68

VÝSLEDEK TESTU “JINOVÝ TYP”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: JINOVÝ TYP

Cítite, že jste se narodila do toho správného těla, jste ženou každým kouskem vašeho těla i mysli. Nosíte ráda šaty a sukně, ráda se zdobíte, ráda se líbíte mužům – od toho jste přece tady. Ráda se staráte o domácnost, děti, manžela, ráda vaříte a organizujete celou rodinu, aby hezky všechno fungovalo jak má. Máte jasno v ženských a mužských rolích.

V tomto životě máte štěstí, že jste se narodila jako jinová žena – ta, která je pro tuto společnost ta pravá. Vaše nitro je ženské a vaše vnější image taky.

Jen někdy vás znejisťují kolegyně v práci a stránky módních časopisů, ve kterých je každou sezónou tolik nádherných a slušivých modelů a vy nevíte, který z nich si vybrat. Zdá se, že vaše skříně praskají ve švech a určitě by se tam našla kupa věcí, které nenosíte, nikdy jste nenosila a nosit už nikdy nebudete.

Zkuste si na sebe udělat čas a projít si váš šatník. Co je to, co nosíte opravdu ráda? Sluší vám šaty? Nebo raději nosíte kallhoty a halenky? Najděte si z vaší skříně to, co nosíte úplně nejraději – je jedno, zda je to naprosto nový model, nebo jste z něho už vyrostla. Když si ho oblečete, jak se cítite? Popište svůj pocit a řekněte sama sobě, co z toho jste opravdu vy a co jsou převzaté programy od vašeho okolí. Možná zjistíte, že jste se zabalila do kalhot jen z praktických důvodů, ale se úplně nejraději cítite v šatech.

Jedině tím nejupřímnějším pohledem do svého nitra objevíte to, kým jste opravdu vy – vaše ryzí podstata.

Budete tedy zřejmě ženou jinového typu, ale která z nich to je, to z vašich odpovědí jednoznačně nevyplývá.