69

VÝSLEDEK TESTU “CHAOS”

Moje milá přítelkyně,

děkuji Vám za Vaši důvěru, díky které jste si udělala můj stylový test.

Test Stylového klíče, který Vám prozradí, do jakého stylového profilu patříte, jsem zpracovávala na základě mých mnohaletých zkušeností z práce módní návrhářky a zároveň stylové poradkyně. Nezabývá se jen odíváním a vaší vnější stránkou, ale je zároveň i psychologickou sondou do vašeho nitra.

Výsledek najdete níže.

Celý test je koncipován tak, abyste měla možnost odpovědět podle své pravé podstaty, podle toho, jak se opravdu cítíte. Pokud jste sama se sebou v souladu, máte se ráda taková, jaká opravdu jste – pak je profil, který jste dostala určitě ten pravý.

Často se stává, že v sobě nosíme několik různých programů, které jsme přejaly od svých rodičů nebo svých blízkých, kteří v našem životě hráli důležitou roli a my jsme jejich styl převzaly a natolik jsme s ním ztotožnily, že tento styl považujeme za svůj vlastní. V tom případě se může stát, že výsledek testu bude to, co si o sobě myslíte, ne to, co jste Vy opravdu.

Pokud Vás můj test potěšil, protože odkryl Vaši jedinečnou a originální stylovou charakteristiku, gratuluji.

Pokud máte pocit, že jste od každého kousek, nepropadejte beznaději, ba právě naopak. Udělala jste první důležitý krok k nalezení sebe sama.

Na další cestě k Vám jsou připraveny moje další projekty, usnadňující vám cestu k otevření vašeho stylu.

eBook 8 KLÍČŮ K VAŠÍ DUŠI nebo kniha Móda a duše aneb klíč k sobě, kde jsou všechny styly a celá moje metoda dopodrobna popsána, takže vám bude velmi nápomocna na cestě nalezení svého pravého stylového typu i stylů vašich blízkých.

Detailní návod, jak si vylepšit rodinné vztahy, pochopit vlastní rodiče i porozumět svým dětem, naleznete v nové rodinné knize KLÍČ K RODINĚ aneb MANUÁL K DĚTSKÉ DUŠI.

Také vám budou nápomocny videa jednotlivých stylů MOUDRÁ ŠATNA, které jsou věnovány právě té části nejviditelnější – a to přímo oděvům a doplňkům, jejich vzájemným kombinacím a taky barvám a typickým barevným odstínům každého jednotlivého stylu.

A pro vás, které chtějí svůj styl uchopit ve své pravé podstatě a už nikdy se nenechat vmanipulovat do nějaké cizí role, je připraven velký on-line projekt MÓDA a DUŠE, který můžete absolvovat.

On-line seminář STYLOVÝ KLÍČ završuje celou koncepci, jak nalézt svůj styl pomoci metody OCTO CODES.
Každý projekt je něčím výjimečný a každý je jiný. V každém projektu jsou jiné informace a každý z mých projektů v podstatě na sebe navazuje.

Děkuji za vyplnění mého testu a těším se na další setkávání, ať na mých smíšených seminářích KLÍČ K SOBĚ pro ženy i muže, nebo ve virtuálním světě.

Krásný den vám přeje

Táňa Havlíčková

VÝSLEDEK TESTU: CHAOS

Ve vašich skříních se najde naprosto všechno – od romantických blůziček z mušelínu s volánkami, přes klasický kostým z jemnéhoproužku až po koženou bundu s kovovými cvoky – a stejně tak tomu bude i s vašim nitrem, ve kterém panuje tak trochu chaos.

Buď jste vyrostla v prostředí, kde bylo považováno oblečení za něco tak nepodstatného, že se mu vůbec nevěnovala žádná pozornost, nebo naopak i vaše maminka nosila od všeho něco a vy jste to po ní podědila. Ani tak to ovšem není výhra – znamená to především, že vůbec nevíte, kým jste ve své opravdové podstatě – jakou barvu a vůni má vaše duše. Jste hodná a snažíte se všem vyhovět, takže když vám manžel koupí šaty, nosíte je i když jsou z barvy, o které snad tušíte, že vám moc nejde.. A když dostanete od tchýně hodinky, tak je nosíte, protože se to tak má. Když si koupí vaše kolegyně hezkou halenku a sluší ji, ráda se necháte „ukecat“ že vám bude slušet taky. Kupujete si pro jistotu věci, které někdo nosí a sluší mu, protože to je pro vás zárukou, že se moc neseknete ve výběru. Nebo koukáte do módních časopisů a kupujete si to, co je podle nich módní a vy to musíte mít. Taky je dobrý výběr to, co nosí moderátorky – v televizi přece ví, co se nosí, nebo slavné celebrity – protože ty tomu taky rozumí a ví, co se má nosit.Nikdo vám doposud neřekl, že je důležité najít sama sebe. Že to, co nosíme, nás ovlivňuje a když máme chaos ve skříni, máme chaos v duši.

Myslím, že bych vám tu skříň hezky vyprázdnila a začala s vámi hledat to, co vám opravdu sluší, v čem jste to právě a jen vy – pravá a opravdová. Ani nevíte, jak by se vám ulevilo.