My ženy můžeme měnit svět!

Konference OCTO CODES FORUM ORBIS – 17.6.2017

Jestlipak si uvědomujete každý den, jak máte úžasné životy? Věřím, že umíte vyjadřovat denně vděčnost za to všechno co máte. A že toho máme tolik, že ani dvacetčtyři hodin denně by nám nestačilo poděkovat za to všechno, co jsme dostali do života jako své dary. A teď vůbec nemám na mysli jen naše teplé bytečky, teplou vodu, teplo v bytě, svítící žárovky a všechno to vybavení, které nám usnadňuje životy jako mixery, vysavače, odšťavňovače, topinkovače… ale taky spoustu jídla v ledničce, přeplněné skříně oblečení a bot, samozřejmou možnost vzdělání, komunikace přes telefony, wifi, počítače, internet, auta, vlaky, metro, letadla…

Ano, máme toho tolik, že mnohé z věcí, které jsme si koupili a pořídili ani neumíme využít nebo na ně vůbec nemáme čas a mnohdy ani chuť. Odborníci v oblasti odívání si udělali takový malý výzkum a z něho vyšla fascinující informace: až 75% věcí, které máme ve skříni – NENOSÍME. A myslím, že tady zdaleka nejde jen o oblečení.

Dostávám denně úžasné zpětné vazby o tom, jak vám tato metoda mění životy, jak moc pro vás znamená a jak moc si vážíte toho, že jste s ní byly seznámeny, uvědomila jsem si, že je čas právě tuto metodu představit velké veřejnosti. A když říkám velké, tak tím opravdu myslím velké 🙂

Začnu tím, že vám představím naše nové logo, které jsem hledala opravdu celé tři roky. Stále to nebylo ono, až koncem loňského roku se najednou objevilo v mé mysli a já jsem věděla, že to je ono. Název přesně vystihoval to, co jsem chtěla a grafik, který logo zpracoval, měl mimořádně šťastnou a kreativní ruku. Takže vám dnes představuju nové logo mé metody osmi stylových typů:

OCTO CODES je latinsky osm kódů. Je to osm kódů k pochopení všeho, co nás v životě obklopuje a to nejen materiálně a fyzicky, ale hlavně vztahově i pocitově.

A s tím souvisí ta druhá úžasná NOVINKA. Je to tak velké a obsáhlé dílo, že napsat to několika slovy mi moc nepůjde, ale budu se opravdu snažit být stručná.

Jak jsem napsala výše, máme toho kolem sebe tolik, že jsme zahlceni vším možným od hlavy až k patám. Máme tolik možností, všeho je všude nadbytek a my neustále nakupujeme a hledáme to pravé, aniž bychom to našli. OCTO CODES je návod k velkému zjednodušení života, našeho neustálého hledání, snížení výdajů, pochopení toho, kým jsem a co ve svém životě opravdu potřebuju. Už předloni na křestu mé knihy Móda a duše aneb Klíč k sobě, jsem představila svou tajnou touhu, spojit OCTO CODES s reálnými obchody – tehdy jsem svůj nápad nazvala ČECHY ČECHŮM – říkala jsem si, že to chce jít dál, nejen psychika, ale i realita.

A za rok nato přichází nový impuls v podobě aktivní a akční ženy, která si přečetla mou knihu, přišla na seminář a pak mi popsala svůj projekt, který mě fascinoval. Naše dva projekty byly jako jin a jang – absolutní harmonie. Více si o nás a našich pocitech můžete přečíst na mých webových stránkách. A dnes vás chci pozvat na výsledek naší skvělé spolupráce.

Konference OCTO CODES FORUM ORBIS je úžasnou příležitostí, kde se všechny můžeme potkat a sdílet své příběhy, své pocity, své zážitky. Každou z vás, se kterou jsem pracovala na osobních konzultacích nebo na seminářích, jsem vnímala jako moji kamarádku, přítelkyni, protkly se naše životy a já si často říkala, že bych vás zase chtěla vidět, povídat si s vámi, vidět vás, jak se vám daří… jak jste krásně rozkvetly.

Hlavní poselství OCTO CODES FORUM vzniklo se záměrem vytvoření služby všem lidem, kteří by chtěli změnit přístup ke konzumu v naší současné společnosti. Právě na této konferenci vám představíme celý projekt, který slibuje daleko větší přesah, než si nyní umíme představit.

Platforma OCTO CODES FORUM je projekt, kde budete moci prodávat i nakupovat právě vaše české výrobky a to pod stylem, do kterého patří. Takže když si kliknete třeba na ležérní styl, najdete tam třeba ležérní boty, oblečení, ale i šperky, ale taky tam bude výměnný bazar, nebo třeba i bio kosmetika… prostě co vy sami budete chtít nabízet ostatním a my si to rády budeme kupovat na tomto mimořádně zjednodušeném prostoru, který vám usnadní výběr, právě tak, abychom zbytečně neplýtvali zdroji naší krásné planety a abychom si doma neshromažďovali haldy nepotřebných věcí.

Už teď vám ale můžu sdělit, že tento projekt bude skvělým pomocníkem obyvatelům České i Slovenské republiky – a to několika způsoby, které vám teď ve stručnosti představím a o které budeme mluvit právě na Konferenci OCFO a právě vy se můžete stát:

UŽIVATELEM – najdete, koupíte, vyměníte..
nebo INZERENTEM – nabídnete a prodáte své zboží či služby…
AFFILIATE PARTNEREM – doporučíte firmu, kterou znáte osobně a získáte odměnu…
SDÍLENÍM – na blogu, kde si budete moci psát vaše zážitky, postřehy..

Zaujalo vás to?
A spoustu dalších informací si můžete přijít vyslechnout 17.6. 2017.

Zatím se tedy můžete těšit společně s námi na vzájemné setkání, na společně strávený čas, na obohacující atmosféru a energii nás žen na akci, ze které si určitě odnesete nejen inspiraci, ale i možnosti jak se zapojit se do díla, kterým „My ženy můžeme měnit svět!”
(děti a muži přijdou na řadu také, ale později, tato konference je výrazně jen pro nás ženy a my si ji taky společně krásně užijeme).

NEVÁHEJTE a PŘIJĎTE!