Víc praštěná už asi být nemůžu…

Moje úžasné a milé přítelkyně,

které znám osobně i vás, které znám jen virtuálně.
Psát o tom, že se blíží vánoce, je fakt dost neoriginální a velmi nekreativní… nicméně ony fakt za měsíc budou.
Abych řekla pravdu – vloni jsem si koupila svítící srny na solární pohon a taky svítící strom a říkám si, že víc praštěná už asi být nemůžu. ale když mně se ty světýlka na vánoce fakt hodně líbí.

A nejen světýlkama jsou ty vánoce skvělé. Taky jsou tady od toho, abychom rozdávali dárky svým blízkým, lidem, které máme rádi a taky svým spolupracovníkům a vůbec někdy i sobě 🙂

Takže jsem pro vás připravila i já dárečky… Je sice fakt, že nejste sice osoby mně blízké… – ale jste moje úžasné bytosti, které na sobě pracují, mnohé z vás si užíváte váš objevený styl, zkoumáte styly u celé své rodiny i u svých kolegyň a kolegů v práci a nejedna z vás mi napsala, že s dcerou chodí po ulici a říkají si: hele, to je jasná sporťačka… a to je jasná ležérka… a vím, že i vaše děti to už umí… a proto si zasloužíte super dárečky.

Je skvělé, jak moje úžasná metoda OCTO CODES proniká do světa :).

Moje dárečky jsou samozřejmě ty, které se týkají OCTO CODES.
Vytvořily jsme vám balíčky, u kterých jsme snížily cenu a vytvořily tak různé možnosti, podle toho, co je pro vás potřebné a co byste sobě nebo svým blízkým nadělily pod stromeček.

Táňa Havlíčková vánoční dárkové balíčky

A jeden dárek je opět zcela mimořádný. Už celý rok jsem neopakovala velmi úspěšnou bonusovou verzi online osobní konzultace MÓDA A DUŠE.

A v čem je výjimečná tato bonusová verze?
Online projekt MÓDA A DUŠE je dvaadvaceti denní průnik do vašeho nitra, jehož součástí je členská sekce, kde můžete sdílet své pocity, myšlenky a pokroky…

A u těchto bonusových verzí jsem celých 22 dní s vámi “na drátě” – respektive, jsem vašim osobním průvodcem při vaší každodenní práci s úkoly na tomto projektu. Onlinem Móda a duše prošly už stovky žen, kterým tato online osobní konzultace pomohla otevřít oči, pochopit samy sebe a začít žít svobodný život bez starých programů a omezování společenskými představami… Protože na nás společenské představy prostě neplatí. Jsme originály.

A pokud mě budete mít po celou dobu 22 dní za sebou jako osobní poradkyni, věřte, že vám nedovolím nenajít váš pravý styl :).
Navíc máte ještě jednu výhodu a to cenu za základní verzi v hodnotě VIP verze s talenty navíc.

A samozřejmě vám nebudu vychvalovat ostatní projekty… protože to snad už ani nemusím. Jsou skvělé a každý je jiný. Všechny na sebe navazují a hlavně náš poslední projekt online SEMINÁŘE – STYLOVÝ KLÍČ… je super a jsou na něho zatím ty nejúžasnější reference…

Takže moje milé, vybírejte v klidu, celá tato bonusová vánoční dárečková akce bude trvat až do 22. prosince… třeba i na poslední chvíli najdete právě mezi našimi vánočními dárečky ten pravý.

Přeji vám krásné předvánoční období… srny ještě na terase nemám… ale stromeček vám posílám… už tam svítí 🙂