Taky se těšíte, až pověsíte zimní kabáty do skříně

Taky vám ta zima připadá zbytečně dlouhá? Abych řekla pravdu, fakt se těším na jaro, mám sice ráda hodně vrstvené oblečení, miluju několik vrstev – tílko, tričko, svetr (ty klidně i dva na sebe) a na to teplá bunda… ale co je moc, to je moc. Už bych aspoň jednu vrstvu ráda sundala a to aspoň tu zimní bundu. Těšíte se taky, až pověsíte zimní kabáty do skříně, kde zase budou čekat až do podzimu?

A právě pro tyto chvíle jsme vám připravili jarní povzbuzení k těm pravým nákupům ve formě osmi videí pro každý styl jedno, které jsou nabity inspirací toho, v čem je právě ten váš styl originální, jedinečný a neopakovatelný. A vybírat opravdu máte z čeho – videa si můžete koupit buď po jednom, po čtyřech, nebo celou sadu osmi videí. Všech osm videí MOUDRÉ ŠATNY najdete tady >>

Ale vím, že jsou mezi vámi i ty, které zatím váhají s nákupem – proč? Protože si nejsou jisté svým stylem. A pro ty z vás mám samozřejmě další možnost, jak postupovat dále  –  seminář MÓDA A DUŠE  v našem oblíbeném hotelu Troja, který je kousek od metra stanice Kobylisy, takže je skvěle dostupný z jakéhokoliv koutu Prahy.

Táňa Havlíčková seminář Móda a duše
Pokud přijdete – a máme ještě volná místa, budeme si jeden den povídat o stylech – řeknu vám toho opravdu hodně, co není ani v knížce, ani jsem nic takového neříkala ve videích, ani v televizních Proměnách, druhý den vám budu průvodkyni vaším sdílením a povídáním a hlavně budu mít svůj laserový zrak a taky svůj talent rozpoznávat ten pravý styl i pod velmi hutnými nánosy starých převzatých programů… a pomůžu vám se opravdu najít.
A pak už to bude v životě všechno jednodušší 🙂 A už to nikdy neztratíte.

Pokud už víte, co jste, a chcete si jen protřídit šatník, protože tam máte skvělé kousky a neumíte je k sobě pořádně sladit, pak mám pro vás skvělou novinku. Moje vystudované a vybrané studentky vám budou dva dny k dispozici na workshopech s názvem OBLÉKÁM SVOU DUŠI, proberete svůj šatník přímo s nimi, stačí jen dovézt kufr s oblečením, nebo s doplňky, se kterými si nejste jisté. A samozřejmě si budete dva dny povídat nejen o oblečení, ale i o vaší duši se skvělými a talentovanými odbornicemi, které absolvovaly úspěšně první ročník mé školy KLÍČ K SOBĚ.

A taky máme pro vás novinku – a to je PRVNÍ PÁROVÝ SEMINÁŘ, který se koná 4. března a už se nám krásně plní… bude to super jízda, na které se dozvíte, jak k sobě najít ve vzájemném vztahu cestu, i když vaše styly třeba nejsou bůhvíjak kompatibilní…

A já jdu zase psát knížku PRO RODIČE A DĚTI… ale ta ještě není… s tou musíte vydržet až do září… teprve se rodí 🙂