Ten den byl ZÁZRAČNÝ

Co jsme společně všechny prožily 17. června v Lucerně
na konferenci OCTO CODES FORUM ORBIS.

Ten den byl ZÁZRAČNÝ – a dlouho jsem nemohla sama pochopit, co se tam stalo, čím to bylo… kdo za to celé mohl… protože já sice vím, že jsem to celé uváděla a byla v pozadí za scénářem, vybírala jsem si muziku, taky modelky a trochu i modely – některé si vybraly holky, co předváděly samy a v podstatě až na jeden, to bylo skvělé 🙂 – protože už samy mají velký cit pro to, co na sobě mít oblečeno.

Musím se přiznat, že nás atmosféra Lucerny dostala všechny… bylo to tak neočekávané, tak autentické, tak kouzelné…. že to nikdo nečekal. Až tak, že i mě samotnou ta boží energie překvapila. Jako by to pochopení všech osmi stylů – mé metody OCTO CODES (kterou už týden můžu psát s malým “R” v kolečku, což znamená, že značka je chráněná) – ve vás vyvolalo obrovskou vlnu soucitu, nadšení a hlavně pochopení a respektu.

Metodu OCTO CODES a její princip jsem sama objevila před dvaceti léty a nikdy by mě nenapadlo, že s ní někdy zažiju něco tak nepopsatelně nádherného.

Až zrovna dneska, když jsem si sedla, že vám konečně napíšu velké poděkování za vaši účast na tomto kouzelném dni – mi poslala jedna z účastnic na mole, které naprosto dokonale vystihlo to, co se v Lucerně odehrávalo.

„ale to jak ses na nás dívala, jak jsme chodily po tom mole… jak ses podívala na mě…. tolik lásky, hřejivého tepla, srdečnosti, lásky…. já to snad ani nevypovím… co jsem cítila…. moje máma se na mě za celý život takhle nepodívala,
v životě jsem tohle neviděla, od ženy, ke které mám velký respekt, obdiv a úctu…
už brečím… a úžasné na tom bylo to, že ta láska a teplo bylo tak bezbřehé, že bylo pro všechny,
není se čemu divit, že ta Lucerna byla jak očarovaná,
kromě toho daru co máš ještě ta tvoje vnitřní síla/láska krásná a nesmírná a to mi potvrzuje to co je moje vášeň – velmi zjednodušeně – pokud se dítěti dovolí žít jak přirozeně potřebuje – tak to co pak dokáže může hýbat světem….což ty děláš. A nepřestávej“

Naše Lucerna byla v tu sobotu prostě KOUZELNÁ – a já děkuji vám všem, které jste tam byly, protože bez vás by to KOUZLO nebylo.
Já sama jsem cítila hluboké spojení s každou s vás, co jste seděly dole v sále nebo na balkónech, každá jste ten úžasný den byla propojená s každou ženou. Byl to okamžik obrovského, láskyplného sdílení všech žen.

A jak mi napsala jedna z vás: „nemohla jsem zůstat do konce, protože mi jel poslední vlak, ale tam ve vlaku jsem najednou cítila obrovskou transformaci..„

A to bylo závěrečné sdílení našich nádherných avantgardních čarodějek .

Dalo by se o tomto dni napsat ještě mnoho slov, ale žádná slova nemohou vyjádřit to, co jsme všechny v tu sobotu prožily… prožily jsme KOUZLO V PŘÍMÉM PŘENOSU. Kouzlo, které v nás všech navždy zůstane. Kouzlo sdílení ženské síly.

Možná vás ženy na jevišti inspirovaly k vaší vlastní proměně, možná jste se teprve poprvé nad sebou zamyslely a hledáte se, možná jste se našly a ženy v různých stylech vám pomohly si svůj styl upevnit.
Máte před sebou moc práce – tak jako já se zahradou plnou kopřiv, s domem, který žije, ale zdaleka není dokonalý – ale jsem tady šťastná, protože vím, že mě čeká nádherná tvořivá práce… stejně jako vás. S každým dnem, kdy samy v sobě upevníte svou sebedůvěru, vycházející s respektu ke svému vlastnímu stylu, budete cítit, jak roste vaše vnitřní i vnější krása. A to vám všem moc přeji.

Fotky z akce si můžete prohlédnout ZDE >>


Kouzelné reakce z mého fb profilu, které jsou tak úžasné a milé, že se s nimi musím podělit:

Bylo to úžasné a pro mě další pokrok směrem k celistvosti. Děkuji

Bylo to super. Mám totálně otevřenou srdeční čakru.

Souhlas, krásný, naplňující úžasný a nezapomenutelný den……díky moc Táni

Perfektni akce, jeste ted mam “otleskane” dlane

..Já Děkuji ještě jednou,nádhera a našla jsem se :-)…..Danušce děkuji že na mě myslela s lístkem ….. Mám pocit, jako by ze mě spadl velký balvan…..supeeer 🙂 🙂

Tano, děkujeme za možnost prožít a sdílet tuhle Akci ukazala všem ženám,jak jednoduše a spontánně můžou žít …a nebát se 🙂 🙂 :)…je to ,,Božsky osvobozující pocit”

jako Táni, čtu co píšeš nahlas manželovi v lázních (jinak lázně ode dneška vyšly jako na zavolanou – po tom včerejším maratonu v líčení nemůžu zvednout ruku 😉 😀 ) a dojímám se u toho a slzím. Ty jsi prostě obrovskou inspirací pro ženy jak pohnout se svým životem, když jim tam není pohodlně. Moc Ti děkuju za to co děláš, za to že se od Tebe mohu učit a že Ti můžu být na blízku 🙂 Mám Tě ráda ❤ !

Jedna věc je intuice, druhá neuvěřitelně tvrdá práce a nervy, když člověk podniká. Proto palec nahoru a moc a moc gratuluji 🙂 🙂 🙂

My děkujeme Tobě, Táničko, jsi úžasná! 🙂 Mě ta včerejší energie tak nakopla, že jsem to dnes oslavila dvěmi novými šatičkami a sakem. Duše nedala jinak, že se musí nakupovat! Ty jsi byla první, kdo mi “oficiálně” posvětil, že můžu být sama sebou! Děkuji!

Táňo, moc a moc děkuju za Michaela Jacksona …. Earth miluju, ale ten společný prožitek byl tak neskutečně emotivní, až mi ukápla slza a naskočila husina.
Děkuji, že jsem mohla být součástí toho velkolepého zážitku ❤
Děkuji za tvou úžasnou práci ❤
Děkuji, děkuji, děkuji

Táňo, moc děkuji, bylo to osvobozujicí, nabíjející, skvostné. Opět jsem prožila to krásné ukotvení v tom, že vše je dobře, každá z nás je svá a je to v pořádku, a ten pocit všeobímající lásky, který prostupoval celý den je nepopsatelný.

Tani si uzasna 😇 bolo to velkolepe, magicke, nadherne. Som nesmierne vdacna, ze som sucastou 🙂 🙂
Ďakujem za túto prekrásnu, úžasnú a fantastickú akciu, ktorá bola autentická a plná nádhernej ženskej energie. Bol to unikátny zážitok, ďakujem jedinečná Táňa Havlíčková z celého srdiečka a celému tímu, ste perfektné

Moc chválím celou akci, celý den byl neuvěřitelně obohacující.Dekuji Tane za vše co pro nás ženy dělá.Dojala mě Genny Ciatti, svou písní, sama jsem žila spousty let v Itálii.Nadherny vstup měla i Bea Benkova, mám pocit, že jsem se za poslední rok přeměnila v motyla. Miluju šátky a v tombole jsem jeden krásný i včera odpoledne vyhrála. Přeji celému týmu i Tane hodně úspěchů v další práci a moc se těším na další podobné akce, inspirativni knihy od Tani a do portálu octocodes jsem už taky přihlášena.

Bylo to úžasné! Tolik krásné energie po hromadě jsem dlouho nezažila! ❤ 🙂 Odcházela jsem “nabitá”. Děkuji za tak úžasný projekt!

Já furt bulim. Čtu si příspěvky… A zas…

Tohle jsem vždycky chtěla zažít….. 🙂 🙂

Zážitek v Lucerně byl silný, obzvlášť ten závěrečný … u posledního stylu mi tekly z očí slzy – pořád žasnu, jak je tělo pravdivé. A když to samé vidíš i u druhých – úžas se násobí. Děkuju.

My děkujeme Vám 🙂  za příležitost podílet se na takové úžasné akci, která předčila veškerá očekávání 🙂 ❤  🙂 Všichni kdo byly u toho jsou tak nadšení, že to prostě chtějí zažít ještě minimálně jednou 🙂 🙂 ❤ 🙂 🙂 🙂

Tani jste proste holka sikovna, ac rebelka, tak jste tomu dala vsechno co to melo mít….

Bei děkuji za meditaci … vylétl motýl, cítila jsem tu radost z letu. A také Táňi ti chci říci, že tvé logo má velkou sílu. Když jsem přišla a ještě v sále skoro nikdo nebyl, tak jsem cítila jak na mě něc o působí a já silně vibruji. 🙂 … a bylo to logo kdo se mi ozval. Samozřejmě ho mám doma. pomohlo nás všechny spojit.

Táni, děkuji z celého srdce za nádherný den a nezapomenutelný zážitek. ještě jsem se z toho úplně nevzpamatovala ❤❤❤❤

Tani,bylo to neco uzasneho 🙂 🙂 🙂 proste bozii 🙂 🙂 🙂 Dekuji za to,ze jsem tam mohla byt 🙂 🙂

Tetusko, děkuji z celého srdce za neuvěřitelný zážitek. Celý den byl prostě boží. Jsi prostě úžasná a skvělá v tom, co děláš:-) 🙂 Všechny nás nabíjíš a já ti za to moc děkuji. 🙂 Moc se těším, až se zase uvidíme.

…to vše díky tobě Táňo,ta tvoje úžasná energie po celý den……paráda

Táni máš byť načo hrdá! ❤ 🙂 Gratulujem 🙂

Přesně tak to bylo. Líp se to nedá říci. Jak jsi říkala, že kdyby ti někdo před 4 lety řekl, že vyprodáš Lucernu, nevěřila bys. No a mě, kdyby někdo řekl před 4 lety, že budu mluvit bez trémy a svíravého strachu před vyprodanou Lucernou, myslela bych si, že se dočista zbláznil.

Husina po celém těle a slzy v očích ..

tak tieto momenty boli tak zensky silne, tak hlboke, vdaka za vsetky nadherne avangardy, vdaka za vsetky zeny …

Kdo to nezažil na vlastní kůži a neviděl tváře těch elfích princezen a čarodějnic, neví, jaká energie tam proudila a jak silné chvíle to byly. V ten moment byl celý sál plný čarodějek! Díky naší Táně to byl nepopsatelný zážitek a velký dík za něj!!!

Děkuji všem avangardám, které za námi přišly. Za srdce mě chytla i tichá sounáležitost bosých nohou 🙂 jste skvělé. DĚKUJI. A velké děkuji Táňa Havlíčková, a její intuici dát prostor kruhu. Vybrala jsi ke spojení nádhernou hudbu. 🙂 hluboké srdečné s úctou Děkuji

Tani,bylo uzasne,povedlo se…s vnitrnim klidem jsem nasavala tu silnou energii a skvelou atmosferu,pozorne poslouchala informace,zpracovavam to jeste dnes 🙂 Jses takovy nas ANDEL, vyslany VESMIREM s krasnym poselstvim.Verim,ze nas bude stale vice,a troufam si rict a preji si priste zaplnit treba O2 Arenu 🙂 dekuji ze srdce Tobe a celemu tymu

dekuji moc vsem kteri se podileli na organizaci tohoto skveleho projektu. Vase energie je uzasna. Byl to nadTak to je síla! Přitom podle prvního obrázku bych věřila, že slečna je skutečně romantička.herny den plny sebeobjevovani a lasky. Love & light Dáša 🙂

Toto bola priam neuveritelna premena v priamom prenose 🙂 🙂 🙂 nazorna ukazka toho ako je uzasne objavit kto vlastne som a aj o tom ze ked som spravne tak uplne zaziarim naopak v obleceni ktore neladi so mnou, mojou dusou vyzarujem disharmoniu, ktora irituje…a pritom mozem byt oblecena v peknom obleceni, vhodnej farby i vhodneho strihu…najst svoj styl podla Octo Codes je totiz ovela viac 🙂 Tani bolo to famozne. Skutocne zazrak v priamom prenose …a stastna mlada zena, ktora ma zivot pred sebou uz za seba 🙂 nadhera

Byla naprosto famózní…ta energie, co z ní šla byla neskutečně silná, byla sama sebou a krásná…úplně všem nam spadla brada a já jen vykřikla: No ty vole, tak ta je 🙂 !!!

Videlo to 700 paru oci a nejedny se rozbrecely. Bylo to krasne, bylo to silne 🙂 🙂
Jo úplná bohyně z ní byla a předtím nevýrazná

Zázrak zrození v přímém přenosu 🙂

Ta proměna byla fantastická a všechny jsme to vnímaly…

Kdybych to neviděla na vlastní oči, tak nevěřím! Fakt mě to rozsekalo- Táno máš můj obdiv!!!!!!!!

Bylo to nádherné. SMEKÁM!!!!!

To bylo úplně boží!!!

Táňo, tuto část vnímám jako zrození Bohyně – jako bys našla ten diamant uvnitř duše a nechala ji zazářit. Skvělá práce, myslím, že tady všechny ženy, i co tvou metodu neznaly nebo nevnímaly v té hloubce, pochopily.
Také jsem šťastná, že mi vesmír přivedl skrze “náhody” 😉 zpět do života Renatu, jejíž šaty to pomohly uvést do reality. Vnímám neuvěřitelnou podporu vyšší moci, která nám pomohla vše uskutečnit. Dekuji 🙏 ❤️