VELKÝ SÁL LUCERNY….

Dneska jsem stála na jevišti sama – a docela se zasnila…

Tady jsem poprvé vyhrála vítězný model v televizní módní přehlídce Tři oříšky pro popelku – tenkrát ho předváděla a vyhrála miss Míša Maláčová, nějak jsem pozapomněla její současné jméno…..
A pak jsem se účastnila dvakrát soutěže o svatební šaty roku a dvakrát jsem se s nimi dostala do finále, mezi deset nejlepších… 🙂

A dneska jsem tady stála na jevišti chvíli sama – a docela se zasnila… tenkrát jsem se něčeho zúčastnila… a v červnu tady budu já ta, která to organizuje, která vás pozve a my spolu strávíme úžasný den, kdy představím moji metodu OCTO CODES opravdu všem a naplno. a taky to bude den plný překvapení.

Táňa Havlíčková Lucerna PrahaA hlavně nesmím zapomenout na jeden veledůležitý úkol, který jsem slíbila na následné poradě ihned vykonat:

HLEDÁME ŽENY, KTERÝM MOJE METODA POZITIVNĚ ZMĚNILA SVŮJ ŽIVOT, KTERÉ SE DÍKY KONZULTACI, KNIZE, ONLINE NEBO SEMINÁŘI – SEZNÁMILY S TOUTO ÚŽASNOU METODOU A DÍKY NÍ NĚCO ZMĚNILY NATOLIK VE SVÉM ŽIVOTĚ, ŽE BY SVŮJ PŘÍBĚH CHTĚLY SDĚLIT NÁM VŠEM NA TÉTO KONFERENCI – 17.6.2017 V PRAZE LUCERNĚ.

Hledáme ženy všech osmi stylů, které se budou přímo osobně na pódiu účastnit programu.
Protože tento den je náš… jasně, že se necháme taky bavit… ale taky si ten program budeme tvořit samy 🙂