasné, že své problémy neřeší nikdy v pracovně terapeuta, ale vyjede na kole na dlouhou túru nebo si udělá dlouhý výšlap ve vysokohorském terénu a všechny starosti se rozplynou ve fyzické aktivitě. Díky této životní filozofii si až do vysokého věku udržují sportovní ženy úžasnou kondici a svěží vzhled.
Styl: džíny, trička, mikiny – ale to není vše, to je jen základní skladebná kombinace sportovních žen, jejich šatník je bohatě doplňován množstvím dalšího oblečení. Podle toho, který sport upřednostňují, převládá v jejich oblékání právě ten konkrétní styl – jízda na koni: jezdecké boty, úzké kalhoty, jezdecké kabátky, tenis: krátkéskládané sukýnky, barevné pulovry do véčka, turistika: boty farmářky, bavlněné parky, fitness: elasťáky, úzká trika, kombinézy

Materiály: sportovní žena upřednostňuje materiály praktické, pohodlné a pokud možno s příměsí elastanu, je to především bavlna, manšestr, bavlněné plátno, džínovina, elastická bavlna, na zimu pak nappa (semiš) a manšestr s kožíškem

Dezény: pruhy, káro, uni dezény

Barvy: syté čisté barvy, námořnickámodrá, tyrkysová, rajčatově červená, hrášková zeleň, olivová, velbloudí srst, purpurová

Doplňky: v tomto stylu se moc doplňky nemusí… šátek kolem krku, kožený řemínek jako náramek nebo „náhrdelník“, batohy, baťůžky, sportovní čepice – kšiltovky

Obuv: tenisky, mokasíny, farmářky, sandále, šněrovací polobotky, boty na podrážce ze surové kůže, holínky a na zimu pak kožešinové válenky, jezdecké holínky

Účesy: jednoduché – dlouhé vlasy stažené do gumičky, účes hodně nakrátko, i na ježka, mikádo
Doporučené líčení: sportovní ženy nemají potřebu se ani příliš líčit ani se příliš zdobit, jemná rtěnka – spíše jen lehce zbarvený leskna rty, lehce nalíčené řasy,

Doporučené značky: Nike, Addidas, Reebok, Tommy Hilfiger

Volný čas: sportovní ženy vlastně nosí víceméně volnočasové oblečení – tak to vidí ostatní styly, je pro spíše oříškem oblečení společenské, ale to by mělo vycházet vždy z jejich přirozeného odívání, jen ve společenské a večerní úpravě – jako je materiál a střihy

Typické představitelky: Olga Šípková, Sandra Bullock