62

VÝSLEDEK TESTU “EXTRAVAGANTNÍ STYL”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: EXTRAVAGANTNÍ STYL (hvězda)

Milujete společnost a společnost miluje vás. Jste zářivá bytost, která potřebuje světla ramp. Jste ta, kterou ostatní žádají o pomoc, když chtějí propagovat nový výrobek nebo novou službu. Jste celebrita, která udává barvu nových trendů a styl nové sezóny. Potřebuje vás celý svět – výrobci jsou vděčni, když nosíte jejich výrobek, média vás milují, protože bez vás by nemohly vycházet žádné lifestylové (a už vůbe ne bulvární) časopisy. A pokud jste se ještě nedostaly na stránky časopisů, pak nevěšte hlavu – pro své blízké jste to právě ty, které určují to, co se bude nosit a říkat, čím se bude vonět a jak se bude vypadat. Jste prostě hvězdy.

Někdy je té pozornosti okolí už i na vás moc, toužíte utéct někam do hlubokého lesa a nikoho nevidět a neslyšet. Ale jen co tam dojedete, zvednete telefon a zavoláte ostatním – je tu krásně, přijeďte, přivezte sebou jídlo a pití, uděláme si tady báječný večírek. Nevydržíte dlouho sama. A je to tak dobře. Bez vás by tady na světě bylo trochu smutno.

Je stylem snad nejvýraznějším ze všech stylů. Je to styl rockových zpěvaček, barových tanečnic, kontroverzních hereček – spíše z Hollywoodu, v Čechách je pro ně velmi malý rybníček. Je to styl, kde se v každém případě upřednostňuje tělo, předvádí se tělo, zdůrazňuje se tělo – tělo, krásně rostlé, opálené a pokud možno s dostatečně zaoblenými a dostatečně ženskými křivkami je ten pravý podklad pro tento styl, který využívá všech možností, jak ženské tělo předvést, aby bylo velmi sexy, vzrušující a přitažlivé pro opačné pohlaví. Chodí do fitka, solárka, navštěvují plastické chirurgy…

Svádění je prvoplánovým cílem extravagantních žen a v tom nemají konkurenci. Jsou to mistryně převleků, největší znalkyně nejnovějších módních trendů a nejmilovanější zákaznice značkových i neznačkových butiků. Jsou zkrátka výstřední a to jak v oblékání, tak v nekonvenčním chování.

Styl: Ženy v tomto stylu nosí velmi krátké, téměř mikro mini, úzké a mrňavé topíky, trička a rozhalené košile. Velmi obepnuté kalhoty, mini šortky a sukně většinou úzké, výjimečně naskládané – holčičího typu. Šaty mívají hluboký výstřih a pokud jde o večerní, společenské, pak těsně obepínající tělo a buď jen na úzká ramínka, nebo korzetové s nezbytným vysokým rozparkem na předním nebo zadním díle. Sáčka krátká, bundy „křiváky“, kabáty krátké, péřové prošívané a štepované bundy

Materiály: vycházející z nejnovějších trendů, většinou elastické, aby dobře obepínal tělo, také měkce zpracovaná kůže, jako i zdařilé imitace všech typů kůží od hadí po imitaci krokodýlí kůže

Barvy: velmi výrazné, v těch nejsytějších odstínech, tyto ženy milují pink odstíny, pistáciovou zeleň, tóny sytě růžové, červenou ve všech odstínech, žlutou v kombinaci s černou a vůbec všechny ostré kombinace jako je třeba černá a bílá, červená a černá, nosí pouze syté odstíny, nikdy míchané, zapudrované nebo melange. Je to jeden ze dvou stylů, kterým sluší imitace kůží šelem jako jsou tygři, leopardi, také zebry a jiná divoká zvířata

Doplňky: malé drobné kabelky z lakované barevné kůže, značkové kabelky, které jsou vidět v posledních návrhářských kolekcích, hodně zdobené – řetězy, přívěšky…

Obuv: vysoké jehlové podpatky, dnes i velké platformy, jakékoliv boty, které jsou momentálně „IN“, obuv hodně barevná, výstřední, hodně vysoké kozačky, na vysokém podpatku, mohou být nad kolena

Účesy: jsou propagátorky nových trendů a to nejen v oblékání, ale také v účesech, vždy záleží na momentálním aktuálním trendu

Doporučené líčení: výrazné líčení po všech stránkách, velmi rády využívají služeb plastické chirurgie, dlouhé nehty v perfektní úpravě, laky výrazných barev, různá zdobení, barevné kerky na vyzývavých partiích těla

Doporučené parfémy: výrazné ostré svádivé vůně

Doporučené značky: Versace, Dolce & Gabbana, Roberto Cavalli

Volný čas: úzké „elasťáky“, značkové addidasky, nike, pumy – barevné, signální barvy, křiváky, kožené bundy, úzké džíny

Typické představitelky: Amy Whitehouse, Madonna, Courtney Love, Dara Rolins