60

VÝSLEDEK TESTU “LEŽÉRNÍ STYL”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: LEŽÉRNÍ STYL (pozorovatelka)

Jste klidná přátelská bytost s hlubokým vnitřním životem, který nepotřebujete ventilovat navenek. Je pro vás důležité harmonické rodinné zázemí a naplňující práce s hlubším smyslem. Jste spíše introvertkou s velmi silnou empatií, kvůli které vás vyhledávají vaši přátelé. Dokážete naslouchat a nalézt řešení problémů ostatních. Díky své hluboké empatii vnímáte vše kolem velmi citlivě, což je skvělé vybavení pro vaši práci, která by se měla dotýkat hlubin lidské duše, psychologie nebo komunikace s nadřízenými i podřízenými –vaše schopnost empatie a naslouchání dokáže nejen léčit pozitivním slovem ale i stmelovat pracovní tým.

Někdy máte pocit a okolí vám to umí dát sem tam najevo, že nejste dostatečně ženská – pravá žena se přece zdobí do barev a šperků. Ale nenechte se zviklat – jste správně právě tak, jak to cítíte srdcem – nepotřebujete se zdobit. Jste uvnitř velmi „vyšperkovaná“ a vy to víte. Nemáte potřebu to dávat najevo vnějším zdobením.

Je to velmi nadčasový styl žen, které nemají rády žádné výstřednosti ani výrazné střihy, barvy a vzory. Je to styl žen, pro které je důležitá jejich vnitřní duševní pohoda, cítí velmi intenzivně jakoukoliv disharmonii v materiálech, v barvách i ve střizích, je pro ně nanejvýš důležité být obklopená harmonii – jak v oblékání, tak v celém jejich soukromém životě. Jakákoliv výstřednost je pro ně nepřijatelná, protože narušuje jejich vnitřní klid. Jsou to ženy velmi citlivé s bohatým emotivním vyzařováním, oduševnělé, inteligentní, vzdělané, je pro ně důležitá jejich práce, mohou zastávat velmi zodpovědné funkce. Najdeme je mezi lékařkami, psycholožkami, terapeutkami, profesorkami, také spisovatelkami.

Nejlépe se cítí v oblečení, které je nenápadné, ale za podmínky, že je dostatečně kvalitní. Nosí nejraději oblečení v pánském stylu a z materiálu, které připomínají pánské oblekovky. Jejich oblečení postrádá jakékoliv ozdoby, zdobné detaily, které by mohly narušovat jejich potřebu nenápadnosti, nikdy na sebe nevezmou nic, v čem by byly příliš vidět, dokonce nemusí nosit ani šperky ani nemají potřebu se líčit. Tento styl, který můžeme také nazvat casual nebo styl přirozený, je velmi mladistvý a slušivý.

Styl: nosí raději kalhoty – ty mohou být cigaretového střihu, nebo klasické s několika sklady na předním díle, když sukně, pak jsou úzké ke kolenům, nebo delší, většinou rovné, mohou mít sklad, zdobené koženým úzkým páskem, nosí jednobarevné kašmírové nebo vlněné pulovry nebo roláky, přiléhavé twinsety i objemnější vlněné svetry v zimě, tvídové saka k jednobarevným kalhotám nebo sukni, saka z jemných proužků nebo z melange materiálů – saka jsou téměř pánského střihu, s kulatým zakončením předních dílů. Šaty v tomto stylu mohou být vlněné, kašmírové, většinou pouzdrového střihu bez výraznějších detailů, v létě pak budou z měkkého úpletového materiálu, také je oblíbený tzv. safari styl, trenčkoty

Materiály: čistá vlna, směs vlny a kašmíru, kašmír na svetry, tvíd, manšestr na volný čas, semiš, velmi jemně zpracovaná kůže, úplety, v létě len a ušlechtilá bavlna

Barvy: milují všechny přírodní tlumené odstíny obzvlášť všechny béžové, medové, kakaovou, čokoládově hnědou, kaštanovou, khaki, šedozelená, všechny odstíny šedé, přírodní bílá, břízová, tmavě modrá, jemný modrobílý proužek, odstíny světle modré a šedá doplněná sytějším bordó odstínem

Dezény: proužky, tvíd, kohoutí stopa, esterházy, uni a melange materiály

Doplňky: ženy v tomto stylu se buď naprosto obejdou bez všech doplňků, nebo nosí drobné prstýnky a jemné náušnice, řetízek s drobným přívěškem, křížek, na večer pak perlový náhrdelník a perlový náramek, sluší jim drobná starožitná brož, starožitný prstýnek

Obuv: klasické lodičky na nepříliš vysokém podpatku, ke kalhotám kožené nebo velurové mokasíny, střevíce pánského stylu na šněrování, v létě otevřené páskové boty nebo sandálky

Účesy: vždy velmi jednoduché, klasické mikádo, krátce střižené vlasy ve sportovní úpravě, nebo jednoduše stažené vlasy do gumičky nebo spony čistého tvaru, ženy v tomto stylu opravdu bytostně nesnáší jakýkoliv „účes“, po návštěvě kadeřníka většinou okamžitě ponoří hlavu pod sprchu, vyžadují naprosto střízlivou a co nejpřirozenější střihovou úpravu

Doporučené líčení: velmi jemné až nahé líčení, nenápadnou barvu rtěnky, lak na nehty žádný , nejvýš průhledný, nosí francouzskou manikúru, většinou nemají vůbec potřebu se líčit

Doporučené parfémy: Calvin Klein, Celine, Giorgio Armani, Donna Karan, Jill Sander, Narciso Rodrigez

Doporučené značky: Ralph Lauren, Calvin Klein, Celine, Giorgio Armani, Donna Karan

Volný čas: bavlněné bundy, džíny, mokasíny, farmářky na zimu, velurové kožíšky

Typické představitelky: Julia Roberts, Meryl Streep, Carla Bruni – Sarkozy