61

VÝSLEDEK TESTU “NEKONVENČNÍ STYL”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: NEKONVENČNÍ STYL (rebelka)

Jste na první pohled klidná a vyrovnaná, ale uvnitř se nalézá neobvykle živá a dynamická bytost s vlastními neotřelými názory na svět kolem sebe. Okolí je někdy zmateno tím, co vidí na povrchu a vnímá uvnitř – považují vás za dvojí osobnost, ale jen vy sama víte, že jste jedna jediná a to vše naprosto přirozeně patří k vám – jste originální, hluboká prostě nekonvenční. Svým kreativním přístupem k dění kolem vás někdy provokujete ostatní – umíte nalézat řešení tam, kde je druzí nevidí, milujete inovace, které usnadňují život a hledáte nové způsoby samotného bytí.

Někdy jste sama sobě nečitelná – chcete přece pohladit a nechat se hýčkat, ale když to trvá trochu dýl než je vám milé, začne vám chybět ta krásná nezávislost a svoboda. Někdy v sobě cítíte silnou a rozhodnou mužskou duši, a někdy jste křehké stvoření, které slzí u romantických filmů. Jste anděl i čertík v jednom. Jste někdy i překvapením sama pro sebe. A je to tak dobře. Nikdo jiný nedokáže to, co vy – jste vizionář, tvůrce a nositel překvapujících změn. A jinak to nebude.

Je styl žen kreativních, které tak trochu pohrdají konvencemi a si rády tvoří své vlastní zákony, tradice a limity. Nosí pánské střihy, kombinované s různými doplňky ze všech stylů. Nekonvenční žena do svého oblečení ráda míchá takzvané stylové prohřešky a tím vytváří dojem, že žádný styl nemá, ale to je pouze pečlivě promyšlená manipulace, kterou tato žena dává najevo, že nebude tak jednoduché se v ní vyznat. Dokáže mást okolí romantickou blúzou s volánkama, jen aby ji doplnila roztrhanými džínami a už je spokojená – dosáhla svého – nevíte, zda je romantická nebo že by sportovní či extravagantní ? Jindy se obleče do neforemného bavlněného svetru, z kterého jí sotva kouká nos a k tomu si vezme mikro mini a kozačky až nad kolena. Nikdy vám nedovolí ujasnit si na ni svůj názor. Svým oblečením provokuje, ráda si hraje na nezávislou rebelku, jen proto, aby v momentě, kdy to nečekáte, přišla v dokonale padnoucích šatech z černého kašmíru, s bílým límečkem, s kabelkou od Valentina a dokonalými lodičkami obutými v dokonalých nohách… Dáma jak vystřižená z filmu z třicátých let… Tato dáma je totiž hravá a nic jí nikdy nestojí v cestě, aby si se svým oblečením hrála – a ona to opravdu umí. Je to stylová kombinace ležérní světice s extravagantní dračicí a jejich oba styly nekonvenční žena používá ve svém oblékání a stylu.

Styl: pánská saka, džíny, kalhoty jakéhokoliv střihu – cigaretové, široké od boků jako z předválečné éry, zvonové džíny z šedesátých let, roláky na tělo, krátké úzké sukně, černé koktejly na ramínka, bavlněné svetry, twinsety, popelínové košile různě zdobené, šaty pouzdrové jednoduché nebo rozevláté, šifónové, hedvábné blúzy

Materiály: čistá vlna, směs vlna/viskóza, kvalitní česaná bavlna, úplety, tvídy, manšestry, džínovina, kůže, velur, dyftýn, kašmír, šifón

Barvy: podle toho, co chce nekonvenční žena zrovna ukázat ze svého hereckého rejstříku – ostré syté barvy, kombinované se zapudrovanými a pastelovými odstíny – ale většinou používá decentnější rejstřík a využívá hlavně černou, šedou a hnědou a tmavě modrou, doplněnou nějakým barevným výrazným akcentem

Doplňky: někdy nemá potřebu nosit žádné doplňky, jindy nosí velmi výrazné a zajímavé tvary jako brože, náramky, náhrdelníky, její šperky a doplňky nikdy nejsou fádní, klasické a tradiční, vždy mají designový nebo provokativní charakter

Obuv: pánského stylu, mokasíny, klasické lodičky vyšší podpatek, vysoké kozačky i nad kolena, sportovní boty: kožené, „skejťácké“ boty, nízké mušketýrské kozačky (kotníkové s rozšířeným okrajem), vyšší šněrovací střevíce – kozačky, boty vždy s ostrou nebo hranatou špičkou

Účesy: může být buď ležérní mikádo, vlasy stažené do gumičky nebo módní sestřihy, asymetrické účesy, různé afro účesy, nebo taky cokoliv, co provokuje

Doporučené líčení: nekonvenční ženy provokují svým oblečením, někdy i účesem, ale většinou zůstávají jemně nalíčené, stejně jako ženy ležérní, nemusí mít ani nalakované nehty, dávají přednost přirozenému vzhledu

Doporučené parfémy: podobné jako u ležérních žen – Calvin Klein, Giorgio Armani, Donna Karan, Dior

Doporučené značky: Donna Karan, Anna Sui, Roberto Cavalli, Bvlgari

Volný čas: džíny, košile, svetry, bundy, parky, tenisky, plátěné kalhoty

Typické představitelky: Uma Thurmann, Kathrin Hepburne, Keira Knightley, Halle Berry, Michell Pfeipher, Carrie ze Sexu ve městě