67

VÝSLEDEK TESTU “JANGOVÝ TYP”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: JANGOVÝ TYP

Podle vašich odpovědí se zdá, že budete žena, která má ve svém životě malé dilema – nebo i větší?

Ve svém nitru máte docela jasno, tam víte, že máte silnou jangovou energii, díky které si umíte věci zorganizovat, rychle se rozhodovat a řešit problémy. Dokážete vést, motivovat, řídit, máte ráda svobodu a nezávislost a často při práci, kterou milujete a cítite v ní naplnění svého života, zapomínáte na svět i na svou rodinu.

Ale společenská představa toho, jak má vypadat ta správná žena, vás nutí ubírat svou jangovou energii, zjemňovat své chování a oblékání – prostě jste navenek podlehla illuzi, diktátu, který všem říká, že ta pravá žena nosí sukně a šaty, je křehká, bezbranná a starostlivá a zdobí se, aby se přece líbila mužům – neb to je tady na světě její pravá role.

Někdy se vám do mysli vkrádá pocit viny, že byste si měla zvolit to, co je pro vás jako ženu důležitější – být tou pravou ženou, nechat se vést, starat se o děti a manžela – což sice všechno děláte ráda, ale zdá se, že to není tak úplně vaší prioritou. Často máte pocit, že byste do práce nejraději vyrazila v džínách a ve svetru, ale na poslední chvíli se převlečete, protože si říkáte, že se to na ženu nehodí – cítite se v tom málo ženská. Vezmete si náhrdelník, nebo si uvážete hedvábný šátek kolem krku, na nohy obujete boty na vyšším podpatku, ale cítite, že to nejste úplně vy.

Co když vám řeknu, že nemusíte nosit vysoké podpatky, hedvábné šály, šaty a kostýmky a přesto zůstanete krásnou a dokonalou ženou? Zkuste na chvíli přestat podléhat té iluzi, kterou jste si sama o sobě vytvořila a následujte hlas svého srdce. Narodila-li jste se s tou silnou jangovou energií, pak jste právě taková byla stvořená jako naprosto dokonalá – proč se tedy předělávat?

Zdá se, že vaše skříň praská ve švech, je tam totiž hodně barev, oblečení v různých stylech – něco vám doporučila kamarádka, v něčem se líbíte manželovi, v něčem jiném dětem. Nezapomínáte náhodou na sebe?

Budete tedy zřejmě ženou jangového typu, ale která z nich to je, to z vašich odpovědí jednoznačně nevyplývá..