TV Proměny s Táňou Havlíčkovou

Vždy jsem toužila mít svůj pořad o opravdovém oblékání v televizi – byla to opravdu moje hluboká srdeční touha – nejen touha být vidět, ale opravdu mít prostor pro zviditelnění mé metody stylových typů, která vůbec není jen o hadříčkách a trendech – ale je velmi hlubokou sondou do lidské duše.

Necítila jsem nijak tímto směrem, protože jsem si říkala, že pro televizi, která je hodně povrchní a kde se lidi chtějí především bavit a chtějí lacinou zábavu – bude moje metoda nepochopitelná a nesdělitelná….

Ale není tomu tak – aniž jsem proto udělala jakoukoliv vlastní aktivitu, tak se to prostě stalo. Mám svůj vlastní pořad v televizi TV RELAX

A proč? Protože moje touha byla opravdová a protože moje metoda je léčivá. Léči vztahy, léčí duše, léčí sebedůvěru a léčí respekt k ostatním a pochopení všech lidí kolem nás.

A celý náš tým zjišťuje, že moje metoda je srozumitelná, zajímavá i pro diváky – i když se jim nepodbízí. Pořad není o laciné zábavě – a přesto táhne – zvyšuje se neustále jeho sledovanost. Za což děkuji vám – moje milé divačky ♥

Podívejte se na díl s Magdou:

https://www.youtube.com/watch?v=UqZUok-QRcM