65

VÝSLEDEK TESTU “OKÁZALÝ STYL”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: OKÁZALÝ STYL (diva)

Jste bytost zářící na všechny strany. Vedle vás jsou ostatní méně krásní, méně viditelní, méně usměvaví prostě méně úžasní. Vy totiž od narození vnímáte hojnost všude kolem sebe a když jste v ní tak ponořená, vůbec si nedovedete představit, že někdo jiný hojností neoplývá. Přitom jen vy sama víte, že zde vůbec nejde o peníze. Vy máte v sobě hojnost lásky, hojnost pozornosti, hojnost obdivu a hojnost krásy pro všechny kolem. Vidíte hojnost a lásku i tam, kde ostatní vidí nedokonalost, bídu a trápení. Vaše záření často v ostatních vzbuzuje závist, ale nenechte se vtáhnout do malicherných bojů, vaše vnímání zářivé hojnosti je příkladem pro nás všechny ostatní. Můžeme se od vás učit zákonu přitažlivosti. Vy jste zářícím důkazem, že tento zákon opravdu funguje – neboť co vyzařuješ, to dostáváš. A vy jste jasný důkaz.

Někdy máte pocit, že snad něco dostáváte nezaslouženě – proč to vám vychází a ostatním ne? Nenechte se znejistit – vy to máte správně. A jste krásné právě tím, co vyzařuje vaše nitro. Není to o povrchím způsobu života – a vy to víte.

Je tím nejbarevnějším a nejdokonaleji sladěným a taky nejdražším stylem ze všech. Ženy v tomto stylu nemohou být nikdy oblečeny nudně, šedě, nezajímavě, to by je ponižovalo. Mají v sobě takovou záplavu pozitivní ženské energie, plné sebedůvěry, sebejistoty a lásky, že to vše kolem sebe rozdávají plnými hrstmi na všechny strany a každý, kdo se ocitne byť jen na chvíli v jejich blízkosti, bude se hřát v paprscích zářivého slunce, které kolem sebe šíří. Je krásné pobýt na chvíli vedle nich. Ovšem jen za předpokladu, že těmto ženám přenecháte veškerý obdiv a pozornost okolí – ať mužského nebo ženského. Jsou to ženy, které měly, mají a vždy budou mít moc a ony si ji chtějí vychutnat samy pro sebe a nerady se o ni dělí. Usměvavé, zářivé, dokonale oblečené, sebevědomé – vstupují do společnosti a okamžitě přitahují pozornost všech – to je jejich cíl a takhle vypadá jejich životní naplnění. Vše, co mají na sobě, je luxusní, barevné, nejdražší, značkové a září zlatem, brilianty a nádherou. Okázalá neboli mondénní žena je dámou velkého světa, do kterého se narodila, a cítí se v něm jako ryba ve vodě, nebo ji její bytostná podstata zavede do míst, kde se stane jednou z vyvolených a už z tohoto společenského vrcholu nikdy nezmizí. Je tady, aby plnila svými historkami společenské rubriky prestižních bulvárních plátků a ona – královna večírků – tam ráda ukazuje svou druhou stranu tváře – podílí na dobročinnosti, aby ukázala všem, že uvnitř této přezdobené okázalosti je duše, která se o své bohatství umí rozdělit s těmi, kteří to potřebují. Ostatně tyto částky určené na dobročinnost, byť jsou jakkoliv vysoké, nemusí mnohdy představovat víc než poslední botičky z dílny Manola Blahnika nebo roztomilá kabelka od Luise Vuitona.

Vše co nosí tyto dámy představuje vrchol ženství a nejvyšší umění flirtu.

Styl: dámy tohoto stylu nosí vše, co pochází z nejlepších salónů módního světa, rády se zúčastňují prestižních módních přehlídek, aby si tam nakoupily to, co celý svět obdivuje a co je především úplně nové a neokoukané, nosí v podstatě elegantní styl obohacený o absolutní dokonalost sladěných barev a všeho, co mají na sobě, včetně značkového nejkvalitnějšího prádla, výrazných parfémů a značkových a barevných střevíčků. Jejich oblečení není nikdy lacině trendové, ale je více nadčasové a využívá trendových prvků, které jsou ovšem upraveny do nejvyššího luxusu.

Materiály: totožné jako u elegantního stylu – vlna, hedvábí, kašmír, viskóza, mohou nosit barevně a výrazně zpracované kůže, také kožešiny divokých zvířat, samet, satén, mušelína pravé hedvábí

Dezény: většinou uni dezény, jemné káro, na šatech výrazné vzory, jako op-art, motivy koní Hermés,

Doplňky: kabelky z nejdražších značkových domů, nikdy nejsou velké beztvaré vaky – vždy mají menší tvar, dokonalé zdobení, mohou být jen do ruky, jsou vždy velmi elegantní, nosí vždy ty nejdražší šperky s brilianty, hedvábné šátky od Hermés

Obuv: lodičky, střevíčky, kozačky, jsou vždy velmi jemné, zdobné a většinou bývají ve výrazných barvách vždy sladěné s kabelkou a s celkovým stylem, rády nosí velmi křehké páskové botičky s vyšším jehlovým podpatkem

Účesy: vždy velice pečlivě upravený účes, okázalá žena věnuje svému zevnějšku naprosto mimořádnou péči – pravidelné návštěvy svého kadeřníka, manikúra, pedikúra, pravidelně chodí do svého kosmetického salónu, navštěvuje plastickou chirurgii a nechává si průběžně vylepšovat svůj vzhled

Doporučené líčení: ráda výraznější barvy i v líčení, určitě živější odstíny rtěnek,

Doporučené parfémy: klasické syté ženské plné vůně – Ysatiss,

Doporučené značky: Escada, Bill Blass, Nina Ricci, Charles Jourdan, Michael Kors

Volný čas: i na volný čas nosí značkové oděvy i doplňky, i baťůžky a tenisky jsou značkové

Typické představitelky: Ivanka Trumpová, bohaté americké dámy, Pamela Picaso, Samantha ze Sexu ve městě